Miamia

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Collagen Volume Boost Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Collagen Volume Boost Micellar Shampoo
2020. szeptember 18.

Most érkezett online rendelés után. Az illatát tetszik. A barátnőm nagyon szereti, áradozott róla, ajánlotta kipróbálásra.
Update-elek használat után hamarosan :)

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20
2020. augusztus 31.

Hasznalom mar nehany hete, igy mar kialakult rola velemenyem. Egyelore csak a nyari nagy melegben tudtam hasznalni. Kicsit soknak erzem ebben a hosegben, erdemes puderrel tompitani a fenylest. En sminkelek napkozben, igy mattito primerrel, puderrel kozmetikailag eleganssa lehet tenni. Tegelyes a kiszerelese, amit nem igazan kedvelek, nem jo belenyulkalni. Az illata szamomra nem zavaro, nem erzekeny a borom. Holnaptol huvosebb ido lesz, kivancsi leszek a viselhetosegerol. Update-elni fogok.

Bioderma Photoderm Anti-âge SPF 30/UVA 30

Bioderma Photoderm Anti-âge SPF 30/UVA 30
2020. július 2.

A kedvenc napvedom arcra mar evek ota. Szomoru vagyok, h mar nem gyartjak. Kombinalt boromre nagyon jo hidratalo. Picit fenylik, de ettol meg viselheto. Szamomra tokeletes.

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF30

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF30
2020. július 2.

Kedvenc naptejem testre. Evek ota ezt veszem mar. Meg Miamiban sem egtem le egy honap ottlet alatt. A tobbiek mar az elso het utan leegtek, lehamlottak. Az illatat,allagat is imadom. Az arat egy kicsit magasnak tartom, de ettol fuggetlenul ragaszkodom hozza. UVA es UVB vedelme miatt szamomra must have.

Purederm Collagen Eye Zone Mask

Purederm Collagen Eye Zone Mask
2019. december 30.

Nem rossz, de igazabol csak azert vettem meg, mert a kedvenc Puretree kollagenes szemmaszk mar nem volt elerheto. Hidratal, de van nala jobb. Az emlitett sokkal hatekonyabb

Odol-Med 3 Extreme Fogkrém

Odol-Med 3 Extreme Fogkrém
2019. december 30.

Az egyik legjobb fogkrem, amit eddig hasznaltam. A mullerben veletlenul bukkantam ra. Mar a 2.tubussal hasznalom, de van meg egy tartalek. Visszatero vasarloja leszek, Mar sosem akarok mas fogkremmel fogat mosni. Philips sonicare fogkefet hasznalok regota es ezzel a fogkremmel a legjobb parositas. Az ize tokeletes mentolos es a legtisztabb elmenyt kapom fogmosas utan.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2019. december 30.

Tenyleg nem rossz. Eleg tartos, a szine is szep fekete. Nem huzok minden nap tusvonalat, de mindig kerestem a jo szemhejtust. Ez igazabol eleg jo ar-ertek aranyt kepvisel a hazai piacon.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. december 19.

Nagyon kedvelem. Jol beszivodik, matt hatasu lesz az arcborom felkenes utan is. Mar regota szeretem a ceramid tartalma miatt. Mindig a legnagyobb kiszerelest veszem meg, mert raszokott az egesz csalad. Szerumokkal siman fel lehet dusitani.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2017. október 13.

Nekem bevált. Számomra az illata is ok. Kellően hidratálja a talpam, de én minden nap használom fürdés, zuhanyzás után. Bár az én lábam egyáltalán nem problémás, sem keményedés, sem más nincs rajta. Ár-érték arányban tökéletes. Már többször újravettem normál és utazó kiszerelésben is.

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal
2017. február 14.

A Bioderma Sensibio H2O micellas lemosoja utan hasznalom,hogy a maradek sminket meg eltavolitsam az arcomrol. Nagyon kedvelem, mert tokeletesen leszedi a sminkmaradvanyokat. Az illata is kellemes. Nagyon keves szukseges belole egy alkalommal, igy sokaig eleg egy tubussal. Repuleskor kifejezetten praktikus, mert nem folyik ki es nem kotnek bele, mivel nagyreszt kabinboronddel utazom kisebb utazasokkor, ez pedig megsem a szigoruan vett folyekony halmazallapotu termek. Ebbol egy kisebb tegelyben is tudok vinni.