Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Prada Infusion D'Iris Absolu EDP

Prada Infusion D'Iris Absolu EDP
2016. december 15.

Mindenképpen az utóbbi idők egyik legjobb vétele volt a 100 ml-s példány, amit itt vettem egy nagyon kedves Krémmániás lánytól.
Igazi púderes illatot kerestem, többet is teszteltem már, de pl. az Intimissimi túl töménynek, a Bvlgari Petits et Mamans meg túl "babásnak" bizonyult.

Ő abszolút púderes, kissé édes, és nőies. Igen, kétségtelenül, nőies is.Szerintem.
Igaz, hogy az első napon, mikor ebben pompáztam már majdnem meginogtam, hogy biztosan ő lesz-e a tökéletes...De csak majdnem!
Az történt ugyanis, hogy a Spar pénztárnál épp pakolásztam a cuccokat a futószalagra, mikor hallom, hogy a mögöttem álló két fiatal srác épp azt tárgyalja, hogy "milyen finom babaillat van".
Nem baj! Ez nem a parfüm hibája!
Szerintem a férfiak nem értenek ehhez. Púder=baba. Kész. Nem hiszem, hogy éreznének különbséget babás, tömény, vagy nőies púder között.
Tisztelet a kivételnek természetesen!

Mindamellett, hogy az illat csodaszép, nagyon tartós és erős is! Szerencsére nem fejfájdítóan, épp ellenkezőleg! Nagyon kellemes viselni.
Szeretem!:)

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2016. december 15.

Édes, erős, extra tartós, extra hatósugarú, feltűnő illat.
Nagyon szép. Rajtam igazi pralinés-karamellás csoda. Azt gondoltam: "Ez az, megvan!". Őszre, télre őt fogom használni, ha igazi ínyencségre vágyom, de még nincs annyira hideg, hogy elérkezettnek lássam az időt a LVEB L' Absolu-m bevetésére. (nagy hidegben nálam ő a "nagyágyú")

Az első hűvös napon, esti programra indulás előtt pár fújás. Mehetünk.
Nem, nem szabad röviddel felfújás után olyan kis térbe menni vele, mint pl. az autó!
Férjem tetszését sajnos nem igazán nyerte el! Azt mondta, ha meg akarnám ölni, inkább lőjem le, de ne ezzel a parfümmel okozzak neki fulladásos halált.
Majd 4 lehúzott ablakkal autóztunk a célig.

Szomorúan, de megváltam tőle.

Giorgio Armani Sun Di Gioia

Giorgio Armani Sun Di Gioia
2016. december 15.

Hát ő is egy jó kis megosztó illat!
Nekem nagyon, nagyon tetszik. Egyik kedvenc összetevőm az ylang-ylang, rajtam abszolút domináns, mellette a frangipáni még ami erősen kiérezhető. A vanília épp csak jelen van, de nem uralja az illatot. Szerencsére.
Simán el tudom képzelni magamon tavasztól ősz végéig bármikor, mivel inkább édeskés-virágos a bőrömön, semmi naptejes dolgot nem érzek benne.
Ez nyilván bőrkémia kérdése, de egyáltalán nem bánom.
Tartóssága és hatósugara kiváló! Nálam a "jókedvre derítő" illatok közé tartozik, tavaszra biztosan beszerzek egyet belőle!

Guerlain My Insolence

Guerlain My Insolence
2016. július 25.

UP:
Őt egyértelműen tavaszi illatnak gondoltam.
Eddig.
Aztán ma egyszerűen kedvet kaptam hozzá.
Az igazi nyári melegben...
El sem tudjátok képzelni, milyen fantasztikus illatom van!!!!!!! GYÖNYÖRŰ!!!!
Semmi kétség, nekem (rajtam) nyáron a legszebb!
Na, kész vagyok, most meglepett rendesen! :)

16.03.01.
Közelgő névnapi/nőnapi ajándékom ma érkezett meg.
Ez egy csodaszép illat. Kifújáskor málna, egyhe citrusossággal, röviddel később púderesedik, itt a legszebb. Leszáradáskor megmarad a púderesség a háttérben, édes, engem ebben a végső fázisában Cavalli Just Gold for Her-jére emlékeztet. Pont olyan, mintha úgy fújnám magamra a Cavallit, hogy előtte alaposan bepúderezem a bőrömet. Igazán különleges a hatás!
Imádom!
Nagyon tartós ( az első fújás a kezemen órák óta változatlan intenzitással illatozik) Hatósugara nagy, nem kell belőle sok, igen inzenzív.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea

A kedvenc parfümöm!!!
Ez az illat (rajtam és szerintem) maga a tökéletes nyári illat!
Friss, sós, mégis édes, könnyed, mégis tartós és érezhető.
Feldob, jókedvű leszek tőle:)
A Szerelem.

Egy kis fújós csere útján került hozzám, mert az összetevői alapján még csak ki sem próbáltam volna.
De a sors hozzám irányította:)
Azóta már kb 200 ml mennyiséget gyűjtöttem be, sosem lehet tudni:) bármilyen katasztrófa vagy világvége esetén az összes zsebembe rakok belőle!
Lakatlan szigetre csak egy dolog? Az Olympeam!:)

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2016. július 18.

Az összes flankerről írtam már, az én drága anyaillatomat meg kihagytam??
Az összes Kis Fekete közül ő a legjobb!
Édes-cseresznyés-tea, kevés mandulával a háttérben.
Igazi nagy ágyú ő számomra, komoly hatósugárral és iszonyatos tartóssággal.
Egész nap érzem magamon, sőt a hajamon még másnap reggel is intenzíven illatozik!:)
Ruhán meg addig, míg ki nem mosom.

Bevallom őszintén, néha napokig félreteszem, nehogy besokalljak tőle. Meg, hogy ne fogyjon gyorsan, mert akkor egyből vehetem is a következőt! Mindig kell, hogy legyen belőle.:)

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2016. július 18.

Azt gondolom, hogy kevés "négy évszakos" illat van, de ha csak egyet kéne mondanom,az ő lenne.
Igaz, még csak a tavaszt és a nyarat próbáltam vele, de mindkét időszakban maga a tökéletesség.
Rajtam abszolút az ylang-ylang dominál, emellett mézes, fás... nem bonyolítom: csodás!
A bőrömön egyáltalán nem változik, elejétől végéig ugyanolyan, semmi meglepetés.(talán ezért hanyagoltam is kissé, majd meg is váltam tőle, de hiányzik, muszáj ismét beszereznem)
Körbeölel és egész nap (hajamon még másnap is) megmarad.
Szeretem.

Marc Jacobs Honey EDP

Marc Jacobs Honey EDP
2016. július 18.

Nagyon tetszetős kis üveg, édes-mézes illatka.
Rajtam talán már túl édes is.nyárra sokalltam, így elcseréltem.
Ősszel-télen jobb lenne talán, de ahhoz meg túl gyengécske.
Áh, nem leszünk mi egy pár,passzolom. De attól még szép, tetszik.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2016. július 18.

Nem, ő nekem sem jött be.
Tökéletesen azt az érzést nyújtotta, mint előttem szóló Boszinak: harsány, egysíkú barackillat. Ráadásul emlékeztet valami olyan illatra, amit kb 15 éve már birtokoltam. Sajnos nem jövök rá, mi volt az...
Tömény, sűrű, na és persze iszonyat tartós! (hát, persze, mint mindig: ami nem tetszik az levakarhatatlan)
Pedig annyira szerettem volna, ha rajtam is " az üvegbe zárt nyár" lenne.
Annyira, hogy már majdnem megrendeltem a nagy üveget vakon.
Örök hála egy kedves Krémmániásnak, hogy megkaphattam fújósban. Drága csalódástól mentett meg!:)

Burberry Brit Sheer (2015)

Burberry Brit Sheer (2015)

Könnyed tisztaság illat.
Friss, virágos, némi citrusossággal. Rajtam nem igazán változott, elejétől a leszáradásig hozza a tavasz illatát, bár annyira lágy, kellemes, hogy nyárra is tökéletes társ lehet.
Számomra nem elég izgalmas,ezért nem lett szerelem, de határozottan jó!
Nagyon tartós!