Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Bvlgari Goldea

Bvlgari Goldea
2016. április 12.

Nagyon finom, édes illat. Fragrantica-n szinte mindenki más-más parfümhöz találja hasonlónak.
Nekem első fújásra a Prada Candy ugrott be.
De nem csak illatukban egyformák. Mindkettő hamar bőrközelivé válik, tartósságuk pedig egyaránt közepes.
Kár érte, őt is szívesen érezném magamon egész nap!

Kenzo Amour

Kenzo Amour
2016. április 12.

Szerintem totál ugyanaz az illat, mint a régi Dior Hypnotic Poison, amit ezer évvel ezelőtt sokáig használtam és imádtam.
Azt nem tudom miért és hogyan alakult ki, de a réges-régi kedvenceimet egyszerűen ma már nem bírom elviselni.
Tresor régi, Cool Water vagy régi HP és még van pár...egyszerűen ki lehet velük kergetni a világból.
Így ezt a füstös, vaníliás Kenzo kreációt sem szeretném érezni magamon.
Mivel igen tartós, ragaszkodó (lemoshatatlan) ezért akinek tetszik, annak megéri az árát. Kap egy hármast.

Nina Ricci Ricci Ricci

Nina Ricci Ricci Ricci
2016. március 14.

16.01.24.
Nagyon kíváncsi voltam rá, imádom az édes illatokat és csupa jókat írtatok róla. Az üvege pedig valami csodás tervezés, már előre láttam milyen jól fog mutatni a polcomon. Többször is belendültem, hogy simán megrendelem, vakon. Aztán úgy döntöttem inkább megszaglászom a DM-ben, de ott egyetlen árva példány volt csak, teszter meg sehol. Végül egy nagyon kedves lánytól itt szert tettem egy fújósra.
Mekkora szerencse, hogy nem vágtam bele hirtelen felindulásból egy teljes üveg vásárlásába! Bár tényleg édeskés illat, de nem én vagyok. nekem ennél "vadabb" édességek kellenek, mint Dolce pour femme, La vie est belle, meg a többiek. Erről az jut eszembe, hogy "jókislányosan" édeske, bájos, kedves. Ebben a kategóriában viszont tökéletes, annak, aki ilyet keres a legjobb választás. Bár nem az én illatom, összességében jár neki az ötös.

16.03.14.
Hát mégis csak kellett nagyban is.:)
Rájöttem, miért nem passzolt nekem a télhez: mert abszolút csak a virágos jegyek jönnek elő a bőrömön.
Ma ez van rajtam és csodás!!! Imádom! Nekem ő a tavaszi szépséges, virágos illat!!

Prada Candy

Prada Candy
2016. március 11.

Csodaszép púderes édesség. gyönyörű illat!
Egyetlen hibája, hogy totál bőrközeli, csak az érzi, aki igen közel jön hozzám.
Nagy kár pedig!! Örülnék, ha a környezetemnek is megmutathatnám..:)

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu
2016. március 8.

Eddigi kedvencem az Intense volt.
Második szerzeményem az anyaillat, annyira nem jött be. Most illatvarázs*-nak köszönhetően kisfújósban megérkezett Ő.
Ez az!!! Igen Ő kell nekem!!
Ha bővebb véleményt akarnék írni, be kéne ide másolnom illatvarázs* szavait, mert tökéletesen ugyanazt gondolom!:))
igaz, én meg sem próbálom magam meggyőzni, hogy nem kell, mert esélyem sincs lebeszélni magam!
KELL és kész.

UP: Igen kedvező áron szereztem egy nagyon kedves Krémmániástól egy nagyobb kiszerelést. Szinte tele volt a 40 ml-s üveg, vészesen fogy azonban:(
Hamarosan vehetek újat!
Ha valakinek van eladó vevő vagyok!

Lancôme La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere

Lancôme La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere
2016. március 8.

Rajtam ő egy az egyben olyan, mint imádott kedvencem a L'Absolu verzió, csak "lightosabb" kiadásban.
Kisebb a hatósugara, tartóssága is valamivel gyengébb. Végül is Legere változat, nyilván azoknak készült, akiknek tetszik az Absolu, de túl erőszakosnak, mindent betöltő illatnak tartják.
Nehezen engedem el kedvencemet tavaszra-nyárra, de muszáj lesz, mert melegebb időben talán már sok lesz.
Biztos, hogy sok lesz:)
De a Legere változat még lehet befutó!
Majd melegben kiderül :)

Lancôme La Vie Est Belle L`Eau De Toilette

Lancôme La Vie Est Belle L`Eau De Toilette
2016. március 8.

A LVEB L'Absolu minden parfümök közül a legnagyobb kedvencem, így a család összes többi tagja kihagyhatatlan számomra.
Mivel nem épp a legolcsóbb kategóriába tartoznak, így első körben fújósban szereztem be őt is.
A kezdete csodás. Nagyon hasonlít az Absolu-ra, de nem marad sokáig sajnos.
Leszáradása sima cukor illat. Édes cukor, nem több, nem kevesebb.
Sajnos nem is tartós (rajtam legalábbis) és egészen bőrközeli lesz.
Őt nem veszem meg nagyban.

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense
2016. február 23.

Nagyon szép illat, tetszik ő is, de az anyaillat nekem sokkal jobban bejön. Ezt visszafogottabbnak, puhábbnak érzem magamon. Hiányzik belőle a málna!
Nagyon tartós is. A kis fujósomat el fogom használni biztosan az utolsó cseppig, de ha kifogy a sima Pour Femme üvegem, őt fogom újravenni.

Nina Ricci Mademoiselle Ricci L'eau

Nina Ricci Mademoiselle Ricci L'eau
2016. február 22.

Ma érkezett meg ez a csodácska:)
Nagyon szép üvegben, nagyon szép illat! Egyszerűen imádom! Valóban rózsás, rajtam végig hozza is a kellemes, édes virág illatot.
Tavaszi-nyári parfümnek terveztem, de tavasszal fogom csak használni, mert Fragrantica-n épp most olvastam egy hozzászólást, miszerint a darazsakat erősen vonzza ez az illat.
Már ha egyáltalán kitart tavaszig, mert persze, hogy már holnap elkezdem fújkálni:) Ilyen szépség csak álljon a polcon?:)

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2016. február 15.

A tökéletes téli illatomat kerestem. Feltételek: málna+rózsa, tartós és erős legyen. Hosszú keresgélés után találtam meg ezt a gyönyörűséget.
Ám ekkor jött a "vigyázz mit kívánsz"! Ez a parfüm egy ágyú!
Egy fújás a kezemre és úgy éreztem, hogy még a szomszéd lakását is beillatosítottam egy hétre előre! Van hatósugara kétségtelen.
Az egy fújást pedig reggeltől estig éreztem. Brutál tartós!
Nagyon finom (sőt fennséges!!), édes illat, nagyon hasonlít szerintem a régi Givenchy Hot Couture-re (minusz dohány szag), de csak annak való, aki nem bánja ha az emberek ahol megjelenik azonnal szaglásszák, hogy kiről jön az illat!
Ebben nem lehet észrevétlen maradni.
Nekem kicsit sok, de attól még 5 csillagos, mert az árát megéri!

UP:
Fenti példányomat elcseréltem Szyszyyke-vel, de nem hagyott nyugodni a dolog. Annyira finom. Igen erős..Na, és? Hát majd max mindenki engem szaglászik. Majd megszokom:)
Vettem egy újabb, ezúttal nagyobb kiszerelést. IMÁDOM!
Egyfolytában kérdezik, mi ez a jó illat rajtam.
Most biztosan jó ideig lesz belőle a polcomon.