Midnight Fairy

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Labello Pure And Natural Mint & Minerals

Labello Pure And Natural Mint & Minerals
2016. február 15.

Meglepően jó, bár csak alap hidratálásra van szükségem. Szeretem ezt az enyhe, nem csípős csupán frissítő menta ízt.

Essence Sheer & Shine Lipstick

Essence Sheer & Shine Lipstick
2016. február 2.

Már megfogadtam, hogy soha nem veszek Essence rúzst, mert szárítja a számat, de persze most sem tudtam ellenállni. A Candy Love árnyalatom van meg, aminek gyönyörű, rózsás fénye van, viszont olyan mértékben szárít, hogy dobhatom a kukába. Velem môg egy rúzs sem művelte ezt az Essence termékeket leszámítva...

Prada Candy L'eau

Prada Candy L'eau
2016. február 2.

Magamra fújtam és semmi. De tényleg semmi! Ilyen még nem történt velem, hogy nem éreztem egy parfüm illatát, pedig amennyit már életemben megvettem... Bár páran megjegyezték, hogy finom illatom van, valahogy nem hiszek nekik. Most melóba használom, amolyan hétköznapi, fújkálósként és közben átkozom magam, amiért ennyi pénzt kiadtam egy üveg harmatvízért.

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2016. február 2.

Nekem iszonyúan vastag, erős, fenékig érő hajam van. Eredetileg sötétbarna, 5 éve festem éjfeketére. Kipróbáltam én is a hajpakolást, mondom hogyan is jártam. Először is, nekem a 2 kanalas verzió édeskevés volt, úgyhogy ennyi hajra egy hajmosásnál a DM-ben kapható aszkorbinsav mind a 100 grammját elhasználtam. Egyszerű, olcsó samponnal bekeverve 1 órán keresztül hagytam a hajamon. 1 hétig minden nap ismételtem a dolgot, aminek eredménye az lett, hogy a hajtöveknél bizony teljesen kivilágosította, és vörössé változtatta a hajat, illetve a haj többi részén, napfényben látszik a vörösses fénye, de egyébként teljesen éjfekete maradt. Ha összeszámolom összesen 20 euróra jöttem ki, de ahhoz, hogy eltüntessem a feketét még nem tudom hány hónapon keresztül kellett volna pepecselnem a fürdőszobában. Úgyhogy maradtam fekete és maradok is. Dühömben egyébként levágtam mellig érőre a hajam, ami nagyon menő lett, úgyhogy megérte a dolog. :D Egy biztos, ez a módszer tökéletes barnáknak, vöröseknek, vagy azoknak, akik rövid ideje festik a hajukat. A fekete démonok viszont felejtsék el, menjenek fodrászhoz, kivéve, ha vörösses fényre és idegbajra vágynak.

Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray

Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray
2016. január 18.

Nem rossz termék, tényleg szép fényt ad a hajnak. Az illata mondjuk nekem nem jön be, de az az én bajom. Viszont ennél olcsóbb, hasonló termékek is tudják ezt.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajbalzsam

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajbalzsam
2016. január 18.

Nekem semmit sem segített, viszont alapos hányingert okozott hajmosás közben, már elnézést.

Armani Eyes To Kill Bársonyos Szemhéjpúder

Armani Eyes To Kill Bársonyos Szemhéjpúder
2016. január 18.

Nekem a Purpura árnyalatban van meg, ami egy csodalila, arany fénnyel (nézzetek utána, mennyire gyönyörű). Tartós, bársonyos, dögös. Tuti beszerzek még pár színt!

Armani Eyes To Kill Vízálló Szempillaspirál

Armani Eyes To Kill Vízálló Szempillaspirál
2016. január 18.

Amennyire szerelmes vagyok az original, nem vízálló verzióba, annyira mérges erre a kis szemétre. 15 percig kell sminkelnem vele, mire valahogyan kinéznek a pilláim. Akkor is csak dögösek, de elmarad a hűha-hatás, ami a nem vízálló védjegye. Őt vegyétek, ne ezt!

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2016. január 18.

Megint megvettem, itteni hatásra, hogy majd ez akkor jól letaszítja a méregdrága spiráljaim. Hát nem, még hétköznapra se jó. Gyenge, mint a harmat.

Too Faced Shadow Insurance

Too Faced Shadow Insurance
2016. január 18.

Nagyon kevés kell belőle, nekem kicsit fura a csúszós, vizes-zsíros állag, de a szemsminket tényleg bombabiztosan a helyén tartja és ez a lényeg, igaz?