mili

Regisztráció dátuma: 2012. október 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Balea Melon Tango Dusche

Balea Melon Tango Dusche
2014. április 6.

Ismételni tudom csak magam, mert minden Balea tusfürdőhöz ugyanazt írom. Ár érték arányban tökéletes, és hogy addig tart amíg tusolok az nem is baj, de az a pár perc igazi felüdülés! Régen semmi pénzért nem vettem volna meg azt a terméket, most meg le se cserélem más márkákra! Olcsó ár, finom illat, nem kérdés neki is jár az 5*.

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2013. október 27.

Anyukám már 4 dobozzal elhasznált a 660-as árnyalatból. Évek óta én festem a haját, és sokféle festéket kipróbált már, de szerinte eddig ez a legjobb. Nem lett a haja törött vagy kiszáradt, mint pár jóval drágább festéktől. Fél év után azt mondja nem akarja jó darabig lecserélni, mert ahhoz képest, hogy nagyon olcsó 290 ft, nagyon jól bírja a haja. Kopás se intenzívebb, mint más márkák esetében.

Lora Nail Polish

Lora Nail Polish
2013. szeptember 5.

Nagyon szép színekben kapható. Vettem belőle egy rózsaszín és egy barackos árnylatút. (200 ft/db) Lehet én vagyok pancser, de nem tudom csíkmentesen kifesteni a körmöm. 2 napig próbálgattam de nem sikerült, így anyának adtam. Sajnálom mert gyönyörű színekben kapható.

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra
2013. szeptember 5.

Meglepően tartós, már 4-et használtam el belőle, és amíg kapható lesz nem is cserélem le másra. Nagyon bevált, kedvező áron jó minőséget ezzel tudnám jellemezni ezt a fogkefét!

Balea Men Ready! 3in1 Tusfürdő

Balea Men Ready! 3in1 Tusfürdő
2013. augusztus 8.

Tesóm használja, szerinte nagyon jó, de ő minden tusfürdőre ezt mondja amit tőlem kap.

Mollis Hajzselé

Mollis Hajzselé
2013. augusztus 5.

Volt ilyen hajzselém nekem is, párszor használtam, aztán valamiért hanyagoltam. Tesóm használta el.

Balea Hidratáló Krémtusfürdő Mandarin Illattal

Balea Hidratáló Krémtusfürdő Mandarin Illattal
2013. augusztus 5.

Hozza a szokásos minőséget, tusolás után nincs illata, de engem ez nem zavar, így legalább bármilyen testápoló használható hozzá. Mióta megismertem a Balea tusfürdőket csak ezeket használom, és rossz tapasztalatom még nem volt velük. Amelyiknek nem tetszik az illata azt ki sem próbálom, de ár-érték arányban nagyon jó tusfürdők, és még választék is van belőlük. Nem kérdés a mandarinosnak is jár az 5

Omerta Art & Fashion Pink

Omerta Art & Fashion Pink
2013. július 23.

Nagy felindulásból megvettem mert áradoztak róla milyen jó meg olcsó. Az üzletbe még azt mondtam rá egész jó, de mikor otthon magamra fújtam, hát nagyon nem tetszett, egyenesen büdös volt, pedig ruhára fújtam nem is magamra! Ment is anyuhoz azonnal, neki meg bejött. Nekem nem ér csillagot de neki maximálisat, így közepest kapott. Azt még hozzá kell tennem, hogy nagyon tartós.

Wick Vaporub Kenőcs

Wick Vaporub Kenőcs
2013. július 23.

Kicsiként imádtam az illatát, hatása nem tudom milyen volt neki, de szerettem.

For Your Beauty Finomreszelő

For Your Beauty Finomreszelő
2013. július 23.

Olcsó jó és gyorsan elhasználódik de tőlem maximális pontot kap, mert ilyen típusú reszelőből eddig nem találtam még ennél tartósabbat. Maximálisan elégedett vagyok vele, és amíg lehet kapni ezt használom.