Mila1102

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: -

Calvin Klein CK One EDT

Calvin Klein CK One EDT
2015. március 6.

Citrusos, friss, nagyon jó parfüm. Ajándékba kaptam és elsőre egyáltalán nem tetszett, nem találtam igazán nőiesnek, olyan: friss, friss, oké, de nem valami extra. Aztan annyi férfi ismerős, kolléga, családtag megjegyezte, hogy mennyire jó illatom van, hogy a végén már teljesen megváltozott a véleményem! A pasik pont nőiesnek találják és kifejezetten szeretik. Hát megkedveltem.:)

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2015. március 6.

Tökeletes, megunhatatlan, örök kedvenc!!!!

DKNY Be Delicious Fresh Blossom

DKNY Be Delicious Fresh Blossom
2015. március 6.

Nagyon finom illat, üde, friss. Sajnos nem tartós, egyébként tökéletes lenne. DKNY, nem lehet benne csalódni!

Jimmy Choo Flash

Jimmy Choo Flash
2015. március 6.

Szeretem az édes illatokat is, ezt a parfümöt csak a vélemények alapján, úgymond "vakon" rendeltem meg. Elsőre túl tömenynek tűnt, gondoltam, ez is csak egy lesz a gyűjteményemben. Aztán idővel szép lassan "megszelídült" és végül is egy elég kellemes, epres-virágos valamibe ment át, ami egyre jobban tetszik. Elég tartós is, de azt nem hiszem, hogy kedvenc lesz éveken át.

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2015. március 6.

Röviden: a legjobb! Ez az amihez újra és újra visszatérek, egyszerűen imádom! Az első fújástól jó kedvem lesz, szeretem magamon. Nagyon tartós is, reggel befújom magam és még este is lehet rajtam érezni, mégsem tolakodó, igazi elegáns, friss illat.

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP
2015. március 6.

Átugrottunk a férjem hugához, aki épp aznap kapott egy ilyen parfümöt ajándékba és örömmel mutogatta nekünk legújabb szerzeményét. Teljesen oda volt, hogy ez aztán igazán fantasztikus illat. Nekem nem igazán tetszett, a párom viszont hazafelé az autóban közölte, hogy ez legjobb illat, amit valaha érzett. Hát persze, hogy hamarosan vettem egyet, de egyszerűen nem tudom megszeretni. Nekem túl erős, fűszeres, kissé tolakodó. Pedig alapjában teás illat, rajtam abból semmi sem jön ki. Viszont a férjem imádja, így hetvégente, csak az ő kedvéért használom. Egyszer csak kifogy...

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP
2015. március 6.

Nekem is karácsonyi ajándékként érkezett :) Rendkívül elegáns üvegecske, szép rózsaszín, valahogy az illat is olyan "rózsaszín", kellemes, könnyed, elegáns. De sajnos egyáltalán nem tartós, max. 1-2 óra és nyoma sincs. Reggel befújtam magam vele és valamikor ebédidőben megkérdeztem a kolléganőmet, hogy milyennek találja... semmit nem érzett. Tehát nem csak az orrom "szokott hozzá", elillant. Nekem egyszeri próbának jó volt, mert nem rossz, de újabb üveggel nem veszek, pláne, hogy nem egy olcsó darab. Vannak meggyőzőbb illatok!