Miane007

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Svenja Walberg Lashcoca!

Svenja Walberg Lashcoca!
2024. május 13.

Szkeptikus voltam, de az én gyenge, rövidke pilláimmal csodát tett. Lassan két hónap használat után a szempilláim hosszabbak, erősebbek. Egyelőre sűrűbbnek nem látom őket, de szemmel látható az eredmény. Elégedett vagyok.

Nem tudom, Magyarországon hol lehet beszerezni, én Németországban élek és itt a rOSSMANN üzletekben kapható. Ajánlani tudom csak.

Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol

Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol
2024. április 1.

Finoman nyugtat, csodagyengéd szérum. Nálam szépen hidratál, gyorsan beszívja a bőröm. Egy szebb, egészségesebb arcbőrt eredményez reggelre. Szeretem-szérum.

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
2024. április 1.

Esti rutinom részét képezi. Eddig nagyon tetszik, reggelre puha és egységesebb arcbőrt eredményez. Hosszútávú hatásokról egyelőre nem tudok beszámolni, de eddig love.

Beauty of Joseon Glow Deep Serum: Rice + Arbutin

Beauty of Joseon Glow Deep Serum: Rice + Arbutin
2024. április 1.

Szép fényt, egységes bőrképet ad. Nekem eddig bevált, nem tudnék negatívumot írni erről a szérumról. Ötcsillag.

Beauty of Joseon Revive Serum: Ginseng + Snail Mucin Szérum

Beauty of Joseon Revive Serum: Ginseng + Snail Mucin Szérum
2024. április 1.

Tonizálás után használom, esti rutin részeként leginkább. Tökéletes kis szérum, csodálatosan hat a bőrre. Persze, nem egynapos használat után, hanem folyamatos használat mellett.

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
2024. április 1.

Csoda-csoda! Nem irritál és lehoz mindent. Esti duplatisztításnál elmaradhatatlan és eddig abszolút a legjobb illatmentes balzsamos lemosóm.

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2024. április 1.

Nagyon szeretem a márka termékeit és úgy általában a koreai arcápolási termékeket. Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak ezzel a fényvédővel, de igazán erős napsütéses időben még nem próbáltam. Egyelőre ötcsillag.

FM 9 Naomi Campbell - Neomagic

FM 9 Naomi Campbell - Neomagic
2024. április 1.

Naomagic - az örök kedvenc illatom. Számomra maga a NŐ.Nagyon pici van még, ami eredeti, és emlékszem, mennyire örültem, amikor ráleltem a Blue Up - White Magic nevű utánzatára, ami hozta az igazi púderes, hosszantartó illatot. Sajnos már nem kapható, így rászántam magam az FM 09-re. Igen, igen, Naomagic. Picit hiányos, de mégis azt adja, amire számítottam. Egyetlen hibája: lehetne tartósabb. Sokkal.

Soap & Glory The Righteous Butter

Soap & Glory The Righteous Butter
2024. április 1.

Mivel általában az illatanyagmentes krémeket tolerálja a bőröm, ezt a kis csodát csak a kezeimre és a lábaimra kenegetem. Ott viszont szépen hidratál, és nálam klasszikus az illata is, nem tehetek róla. Szeretem.

Soap & Glory Hand Food Hand Cream

Soap & Glory Hand Food Hand Cream
2024. április 1.

Örök kedvenc! Nagyon szeretem az illatát és az érzést, amit maga után hagy a bőrömön. Természetesen 5 csillag.