Micc

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Rózsa, Menta és Kamilla Frissítő, Hidratáló Gélkrém

Avon Rózsa, Menta és Kamilla Frissítő, Hidratáló Gélkrém
2017. augusztus 26.

Már csak nagyon kevéske van belőle. Az illatát én nagyon-nagyon szeretem, egyáltalán nem szokványos. Eleinte nagyon jó volt, frissített, hamar beszívódott, javultak a bőrhibám. De a vége felé sajnos már nem nyújtja azt a pluszt, hamar kifénylik az arcom, ragacsos is, ezért már csak éjszakára használom el, és így újravenni sem fogom. Valószínűleg megszokta a bőröm. Viszont összeségében egy nagyon jó kis termék, bátran ajánlom problémásabb bőrre és azoknak akik szeretik a friss, tiszta illatokat.

Lactacyd Moisturizing Intim Mosakodó

Lactacyd Moisturizing Intim Mosakodó
2017. augusztus 26.

Leárazva vettem a dm-ben, mert elvileg kifutótermék. Kb. egy hete használom, eddig nem okozott irritációt. Az illata kellemes. Előtte a sensitive változatot használtam azt nagyon szerettem és biztos vissza is térek majd hozzá. Ennél kicsit félek a parfümtől, de bizakodó vagyok, hogy el tudom használni mindenféle probléma nélkül. Eddig jól teljesít.

Avon Heavenly Hydration Hidratáló Kézkrém

Avon Heavenly Hydration Hidratáló Kézkrém
2017. augusztus 22.

Ő éppen most készül nálam elfogyni. Kedvelem a planet spa kézkrémjeit. Hiába kicsi a kiszerelés, nekem nem kellett belőle sok, és nagyon hatékony volt. Finom illat, szép a csomagolás. Ragacsosság nincs, csak puha kezek és fényes körmök. Legközelebb a treasures of the desert krémjét próbálom ki. :)

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra
2017. augusztus 21.

Ritkán használok syoss termékeket, a legtöbb samponjukkal eléggé megjártam. A salonplex család reklámja viszont olyannyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy amikor akciósan láttam a boltban, úgy döntöttem kipróbálom. Nagyon szeretem a hajpakolásokat és általában beérem az olcsóbb árkategóriájú termékekkel is, viszont emlékszem mennyire jó volt a thermo care balzsamjuk, amikor használtam, ezért reménykedtem, hogy benne sem csalódok. És így lett. Ez a pakolás egyszerűen fantasztikus. Mennyei illat, selymes, könnyű és extra fényes haj. Száradás után érezhetően erős, ruganyos a haj tapintása. Őszintén, nem tapasztaltam még ilyen hatást egy balzsamnál/pakolásnál sem. Nagyon sűrű ezért kevés is elég belőle. Érzem, hogy sokáig ki fog tartani, és ha el is fogy egyszer, tuti, hogy újraveszem.

S'nonas Kézfertőtlenítő

S'nonas Kézfertőtlenítő
2017. augusztus 21.

Százforintos boltban szoktam beszerezni. Számomra tökéletes. Olcsó, könnyen felszívódik és nem mellesleg nem hagy ragacsos érzetet.

Kallos Kjmn Haj Botox Sampon Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Kjmn Haj Botox Sampon Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2017. augusztus 21.

Kellemes illat, megfelelően tisztít.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testápoló Balzsam
2017. július 19.

A levendulás tesójával ellentétben sajnos vele nem igazán vagyok elégedett. Még a hidratáló hatása oké is, és az illata is bejövős, viszont a gyöngyöcskék.. kész katasztrófa. Felkenés után egyszerűen ott maradnak a bőrön és egyáltalán nem málnak szét, szívódnak fel, seperhetem őket le magamról.. Ha ezek nem lennének benne igazából nem lenne vele probléma.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2017. július 12.

3 napig tűző napon tartózkodás eléggé megpírította a hátunkat a párommal. A házi tejfölös megoldásoknak pedig nem vagyok a híve. A patikában ezt adták "ez a legjobb" címszóval. Kipróbáltuk és azonnal enyhítette a fájdalmat. Naponta 2-3x kenegettem, mostmár szépen gyógyul. A szaga az borzalmas, de ez még nem akkora probléma.

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2017. július 12.

Ódákat tudnék róla zengeni, de nem teszem, mert aki használja úgyis tudja, hogy mennyire jó. A kézfejem lévő repedezett, vörös, fájó ekcémát szinte azonnal enyhítette, majd 3 nap után teljesen megszüntette. Minden lefekvéskor alaposan bekenem vele a száraz részeket. Imádom :)

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal
2017. július 12.

Használtam már sokféleképpen. Csuromvizes bőrön, épphogy nedvesen. Vékonyan, vastagon kenve. Azonnal leöblítve, több ideig rajtahagyva. Sajnos sehogy nem vált be. A bőröm ugyanolyan száraz már közvetlen a használat után. Pénzkidobás.