Midnight Fairy

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Color Riche Top Coat Confettis

L'Oreal Color Riche Top Coat Confettis
2016. január 15.

Nekem miért száradt be és vált csomossá egyetlen egy használat után? :(

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás
2016. január 15.

Kedvenc hajpakolásom valaha. Fenékig érő, nagyon dús hajam van és ez valami csodát művel vele (az összes Dove termékkel egyetemben), pedig tényleg mindent kipróbáltam már. Az egyetlen bajom, hogy az állaga miatt sokkal hamarébb elfogy, mint a többi pakolás és drágább is.

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal
2016. január 15.

Nagyon igényes darab, jó kézbe venni. Én levettem róla a Dove-s matricát, így csak a hatulján levő nonfiguratív ábrás matrica maradt, amitől még jobban mutat a fürdőben. Az illata mennyei, és a hatása is jó, tényleg ragyogóvá és puhává teszi a hajat.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. január 15.

Hát, nekem semmivel sem nyújtott többet, mint bármelyik drogériás spirál. Semmi baj vele, de egyáltalán nem egy wow-effekt. Sokan high end minőségűként emlegetik, szerintem viszont a nyomába sem ér a kedvenc magasabb árkategóriájú spiráljaimnak.

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2016. január 14.

Mennyei az illata! Tényleg. Az ajkaimat pedig nagyon szép természetes fénnyel vonja be, valamint halványítja a színét, így néha szájfényként használom. Ez a kenegetős megoldás viszont nem a legjobb. :/

Fenjal Intensive Deo-Roll On

Fenjal Intensive Deo-Roll On
2016. január 14.

Ez az eddig legjobb dezodorom, pedig szinte az összes nálunk kapható márkát kipróbáltam, de ez lekörözi mindet. Letisztult nőies illat, kellemes érzet a bőrön és tényleg hatékony. Újravevős.

Sebamed Clear Face Szappanmentes Arctisztító Szappan

Sebamed Clear Face Szappanmentes Arctisztító Szappan
2016. január 14.

Normál bőröm van, igazából csak azért vettem meg mert a sok géles, olajos, tejes stb. arclemosó után megtetszett, hogy egy szappant használjak. Az eredmény viszont teljesen lenyűgözött, mert a használata után pihe-puha lett az arcom. A kissé ''orvosi'' illata is nagyon bejött. Most vettem meg a másik SebaMed szappant, nagyon kivi leszek arra is.

Neutrogena Ajakír Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20

Neutrogena Ajakír Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20
2016. január 14.

Én ennek a Neutrogenának mindig bedőlök. Valószínűleg a színek teszik meg a Norvégia iránti rajongásom. Itt van ez az ajakbalzsam, épp kenegetem és már megint nem csinál semmit vele. Pedig nincs vész az ajkaimmal, épp csak egy kis minimális hidratálás kéne a téli időben...

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset
2016. január 14.

Az alapozót nem volt egyszerű eldolgozni vele, de a szemem alatti korrektorozásra megfelelt. A szőre viszont 1 hónap után kihullott. Köszönöm, nem kérek több Ebelin ecsetet.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2016. január 14.

Krémmániás vélemények alapján vásároltam meg. Nem kellett volna lányok. A hajammal semmi jót nem tett, az illatától pedig rosszul lettem. Szerencse, hogy olcsó volt.