micimaci83

Regisztráció dátuma: 2011. november 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. november 27.

Az első flakonnal használom, eddig nem rossz. A L'oreal-os micellás vízhez képest jobb, de a szemsmink ezzel is csak szinte "dörzsölve" jön le. Picit ennél is érzem - mint a L'oreal-os társánál - hogy rajta marad a bőrömön valami kellemetlen filmréteg tőle, és mindenképp le kell mosnom tiszta vízzel. Ez a Bioderma esetén sose fordult elő.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. november 27.

kipróbáltam, két flakon fogyott el belőle, de nem veszem újra. Viszonylag jól leviszi a sminket, de a szememnél sokszor dörzsölni kellett, hogy minden smink lejöjjön, ez nagyon nem tetszett. A vattán kicsit habos lett az állaga, és a bőrömön is maradt valami "utóhatás", így mindig úgy éreztem, hogy le kell mosnom tiszta vízzel. Nem rossz, de nem Bioderma...

Tibolina Kézkrém és Testkrém

Tibolina Kézkrém és Testkrém
2014. szeptember 15.

Olvastam itt, hogy milyen jó kézkrém, hát gondoltam én is kipróbálom.. a gyógyszertárban néztek is rám rendesen, hogy mit keresek... végül meglett. Ennyi pénzért ez valami csodaszer!! Kevés is elég belőle, gyorsan beissza a bőröm, olyan babaápolós az illata, és sokadik kézmosás után is még mindig hidratált a bőröm. Egy bajom van vele, az a csavaros kupak, ma kinyílt a táskámban, és kifolyt picit.. Egyébként 5+!!

Kallos Kjmn Volumennövelő Krémsampon

Kallos Kjmn Volumennövelő Krémsampon
2014. szeptember 15.

nagyon nem jött be... ugyanúgy éreztem, mint az előző hozzászólók: nem habzott, nem használt semmit. Kétszer kellett átmosnom a hajam, nem kis mennyiséggel, hogy valami hatása legyen a hajmosásnak.. ráadásul ez a pumpás adagolás se volt a legjobb... soha többet

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2014. szeptember 15.

elsőre nagyon tetszett az illata, a 3-4-ik mosásnál már fojtónak éreztem.. a hajammal igazándiból sokat nem tett, se jobb se rosszabb nem lett tőle. Kicsit megnyugvás, hogy elfogyott..

Garnier Color Sensation Hajfesték

Garnier Color Sensation Hajfesték
2014. szeptember 15.

Kedves Orsyna! Tegnap festettem ezzel az árnyalattal... SOHA-SOHA többet!!!! Jeges gesztenye helyett padlizsános feketés lett az egyébként normál barna hajam.... ha lehetne -10-et adni ennek a vacaknak, akkor annyit kapna. KUKA!!! Bárcsak sose vettem volna meg!!

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2014. június 11.

bár anyukámnak vettem, de mivel neki nem tetszett, így kipróbáltam. Nekem bejött, gyorsan beszívódik, és úgy érzem, hogy hidratál. Viszont az illata tényleg olyan, mint valami olcsó férfikölni :( Emiatt -1 pont

Dove Split Ends Rescue Hajbalzsam Szétvált Hajvégekre

Dove Split Ends Rescue Hajbalzsam Szétvált Hajvégekre
2014. június 11.

Akciósan vettem hétvégén a Müllerben. Eddig szerettem a Dove termékeket, de ez a balzsam valami katasztrófa! A samponnal együtt használtam, a balzsam egy ponton szinte mintha "megragadt" volna a hajamon, nem lehetett eldolgozni... sprőd és száraz lett a hajam szárítás után :( nagyon rossz termék

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű
2013. október 3.

Korábban már használtam egyszer, akkor nagyon szerettem. Most viszont bedurrant tőle a hónaljam, az egyik oldalon viszket, és ég, a másik oldal pedig rendesen fáj, és mintha csomó lenne benne... Remélem, hogy csak egy "sima" szűrtüsző gyulladás lesz, és nem valami komolyabb... :(

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2012. szeptember 25.

A sok-sok csillag után, amit itt kapott én is többet vártam tőle.. Jó kis krém, de az a "wow" -hatás elmaradt. A Hydrabio szérum nekem sokkal jobban bejött. Kár :(