Mila85

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. április 8.

Alapvetően 5 csillagot is érhetne ez a termék, ha picit jobban hidratálna önmagában. Nekem is kevés, de nekem kb a hialuron savas feltöltés tud csak csodát tenni a kezeimmel, sajnos annyira nyanyás, gyerekkorom óta:(. Viszont amiért nagyon szeretem - és több tubussal is vásároltam- mert univerzális alap krém: testápoló, arckrém, kézkrém. Én teszek hozzá pár pumpa Tindigo rich and cozy olajat és azzal kenem be magam tetőtől talpig ha egy erősebb hidratálásra vágyok. Éjjelre a kezemet, mindig így kenem be. Szerintem ez a krém szuper erre, hogy olajokkal turbózzuk, vagy arcra szérumokkal is működik. Ennyit tud, ára is ennyi, szerintem így rendben van. Érzékeny bőrömre szuper.

Solone Princess Rose Garden Üde Hatású CC Krém SPF25

Solone Princess Rose Garden Üde Hatású CC Krém SPF25
2020. december 28.

Már több mint egy éve használom, nagyon nagy kedvencem. Végre elég világos, és nem oxidálódik sötétebbre a világos nyakamhoz képest. Illata semmi, hidratál, szépen egységesít, én télen nyáron használtam, nyáron kevertem hozzá sötétebb bb krémet. Tökéletes nekem és nem tudom sehonnan újra rendelni...SOS keresem ha van eladó valakinek.

Evy Sunscreen Mousse SPF50

Evy Sunscreen Mousse SPF50
2020. június 14.

Nem is tudom hányasra értékeljem...kisfiam bőrére vettem aki 10 hónapos volt amikor vettem, már azóta egy hónap eltelt. Baromi jó volt a leírása, meg hogy babákra is lehet, meg se néztem az összetételt...nem vagyok elájulva és igazából nem tetszik, hogy nem tudom mennyi az UVA. De ez még a kisebb zavaró tényező. Ami miatt kb használhatatlan kicsi izgő mozgó gyerekre, pici pofira, karokra, lábra, mini kézfejre (amik ugye babakocsiból kilógnak), az állaga. Egy kemény száraz hab, ami elkenhetetlen, sokszor leesik, de ha sikerül bekennem szegényt, akkor meg ragadós a kis teste. Komolyan óriási csalódás volt ahogy kinyomtam....pedig a skinsmartos cuccokkal mindig elégedett vagyok évek óta. A védelme nagyon jó, mert nem égett meg, nem is barnul a kis hófehér tökéletes bőre. Medencézett is vele. Tehát tényleg strapabíró ahogy írják, de ez a hab állag katasztrófa. Az én csúnya pigmentfoltosodó kézfejemre kenegetem, meg a kicsire is, de mást fogok neki venni, mert idegileg nem bírom:D a kicsi se. Kár érte.
Frissítés: kicsit megsajnáltam ezt a terméket, adtam még egy pontot, mert valójában a hab állaga a rossz, de szépen védi a kisfiam nagyon fehér bőrét.

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal
2019. szeptember 29.

Ez egy szuper termék, csodálatos összetevők, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó. Szerencse hogy nem vettem újra egy drágább arclemosó balzsamot. Én imádom a balzsamokat, főleg télen. Az arcbőröm eléggé száraz szokott lenni télen, úgyhogy jöhet minden ami táplál hidratál. Nagyon kellemes vele átmasszírozni az arcot, szuperül tisztít, és nem lesz ragacsos olajos az arc, bár általában még egy pici evelin hialuronos arclemosó géllel is lemosom az arcomat, de ha nem akkor is tiszta puha. Arcmasszírozáshoz is imádom ezt a terméket, jobb mint a sima olajok, mert ez valahogy nem szívódik be. Ajánlom, vegyétek, én a héten 2000 ft-ért vettem párat.

Gosh Szájkontúr Ceruza

Gosh Szájkontúr Ceruza
2019. július 11.

Szép kialakítás, elegáns fekete, le van fóliázva. Viszonylag sok szín, de a világosabb nude színeket hiányolom, A nougat crisp úgy kb jó, de van amikor rúzzsal világosítom. Tartós nem szárít, egész ajak kitöltésére is jó és jól mutat.Száraz szájra azért nem ajánlanám. Ez a márka szerintem elég jó minőségű drogériás vonalban, árban is picit magasabb, de én úgy gondolom megéri. Szeretek haladni a sminkeléssel, ezért legtöbbször a ceruzát használom.

Catrice Ajak Alapozó Ceruza

Catrice Ajak Alapozó Ceruza
2019. július 11.

Nagyon remélem hogy a 020 árnyalat nem azért van leakciózva mert kivonják... nekem a tökéletes nude szájszín. Vettem is tegnap gyorsan kettőt, de ha még találnék máshol vennék. Főleg úgy használom hogy ezzel megcsinálom a számat teljesesn és kész, vagy ütögetek rá ajakbalzsamot, vagy valamilyen sheer rúzst. A gosh szájkontúr ceruzája valahogy nekem jobb, krémesebb, jobban siklik, tartósabb ezért 4 csillag, viszont ott nincs meg ez a szín ami nekem a tökéletes az arcbőrömhöz. Nagyon szép természetes, világos bőrűeknek is jó árnyalat ez a 020.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. július 8.

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval. Nekem a fő célom a folt halványítás, pirosság csökkentés, hidratálás, ebben a sorrendben. 2 üveggel használtam el. Tavaly amikor bejött akkor is. És ugyanazt érzem mint akkor. Foltokat abszolút nem látom hogy halványítaná, sőt jött ki új is, pedig tényleg felkenem a fényvédő mennyiséget, fél, 1 teáskanálnyit (Paulás), naponta többször újrakenve. Legalább annyinak örültem volna ha újabb nem jön ki. Érzékeny bőrömre jó volt, nem különösebben zsíros a bőröm 30 fok alatt, inkább normál. Főleg a hidratáló hatását éreztem, mert nem is igényeltem plusz hialuron savat mellé, habár a fényvédő krémem elég tápláló. Szóval valószínű nem veszem újra, inkább rámegyek a tiszta azelain savra, nekem ez túl kevés, bár kellemes volt felkenni, de nem látom értelmét hogy költsek rá. Havonta 1 üveg nekem elfogyott.

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray
2019. július 6.

A hidratáló hatása valóban jó, de alig vártam hogy elfogyjon, mert pont a kánikulában ugyanúgy fulladt alatta a bőröm (kismama vagyok így nyáron is figyeltem a has, mell kenegetésre, azóta találtam megfelelőt szerencsére). A kiszerelése nem rossz, jól spriccel. A másik gondom vele a szaga, engem zavart, nem tudom, túl mű és nem szerettem, de minden kék flakonos neutrogéna ilyen illatú, úgyhogy nem is teszek több próbát, az arcradírnál is utáltam már.

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray
2019. július 2.

Nem is ehhez akartam írni a véleményt hanem a bronzhoz, bocs, elnéztem....hogy tudom itt törölni?
Én is évek óta ezt a naptejet veszem testemre. Kellemes az illata, nem erős (még a nívea naptejeket szeretem az illatuk, állaguk miatt). Mielőtt kilépnék a házból ezzel kenem le a ruhából kilógó testrészeimet, én a tenyerembe fújok és onnan viszem fel. Tényleg hidratál is és lehet barnulni mellette picit. A 33 fokban se tapadtam tőle, pld a karhajlatban délután is láttam a fehéres naptejet, szóval bírja az izzadást is. Ez kifejezetten olyan naptej lehet, amit az ember szívesen felken, mert hip hop meg van, és nem azt érzed hogy jaj ne már nem akarom kenni magam.

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF30

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF30
2019. július 2.

aww rossz helyre írtam a véleményemet, úgyhogy átmásolom ide: