mihrek

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller
2020. január 20.

Sziasztok, ti hol vásároltatok, ahol megbízható, valódi Rózsakvarcos vagy Jade köves arcrollert lehet beszerezni? Nekem Rózsakvarcos van/volt, viszont sajnos leejtettem a fürdőszobakőre és megrepedt :( Ahol ezt vettem jó áron, ott már nem lehet beszerezni.
Viszont egyszerűen imádom, tényleg hatásos: frissít, kisimít, üdíti a bőrt, nekem nagyon jótékony hatással volt az arcomra. Minden reggel/este használtam.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2019. február 20.

Imádom, az érzékeny bőröm is bírja, reggel mindig feldob a kávé illata a zuhany alatt! :)

dr. Organic Skin Clear Mélytisztító Arclemosó 5in1

dr. Organic Skin Clear Mélytisztító Arclemosó 5in1
2018. november 1.

Szeretem nagyon, váltogatom az arclemosóim, de időnként vissza-vissza térek hozzá :)

Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém

Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém
2018. szeptember 30.

Szeretem nagyon, ennyi! :)) Bár a színe picit tényleg lehetne világosabb.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2018. szeptember 30.

Nagyon szeretem, már legalább 3. vagy 4. flakonnal kezdek neki a használatának :) Jól tisztít, kevés is elég belőle, picit szárít, ezért van, hogy a napi két alkalom helyett csak egyszer, este használom, reggel pedig a Bioderma Sensibio arclemosóját :)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. szeptember 30.

Én is nagyon szeretem :) Most épp elfogyott, de újra fogom vásárolni :) Főleg nyáron kellemes a használata, és praktikus is! :)

Update: Imádom, még mindig a kedvenc micellás vizem érzékeny bőrre :)

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal
2018. szeptember 30.

Még nem sokszor próbáltam, de eddig nagyon tetszik :) Az illata elég semleges, de nem baj. Viszont remélem, hosszútávon is egyre inkább érezhető lesz az erősítő hatása. Most az első pár hajmosás alkalmával már bizonyított :)

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2018. szeptember 30.

Nagyon tetszik az állaga és, hogy ennyire gyorsan be is issza a bőröm, ráadásul nem hagy maga után semmilyen zavaró, vagy ragacsos érzetet. Szuper! :)Az illata nekem kicsit mű, főleg felkenéskor érződik ez, ennél organikusabbra számítottam, viszont ez a mellékillat nagyon hamar elillan, és marad valami lágy joghurtos eper :)

Organic Shop Menta Eső Frissítő Tusfürdő Bio Menta és Citromfű Kivonattal

Organic Shop Menta Eső Frissítő Tusfürdő Bio Menta és Citromfű Kivonattal
2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem :) Friss, tiszta, természetes illata van, nem szárít :)

Natics Vitalize & Fresh Vitalizáló Arclemosó

Natics Vitalize & Fresh Vitalizáló Arclemosó
2018. szeptember 12.

Nagyon jól tisztít és felfrissít, imádom asz illatát és a színét is, és persze a természetes összetevőit :)