midnightshine

Regisztráció dátuma: 2013. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof
2014. február 28.

Én azért vettem meg, mert reménykedtem benne, hogy tartósabb lesz mint a long lasting változat. Aki hozzám hasonlóan reménykedne, azt el kell hogy keserítsem, ez a termék éppen ugyan olyan, elmegy kategória. átlagosan tartós, kenődik, és egyáltalán nem vízálló. Ellenben a maradéka sminklemosóval is nagyon nehezen jön le, ja és vagy 250 ftal drágább is a testvérkéjénél

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál
2014. február 28.

Ennyi pénzért szerintem megfelelő, de sajnos ez a spirál is túl sok festéket vesz fel egyszerre

CV Cadea Vera Mattierende Feuchtigkeitspflege

CV Cadea Vera Mattierende Feuchtigkeitspflege
2014. január 24.

hmmm, 4 napja használom minden nap. egyelőre kihozott pár pattit de remélem ez csak a tisztulási folyamat része, és utána eltűnik minden. ha valaki mattító krémet szeretne akkor ne ezt vegye meg, úgy látom ennek a krémnek nem ez lesz az erőssége

UPDATE: borzalmas!! óriási, gyulladt fájdalmas, lassan múló pattanásokat okozott. lassan sírhatnékom támad, mindenképpen kukában végzi nálam, mert ilyet még sosem tapasztaltam egyetlen cadeavera terméknél sem, nagyon szomorú vagyok

MUA Matte Perfect Primer

MUA Matte Perfect Primer
2014. január 18.

brutálisan olcsó, és nagyon jó. ugyan nem mattít, de póruseltüntető primernek tökéletes

Catrice Thrilling Me Softly Smooth Blush Stick

Catrice Thrilling Me Softly Smooth Blush Stick
2014. január 18.

naaagyon szép egyelőre. könnyen felvihető, szépen eldolgozható. gyönyörű szín. a tartóssságára kíváncsi leszek, egyelőre megelőlegezek neki egy ötöst. (az ára viszont húzós szerintem, 1399 ft a müllerben)

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2014. január 17.

végre találtam egy sárga!!! alapozót, kezdtem megörülni, még a matt szó is szerepelt a nevében, főnyereménynek tűnt. ennek ellenére ugyanaz a problémám vele, mint a loreal true match alapozójával, nagyon folyós, és egyáltalán nem tartós. mintha pár óra után egyszer csak elpárologna az ember arcáról. plusz az az orbitális alkoholszag sem túl megnyerő amit ez a cucc áraszt magából. a színe miatt elhasználom, de újra nem vennném, nagyon olajos bőrűek kerüljétek

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2014. január 17.

hát semmi extra, 6 ezret semmiképpen sem ér, de az ázsia centerben megtaláltam ezt a krémet 2200ért is (eredeti, összehasonlítottam a müllerből vett ugyanilyen krémemmel). szóval aki odavan a szép csomagolásért, a loreál termékekért, és egy egyszerű, gyorsan beszívódó átlagos hidratálót keres annak jó lehet, de csodára ne számítson senki

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift
2013. július 19.

Nálam épp ellenkezőleg működött, még sosem találkoztam olyan dezodorral ami ne csíkozta volna be a ruháimat, ez pedig olyan!! Az izzadásgátló hatása nem annyira jó, mint kellene, de mivel nem hagy foltot ezért 4 pontot megérdemel

Miss Sporty Lash Millionaire All in 1 Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire All in 1 Szempillaspirál
2013. június 12.

Szép fekete pillákat csinál, a tubus kialakítása nagyon tetszik, sokkal jobban kézre áll, mint a többi. A leírásából csak a hosszabbítás és a TÚLtökéletes szétválasztás az igaz, sajna semmit nem dúsít, ez elég nagy hibája.

Makeup Academy Kabuki Ecset F5

Makeup Academy Kabuki Ecset F5
2013. június 10.

az árához képest ez egy nagyon jó kis ecset. én alapozáshoz használom, nem hullik, nem esik szét, szeretem