micmac

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Amla Hajfestéshez

Amla Hajfestéshez
2014. február 23.

Én hajmosáshoz szeretem ezt a port használni, csak forró vízzel keverve. Néha-néha teszek hozzá shikakai port is. Szép selymes a hajam, és szerencsére még nem is őszülök, úgyhogy a festő részét nem ismerem.

HappySkin Veszta Arckrém Bio Jojobaolajjal

HappySkin Veszta Arckrém Bio Jojobaolajjal
2013. szeptember 22.

Nyáron vettem én is, és csak éjszakára használtam. Nem rossz, inkább átlagos de atermészetes összetevők miatt vettem meg.

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal
2013. szeptember 22.

Rendeltem a krémből. Nem rossz, bár tényleg kissé zsíros érzés, mint a testvajaknál. A bőröm szereti, csak minek kellett bele a mineral oil?

Sylveco Könnyű Körömvirág Krém Betulinnal

Sylveco Könnyű Körömvirág Krém Betulinnal
2013. június 4.

Már írtam a párjánál, a nyírfa-körömvirág krémnél, hogy nekem nagyon bevált. Tényleg könnyű, nappali krém, kellemes érzés egész nap, és nincsenek kiütéseim! Több mint 2 hónapja használom, még van a tubusban.

Sylveco Nyírfa-Körömvirág Krém Betulinnal

Sylveco Nyírfa-Körömvirág Krém Betulinnal
2013. június 4.

Én mostanában annyi mindenre allergiás vagyok! Na ez a krém csodát tett. Annyira finom, sima lett az arcom tőle. Éjszakai használatra való, elég vastag, de reggelre felszívódik. Nappalra a light változatát használom. Azzal is elégedett vagyok.

Manna Monoi De Tahiti

Manna  Monoi De Tahiti
2013. április 9.

A nagymaminál most nem láttam, de a naturkence.hu-nál van. Nem horror árú.

MM Gold Sheavajas Szappan

MM Gold Sheavajas Szappan
2013. január 23.

A natúr szappant próbáltam, nekem nagyon bevált, a közeli bioboltos nekem rendeli. Nem szárít, igaz arcra nem használom. Elég sokáig tart, bár csak én használom, a párom maradt az olvadós D... szappanjánál.

MM Gold Sheavaj

MM Gold Sheavaj
2013. január 23.

Már vásároltam nyáron ebből a sheavajból, elégedett is voltam vele. De most elfogyott, ismét vettem, és annyira büdös, hogy nem bírom használni. Illóolajat is próbáltam belekeverni, de nem fedi el a szagát. Én használtam arcra, testápolónak is, de ezt nem lehet. Sajnálom, mert eddig elégedett voltam.