Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2016. február 15.

La vie est belle imádatom az Intense-el kezdődött, de őt egyszer csak soknak éreztem és megváltam tőle.
Persze rövid időn belül hiányzott, így vettem meg az anyaillatot.
Nagyon szép, édesség, valóban annyira tartós, hogy hiába az esti fürdés, reggel ott találom a párnámon.
Viszont rajtam nem olyan borzalmas a hatósugara, nem "húzom magam után" az illatfelhőt. Legalábbis a levegőbe szagolgatás a kolléganők részéről elmaradt, hogy "húú, mi ez a jó illat rajtad?" Ami a LVEB Intense, a Tresor midnight rose és a D&G pour femme esetében megtörtént.
Ez nem is baj, néha jó is, ha csak a magam örömére illatozom (no, meg a férjem miatt, imádja rajtam)
Intense verzió azonban ismét kívánság listás!

Trussardi A Way for Her

Trussardi A Way for Her
2016. február 15.

Muszáj voltam ma megillatolni a DM-ben, mert a mellettem nézelődő csajszi valami nagyon fincsit fújt magára próbából és azt hittem ez volt az.(de nem, mint kiderült)
Nálam nagyon virágos a kezdet, jázminos,rózsás. Leszáradás után illatozom, mint egy barackos tea.:)
Nem rossz. Inkább tea legyen, mint a jázmin. Tényleg különleges, nem a divatos édes vonal (bár most azokat preferálom én is), hanem egyedi, érdekes.
Tetszik, de nem szerettem belé.
Tartóssága igen gyenge.
Trussardi továbbra is csak az övem és a pénztárcám marad, azokban szerintem jobbak, mint parfümben. legalábbis az én ízlésemhez.
Különlegessége miatt 4*

Anna Sui Forbidden Affair

Anna Sui Forbidden Affair
2016. február 8.

Fekete ribizli, málna, rózsa...nem hagyhattam ki. Rendeltem is egyet, mivel nem egy drága parfüm, gondoltam nagyot nem bukhatok vele.
Kifújáskor édes, érett szőlő illat, enyhe citrusossággal. Majd mikor leszáradt egy ismerős illat lett belőle. Édessége eltűnt, helyette friss, citrusos illat maradt. Fogalmam sem volt mi lehet ez, csak abban voltam biztos, hogy régen volt ilyenem. Jó régen!
Kb. 2 óra kellett a felismeréshez: leszáradáskor rajtam egy az egyben Elizabeth Arden Sunflowers lett belőle.
Szerettem valaha, de most már nem használnám. Bár... sosem mondom, hogy soha! Nyáron talán. Az is lehet, hogy Anna Sui nyáron más arcát mutatja majd.
Akkor majd update-elek. Most hármas, mert mást vártam.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2016. február 6.

Kifejezetten jól fedő púdert kerestem a MAC-ben, ezt ajánlották, ki is próbáltuk, az eladó csajszi elég tetemes mennyiséget vitt fel az arcomra. Tényleg szép lett a végeredmény, meg is vettem azonnal.
Mikor kijöttem a boltból, megkérdeztem a páromat (ő mindig mászkál egy kört ott a Westendben, míg Mac-ezek, tudja, hogy nem lesz gyors vásárlás), hogy milyen lett az arcom. Közölte: olyan, mint volt, szép. Ez az! Szóval nem maszkos, az a jó, ha észre sem lehet venni!
Aztán természetes fénynél rögtön véleményt váltott: azt mondta, csúnya, sok és természetellenes. Rossz vétel volt. Szerinte.
Itt van a lényege: nem szabad túl sokat felvinni belőle (csak max. esti buliba), mert elég mű hatása lesz.
Mértékkel viszont nagyon szép, én ecsettel rakom fel, szép matt, egész nap bírja zsírosodás nélkül. pedig ez nálam csoda, extra zsíros a bőröm.
A pórusokat nem tömíti el, nem ül bele a ráncocskákba sem, a bőr lélegzik alatta.
A vizes ecsetes felvitelt nem merem (még) kipróbálni, mert az eladó azt mondta, azt ne erőltessem, be fog keményedni tőle a púder.

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel
2016. február 4.

Minek nekem ránctalanító krém ha van ilyenem?! ;)

Guerlain Samsara EDP

Guerlain Samsara EDP
2016. február 2.

Fújósban érkezett meg ma délután. Azonnal ki akartam próbálni, már nagyon izgatta a fantáziámat ez az illat.
Igen ám, de ma Midnight Rose-t fújtam magamra, az meg egész nap ugyanolyan intenzíven és hatalmas hatósugárral illatozik, mint mikor kifújtam.
Sebaj, van még hely az alkaron, 1 fújás Samsara.

Hát érdekes lett az összhatás, jobbról MR, balról Samsara illat, jó intenzíven:)

Erőssége, komolyan mondom, még a Midnight Rose-t is veri, pedig belőle az első 30 ml-est elcseréltem, mondván ez nekem túlzás lesz.
Samsara erős és nagyon-nagyon tartós. Csodás, különleges, de abszolút alkalmi illat.
Hozzám nem is illik, nem vagyok elég komoly egy ilyen különlegességhez. A fujcimat azért őrizgetem, sosem lehet tudni, hátha jön valami igazán extra esemény vagy ilyesmi. Mert bár magaménak nem érzem, de csodás, ahogy megcsap az illata akárhányszor megmozdítom a kezem.
Kifinomult, nőies, felvilági, extra.

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2016. január 28.

Igen, ő az, aki pezseg, vibrál. Rendkívül nőies, rajtam uralkodik a barackvirág,(legalábbis ez a tippem, valójában a rózsát érzem, ami meg nincs is benne) kis púderességgel, de sokkal kacérabb, harsányabb mint mondjuk a Bvlgari Rose Essentielle-je. hasonlítanak, de ez a szépség kihívóbb, szexisebb szerintem. Tartóssága tökéletes, reggeltől estig megmarad.
Nagyon nagy kedvencem, de most a téli hidegben csak őrizgetem, várjuk a tavaszt:)

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2016. január 28.

Hát ez valami brutál jó!! Ultraszexi dög! Rajtam semmi fűszer, semmi csavar, csak krémesen puha illat. Valami gyönyörű! Imádom!
Pedig nem is édes, eddig csak a púderes-édes vonal érdekelt, de ő levett a lábamról. Új kedvenc :)

Hát nem csodálatos a parfümök világa? Ahányan vagyunk annyiféle reakció ugyanarra az illatra.

John Galliano Parlez-Moi D'amour

John Galliano Parlez-Moi D'amour
2016. január 28.

Nekem EDP változata van meg, annak az összetevői között van málna, ami elejétől a végéig marad is és abszolút dominál. Tartóssága jó, több órán át érzem, hatósugara közepes, nem egy hivalkodó típus.
Nagyon tetszik, tavaszra, sőt nyárra is tökéletes lesz! :)

Giorgio Armani High Precision Retouch

Giorgio Armani High Precision Retouch
2016. január 24.

Ajándékba kaptam egyet a napokban. Elsőre nekem is furcsa volt a kis ecsetes megoldás, de a kedvenc MAC korrektoromnak meg pont a pumpás megoldás a gyengéje, így nem is problémáznék ezen.
Felvittem az egyik oldalon a szemem alá és láss csodát: az az oldalam azonnal öregedett vagy 10 évet. Csodásan beleült még az olyan ráncaimba is, amikről azt sem láttam eddig, hogy ott vannak. Tény, hogy nem hidratáltam alá egyáltalán, de tekintve a fedését (ami nincs is) nem ér többet 1 csillagnál.
Nem, erre nem cserélem le a MAC-et az tuti.