Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Jimmy Choo Blossom EDP

Jimmy Choo Blossom EDP
2015. december 20.

Rajtam nagyon édes, végig érzem a málna illatát, annyira, de annyira tetszik, hogy még az örök Dolce szerelmemet is legyőzhetné, ha a tartóssága nem ennyire nulla lenne. Sajnos kb. 1 óra után már nem érzek belőle semmit a bőrömön, ruhán azonban marad kb. 2 órát. Ez kevés nekem!
Egyébként tényleg Escada-s érzés töltött el, azt is szerettem valamikor.
Az illat csillagos 5-ös, a tartósság miatt így a végeredmény 4-es.

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2015. december 20.

Csodálatos illat, most egy darabig biztosan ez lesz a kedvencem. Az édes illatok kedvelőinek maga a tökéletesség, mert nem unalmas "cukorkabolt" érzés tölt el tőle, hanem puhán ölel, elegánsan velem van, nem elnyom hanem kiegészít. Hozzám tartozik, vidám leszek tőle és vonzó.
Jajj, annyi szép illat van, de mégis mindig a Dolce-k azok amelyek mágikusan vonzanak...Régebben évekig a Light Blue, most a The One-t is imádom, a Rose the one lesz a tavaszim, mert akkor már ez a szépség sok lesz szerintem, annyira téli, bújós.
De ez messze a legjobb, ez szerelem!

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2015. november 28.

Az illata valami fenséges! Igazi csoki (édes praliné),mire végeztem a zuhanyzással olyan csokivágy tört rám, hogy azonnal feltúrtam a lakást egy kis édesség után kutatva. A bőrön viszont egyáltalán nem marad meg. Az állaga borzalmasan sűrű, vízzel kell hígítani, hogy némi habzás is legyen. De a legrosszabb az, hogy kb. 2 napi használat után iszonyatosan viszkettem tőle. Azt nem tudom, hogy azért mert kiszárítja a bőrt, vagy az illatanyagától...Mindegy, én feladtam, kézmosó lett belőle.

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense
2015. november 26.

Nagyon, nagyon nőies, elegáns finomság. Szeretem magamon, a tartóssága fantasztikus, az üvegecske pedig telitalálat, valami csodaszép!

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2015. november 26.

Ez egy igen rafinált illat! A három fázisában teljesen átalakul, az elején van benne valami zavaró, túl tömény, szúrós...nem is tudom. Azt gondoltam, ez az, ami nem lesz a kedvencem. A másodikban már odáig jutottam, hogy na, jó, néha elmegy, nem is olyan gáz. Aztán idővel azon kaptam magam, hogy folyton a csuklómat szagolgatom és tetszik! Egy igazán finom, édes illattá vált a bőrömön, amire csak annyit tudok mondani, hogy ez igen! Ez az, a plusz, ami kell ha tök jó lett a sminked, jó a hajad, szuper a ruha, cipő, táska. A The One-nal kész a remekmű, a jó csaj.

4-est azért kap, mert rögtön fürdés után kell magamra fújni, hogy mire felöltözök, elindulok már lecsengjen az eleje.

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2015. november 26.

Fantasztikus!Csodás!Tökéletes! Akárcsak az itt leírt vélemények. Szuper jó leírásokat adtatok, köszönet érte! Az én kis csodámat teljesen az itteni vélemények alapján, vakon rendeltem meg. Azt kell, hogy mondjam, pont ilyen illatra számítottam.Ahogy írtátok: finom, nőies, nem tolakodó.enyhén édeskés. Igazi kifinomult illat. Szeretem!

Üpdate: a tartósságáról egy kis kiegészítő info:
Reggel 8 órakor fújtam magamra még otthon, egész nap dolgoztam, délután 5-kor jött értem a párom, beugrottam az autóba és 5 perc után megjegyezte, hogy nagyon jó az illatom, most fújtam be magam?
Persze másnap megkérdeztem a melóban a csajokat, hogy milyennek találják és egészen közel hajolva kezdtek szaglászni, megnyugtattak, hogy nem ér be előttem az illatom az irodába és nem is követ illatfelhő. Szimplán egy nagyon finom, érezhető de nem tolakodó finomság. Ami egész nap kitart.

Gucci by Gucci EDP

Gucci by Gucci EDP
2015. november 15.

Tökéletes őszi-téli illat. Kolléganőm mondta: "olyan kicsit édes, különleges, elegáns, de nagyon finom illatod van".
Igen, tényleg nem hétköznapi illat, nem az irodába való, inkább romantikus estékre, alkalmakra, pasizáshoz.
Így aztán nem is tudom kihasználni. Hétköznapiként lecseréltem egy Bvlgarira, "csábítás"-hoz meg ott a Hermés, mert az a párom kedvence rajtam.
Ha valakit érdekel az oldalamon megtalálható.
Ettől még 5 csillag, mert ha úgy alakulna, hogy újra randizásba kezdenék, biztos, hogy ezt venném.

Moschino Cheap & Chic Chic Petals EDT

Moschino Cheap & Chic Chic Petals EDT
2015. november 13.

Hogy ez milyen finom illat!!!! Eddig nem is próbálkoztam vele, pedig Moschino rajongó vagyok, de a Funny-nál leragadtam nyáron. Ez legalább annyira jó, elég tartós is. Szeretem.

Salvatore Ferragamo Incanto Bloom

Salvatore Ferragamo Incanto Bloom
2015. március 11.

A 2014 változata jobban sikerült.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2015. március 6.

Sokáig volt a kedvencem, friss, üde, nagyon szerettem. Rengeteg ismerős, barátnő, kolléganő kérdezte meg, hogy mi ez a jó illat rajtam. Aztán sokan meg is vették és imádták. Idővel meguntam, már rég nem vettem. Azt hiszem ideje visszatérnem hozzá!