Midnight Fairy

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Passionfruit Tusfürdő

The Body Shop Passionfruit Tusfürdő
2016. január 14.

Nagyon kellemes illatú, lassan fogyott, úgyhogy abszolút megéri az árát.

The Body Shop Mandulás Testvaj

The Body Shop Mandulás Testvaj
2016. január 13.

Jól hidratál, bár nem szabad túladagolni, különben garantált a zsíros érzet. Az illata pedig valami isteni, nem sok terméket szeretnék megenni, de őt nagyon!

Yves Saint Laurent Glossy Stain

Yves Saint Laurent Glossy Stain
2016. január 13.

Nem tudom, hogy az enyém egy hibás termék volt-e, de nekem csomósra száradt az ajkaimon, használhatatlan. Az árnyalat élénk pink, de a nevére már nem emlékszem. Ennyi pénzért különösen sajnálom.

Yves Saint Laurent Baby Doll Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Baby Doll Szempillaspirál
2016. január 13.

Szerintem semmivel sem tud többet, mint egy olcsó drogériás spirál. Az én szempilláimmal legalábbis semmi extrát nem csinált...

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2016. január 13.

Ez az egyetlen általam használt krém, amit újra fogok venni. Az alapozó egyszerűen lerobbanthatatlan, ha ezt használom. Egy-egy kemény éjszaka után pedig igazi csodát művel az arcommal.

Too Faced Cocoa Contour Chiseled To Perfection

Too Faced Cocoa Contour Chiseled To Perfection
2016. január 13.

Nagyon egyszerű használni, tényleg látványos, szuper a benne található kis ecset és az óriási tükör. Ja, és édes csokis illata van. Az viszont megdöbbentett, hogy mennyire porol. 50 euróért azért nem ezt várnám.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. január 13.

Egyszerűen borzalmas. Annyira csípi a szememet, hogy el sem tudom mondani és ez eddig csak 1-2 lemosóval fordult elő, az sem ilyen mértékben. Egy fárasztó nap után az arcomat áttörölni jó lesz, de amúgy soha többet nem veszek ilyet.

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift
2012. október 25.

2 szóval: Soha többet!

Nesti Dante Chic Animalier Red Phyton Szappan

Nesti Dante Chic Animalier Red Phyton Szappan
2012. október 25.

Én imádom,egyszerűen megenném annyira isteni az illata.Apró csillámok is vannak benne,de tényleg nagyon aprók,amik viszont fürdés után is megmaradnak a bőrön és nagyon szép selyemfényt adnak.Kicsit szárit,szóval érzékeny,száraz bőrűeknek nem ajánlom,viszont ennek ellenére is 5 pont nálam.