midnightshine

Regisztráció dátuma: 2013. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer
2013. június 9.

drága, és még szar is...ha alapozót kenek rá az egész felválik és elkenhetetlen lesz, csúszkálnak az ujjaim az arcbőrömön, nem nagyon tudom megfogalmazni, de nekem abszolút nem jött be

update: továbbra is használhatatlannak tartom, egy ideig el is fogadtam az álláspontot hogy én vagyok a béna, de azóta szeretem másik primert (MUA) amitől el vagyok ájulva, és össze se tudnám ezzel hasonlítani (a MUA primer ráadásul töredékébe kerül ennek)

e.l.f. Studio High Definition Powder

e.l.f. Studio High Definition Powder
2013. június 9.

imádom!!! tág pórusú vagyok, emellett atrófiás hegek vannak az arcomon, de ha rajtam van ez a púder mindez alig észrevehető!!! tényleg tökéletes bőrt varázsol és egyáltalán nem fényesedik át, pedig kombinált, t vonalban zsírosodó bőröm van. ráadásul az ára sem vészes, 2 ezer ft körül vesztegetik, ez a mennyiség meg kitart legalább fél évig szerintem, zseniális, max pont

Manhattan Clearface Perfect Mat Make-Up

Manhattan Clearface Perfect Mat Make-Up
2013. május 18.

csak ámulok és bámulok. ma este buliba megyek, így gondoltam egy kicsit vastagabban rápöttyözöm a pattanásaimra, mint egy pakolást, hátha mérsékli őket valamennyire a délutáni sziesztám ideje alatt. mire felkeltem majdnem teljesen visszahúzódtak a pattanásaim!! imádom. a színe most jó, bár kicsit vastagabban felkenve a 77-es árnyalatnak van egy kis szürkés beütése, de sajnos még két napozás a kertben és már világos lesz nekem :(. nem csillog, szép marad egész nap, mindenkinek ajánlom.

Differin 1 Mg/G Gél

Differin 1 Mg/G Gél
2013. január 30.

az összes eddig kipróbált pattanás elleni kence közül ez vált be a legjobban, nem szárít halálra, hatásos, és olcsó is. király

Essence Lash Mania Szempillaspirál

Essence Lash Mania Szempillaspirál
2013. január 30.

tipikus elmegy kategória, nem dúsít, nem hosszabbít, csak szép fekete pillákat csinál, ami elég szomorú, mivel drágább, mint a többi essence spirál, amik bőven felülmúlták ezt a kis bénaságot. ja, és kis átverés, hogy az összes többi essence spirál több cuccot tartalmaz, mint ez a 10 ml-es vacak, pedig a tubusa sokkal nagyobb a többinél....pedig csak a nagyobb mennyiség reményében esett rá a választásom a vásárlás során

Alterra Aloe Vera Nappali Krém

Alterra Aloe Vera Nappali Krém
2013. január 30.

ez egy szar, semmit nem ért nekem. nagyon rég vettem már, próbálom kitörölni az emlékezetemből ezt a vackot. maradjunk annyiban, hogy pattanásos bőrre nem ajánlom, ha csak nem szaporítani akarja őket az ember lánya...

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2013. január 30.

a 18 éves fejemre kenegetem ezt a 35+os pakolást, de jelentem, ez egy csodaszer!!! a gyümölcssav szóra kaptam fel a fejem, és az 595 ftos ára miatt egyből megvettem. lassan ott tartok hogy minden nap felkenem, mert ez a pakolás egyszerűen zseniális. megnyugtatja a pattanásos, heges arcbőrömet, láthatóan csökkenti az óriási piros foltjaimat, lassan ott tartok, hogy már teljesen el is múlnak!!! sokkal de sokkal szebb tőle a bőröm, nekem ez óriási dolog, mert tényleg a világon MINDENT kipróbáltam már, és pont nem egy idősebb bőrre való kencétől vártam a megváltást, szóval pattanásosok hahó!!!!!

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment
2013. január 30.

3 hete rendeltem meg a heges, pattanásos bőrömre, a cucc rohadt gyorsan, kb 3 nap(!!!) alatt ideért. első felkenéskor semmilyen csípő, égető érzést nem tapasztaltam, egy kicsit el is kedvtelenített hogy most akkor semmit nem fog használni, vagy túl keveset raktam fel, vagy a nyúzott bőrömet már semmi nem tudja meglepni vagy most mivan...aztán elmentem aludni, és már az első használat után szebb, kiegyenlítettebb lett a bőröm, de az igazi szembetűnő változás most, a 3. hét után jött el. felkeltem, kisminkeltem magam, és nem hittem el, hogy én vagyok a tükörben!! a hepehupás arcom látványosan kiegyenlítettebb volt, a piros foltok szinte eltűntek, de mindenesetre jelentősen mérséklődtek, imádom, várom a további fejleményeket!!!

csak azért kap 4 pontot mert mocsok drága ez a 60 ml lötty több mint 10 ezer ftért....

Balea Gyengéd Arclemosó Krém

Balea Gyengéd Arclemosó Krém
2013. január 30.

jaj ne már!!! nem habzik, ez igaz, de mindent leszed, egy kis filmréteget hagy a bőrön, ezért még át kell törölni az arcot egy törölközővel, de szerintem hibátlanul működik. nem a csikorgósan tiszta végeredményre kell számítani, hanem finom, érzékeny bőrre való tisztítással. nagyon olcsó, sokáig elég, jó illata van, én szeretem.