Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Dolce & Gabbana Rose The One

Dolce & Gabbana Rose The One
2016. január 24.

Könnyed, tavaszi, virágos illatka. Nagyon finom, de rajtam egyáltalán nem akar megmaradni. Igaz, most a hideg decemberben próbáltam, nem az ő ideje, tavasszal újra próbálkozom. Addig 4 csillagos, mert a tartósságán kívül más baj nincs vele, tényleg szép illat.

UP:
Így télen, hétvégente azért előveszem egy-egy tavaszi vagy nyári illatomat és fújok egyet belőlük a kezemre. Csak, hogy érezzem őket is, feldobnak ebben a hidegben, kicsit előrevetítik a jó időt.
Ezt tettem Őnagyságával is tegnap és lám ez alkalommal maradt reggeltől estig:) A pulcsim ujján még most is érezhető.
Nem tudom mi az oka, de úgy látom tud ő, ha akar. Gyorsan fel is pontozom.:)

Lolita Lempicka Si Lolita

Lolita Lempicka Si Lolita
2016. január 24.

Kis mintát kaptam belőle egy nagyon kedves Krémmániás lánytól. Ahogy olvasom itt a véleményeket ez egy igazán bőrkémia függő illatocska. Akin működik, az imádja, akin nem, az leginkább gyógynövényhez, pálinkához, ilyesmikhez hasonlítja.
Nos, én nem is tudtam eldönteni, hogy Jägermeister vagy Unicum lett-e rajtam. Egyáltalán nem érdeklődöm az alkoholok iránt, megszagoltattam hát a párommal, mégiscsak férfiember, biztosan jobb az orra hozzá. Hát szerinte inkább fűszerek érezhetőek.
Szóval rajtam nem, nagyon nem.
Viszont ahogy elnézem vidám kis üvege van, meg sokaknak képes megmutatni a szebbik oldalát, ezért adok neki egy hármast.

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2016. január 23.

A sok erős, hatalmas hatósugarú, szexi nagyágyúim mellé kellett egy ilyen kis púderes illatocska is. Igazi felüdülés néha magamra fújni, nagyon tartós és nagyon finom. Tényleg a legjobb lefekvés előtt, de hétvégén nappalra is használom.

Roberto Cavalli Just Gold for Her

Roberto Cavalli Just Gold for Her
2016. január 23.

Valóban ő az, akire igaz, hogy kifejezetten téli illat. Nagyon finom, édes, azt nem is értem,hogy csinálja a bőröm, de egy szemernyi mogyoró sem jön ki rajtam. Pedig másokon érzem. Kísérletképpen fújt belőle a barátnőm magára és ott volt a mogyoró :)
Nekem simán édes, abból viszont nagyon finom és rendkívül tartós.

Gucci Flora EDT

Gucci Flora EDT
2016. január 23.

Nekem ő is nagyon tetszik. Igazi tavaszi illat, erős citrusos kezdettel, aztán ez enyhül benne és csodaszép lágy citrus-virág illattá válik. Tartós is, órákon át érzem magamon. Az én bőrömmel tökéletesen működik. Így ő is és még több finom tavaszias illatocskám várják, hogy eljöjjön az idejük.

Guerlain La Petite Robe Noire Couture

Guerlain La Petite Robe Noire Couture
2016. január 9.

Nagyon, nagyon finom illat, édes-púderes rajtam. Sajnos elég gyenge, alig érzem magamon, pedig fújtam én mindenhova. Ruhámra, bőrömre, hajamra, de csak az érzi, aki nagyon közel jön hozzám. Viszont tartós, mert a kezemen még több óra után is ott van.
Talán kell neki a tavasz, a meleg? Majd akkor újra előveszem, mert egyébként tökéletes!

Guerlain La Petite Robe Noire EDT

Guerlain La Petite Robe Noire EDT
2016. január 9.

A szappanos-rózsás-fanyar cseresznyés leírás, ahogy Lillacc írta, részemről a legtalálóbb. Az eleje nem tetszik, már kezdtem aggódni, hogy balul sül el a vakrendelésem, de pár perc után elindult az átalakulása. A szappanosságból előbújt a rózsa, később kezdett édesedni, megjött a cseresznye is és maradt egy finom kis illat meglepően hosszú ideig. Kevésbé tartósra számítottam, Edt létére dicséretes!

Calvin Klein Forbidden Euphoria

Calvin Klein Forbidden Euphoria
2016. január 9.

A DM-ben láttam meg karácsony előtt ezt az illatocskát. Valójában az anyaillatra voltam nagyon kíváncsi, de az nem volt, így fújtam ebből egy próbát. Azonnal megtetszett, édeskés, de nem cukros, krémes, nagyon kedvemre valónak találtam. Hát megrendeltem.
Előtte olyan "ütős" darabokat használtam nap, mint nap mint a La vie est belle vagy a D&G Pour Femme, amik ugye extra tartósak és nagy "hatósugarú" bombázók. (a La vie est belle túlságosan is az volt, fejfájást kaptam tőle, így búcsút kellett vennünk egymástól)
Forbidden Euphoriámat meg magamra fújtam első nap és nem volt meg az illatfelhőm, egész nap éreztem valamicskét belőle, egészen halványan, de úgy gondoltam, hogy ez kevés! Hiszen nem is érzi rajtam senki...ennyi pénzért..
Visszatértem a D&G-hez, míg nem attól is olyan fejfájásom lett, hogy estig sem múlt el.
Így került elő a napokban Forbidden-kém újra és most már előkelő helyet kapott. Őt nem érzi mindenki a környezetemben, én érzem leginkább, diszkréten, de békében elvagyunk. És nem akar legyőzni. Csak csendben velem van.

Givenchy Hot Couture Collection No.1

Givenchy Hot Couture Collection No.1
2016. január 2.

2000-ben adták ki ezt az illatot, azóta már nem gyártják. Hiányoltam innen a Krémmániáról, ezért töltöttem fel. Akkoriban nagyon sokan használták, erős, tartós parfüm volt. No meg persze nagyon megosztó! Én szerettem, de bárki a közelembe került kis időn belül tuti előjött a kérdés: "szivarozik valaki? olyan szivar szag van!". Tömény dohány illattá vált rajtam.Így hamar félretettem, de a nosztalgia miatt 5 csillagos.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2016. január 2.

Ez egy tökéletes termék, kitűnő a fedése, a szem alatti karikákat tényleg lehet vele "orvosolni". A használatához azonban muszáj megfogadni néhány tanácsot, melyeket már előttem leírtatok.
Aláhidratálás!! Nos, ezt első használatkor mindjárt kihagytam. Pár óra múlva elkezdett megszáradt, icipici darabokban lepotyogni a szemem alól. (épp ültem és kicsi drapp foltokban zuhant az ölembe, rá a fekete nadrágomra...ááá) Szóval aláhidratálás nélkül olyan lesz, mint az agyag, kiszárad.
Másik fontos tanács (ezt is írta már valaki): a felvitel nem megy másodpercek alatt, időt kell rá szánni, mert csúnya ha nincs szépen eloszlatva.

A pumpájával nekem nincs bajom. Szép puhán, "érzéssel" nyomva nagyon keveset is lehet belőle kinyerni. Talán pont azért sikerült elsőre, mert számítottam rá - a leírások alapján -, hogy egy normál nyomással egyszerre kilök egy heti adagot és nem akartam pazarolni.

Mindent egybe véve az eddigi legjobb, amit használtam, még sokszor újra veszem, az biztos!