Milka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Dsquared² Want

Dsquared² Want
2019. szeptember 1.

Okát nem tudhatom, de rajtam Jogobella (őszi)barackos joghurt. A mostani döglesztő melegben is viselem, simán hordható, nem gyilkol egy kicsit sem. Lehet, rosszul vagyok huzalozva, de vállalom...(úgy értve, hogy mindenki más szerint téli(es) illat)

Botox-Kezelés

Botox-Kezelés
2019. augusztus 7.

48 éves vagyok, szerencsére alig ráncos, kivéve a glabella területét, ( szemöldök közötti, ún. haragos ránc ) de ott aztán ipari méretű, mélyen bevésődött borzalom tanyázott. A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem önmagában a botox nem is hozott tökéletes eredményt, viszont némi hyaluron töltést követően már csak egy halvány, alig észrevehető vonalka maradt. A kezelés nem teljesen fájdalommentes, de egyáltalán nem vészes, illetve apró dudorok jelennek meg a szúrások helyén, amik 1-2 nap után el is tűnnek. Nekem bevált, így őszinte szívvel ajánlom mindenkinek, aki szükségét érzi :)

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel
2019. augusztus 5.

Ha már feltöltöttem, illik is értékelnem, amit kombinált, extra érzékeny, rozáceás bőrűként teszem: illatmentes, színtelen, folyós állagú. (ezért nem árt óvatosan adagolni, mert nem olyan sűrű, mint mondjuk egy hajzselé) Hűsít, nyugtat, egyáltalán nem irritál. Hidratál, simít, egységesít, nyilván nem csodaszer, de semmi sem az. Amolyan szürke eminenciás, de az tökéletes módon. Az INCI nem nem lóg ki a képből, de ami benne van, az nagyon hasznos és nincs olyan bőr, amire ártalmas. Nyárra tökéletes, télen beépíthető a rutinba. Száraz bőrre azonban önmagában biztosan kevés lesz. Megvettem és Ő megvett. Biztosan újra beszerzem majd.

Balea Do What You Love Tusfürdő

Balea Do What You Love Tusfürdő
2019. július 23.

Nagyon-nagyon jó illat,valóban szilvás-virágos. Sajnos sokadjára próbáltam újra venni, de már nem kapható...

Guerlain Mon Exclusif EDP

Guerlain Mon Exclusif EDP
2019. július 23.

Sokszor éreztem már azt egy illatnál, hogy ennél nincs tovább...Olyan Nirvana, olyan hazajöttem, olyan emlék, ami veszettül fáj, de minden idegszálammal akarom...Nemrég találkoztam vele. Amit tudni kell: addig viszolyogtam a levendulától. Karcos, négyzetes, hideg, stb, ja és még lila is, ami a volt főnököm szerint a kielégítetlenség színe... Tény: érzelmileg van kapocs, mert egy számomra örökké kedves, bongyorhajú hímnemű nyilatkozott úgy, hogy ő illatban kedveli a levendulát, persze csak a szokásos módon: nagymama szekrénye, gondtalan gyermekkor, és kb ennyi jut az eszébe, ha már illatról van szó...Remélem, nem hangzik nagyon sznob módra, de keresem azon illatokat, amik másak, többé-kevésbé (inkább többé) elérhetetlenek. Így akadtam Rá és így lettem függő Tőle. Mert nem karcos, nem kocka, a legkevésbé sem szekrény-illat. Csak úgy lágyan - de ennek ellenére - intenzíven levendula. Vaníliásan, édesen-sósan, éterien- de mégsem szentimentálisan. Némi realitás a katyvasz után: brutálisan tartós, két fújás még másnap is határozottan veled van. Szembe jönni már csak azért sem tud, mert a részeddé válik...

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2019. július 23.

Kisebbség leszek, mert én vélek benne felfedezni némi levendulát is :) Ezen túl kicsit friss, kicsit lágy, számomra nagyon szerethető, a színe pedig tökéletesen passzol mindehhez. Másodlagos, de nekem a doboza is bejön, ebben az árkategóriában kimondottan igényesnek mondható. Ami a beltartalmat illeti: sokadik Isana, amihez szerencsém volt, számomra tökéletesen rendben van.

CNP Laboratory Invisible Peeling Booster

CNP Laboratory Invisible Peeling Booster
2019. július 23.

Érzékeny, rosacea-s bőrre nyugodt szívvel ajánlom. Nagyon látványos, hasonlót csak az Ordinary ALA tudott eddig nyújtani számomra, de hangyányit még őt is túlszárnyalja, tekintettel arra, hogy két nap alatt kb 5 órát aludtam összesen, következésképpen hulla voltam, dekoncentrált, zéró toleranciás, viszont ezek mellett egy dekányit sem gyűrt, tömör arcbőrrel. Kb nem hittem a szememnek a tükörbe nézve. Nem illatmentes, citrusos-citromfüves, valamire (de persze eszembe nem jutna, mire) emlékeztető illata van. Egyáltalán nem irritál, mondom ezt úgy, hogy ha a szokásos langyostól hidegebb vagy melegebb vízben mosom le az arcom, attól is kivörösödöm. Ami tény: mindössze pár alkalommal használtam ,(napi szinten, este: lemosó után, mist és hidratáló előtt - mindhárom Pyunkang Yul) így hosszú távú tapasztalatom nincs. De ha így marad, akkor ő is maradni fog. Ha nem, ígérem, arról is referálni fogok.

Regulat Beauty Skin Energy Mousse

Regulat Beauty Skin Energy Mousse
2019. január 12.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök :) Mivel a rosacea-m mostanság éppen a dühöngő korszakát éli, így nem mertem kipróbálni, de átadtam a fiam barátnőjének, aki 25 éves, kombinált bőrű, a következőkben bemásolom a véleményét:

1 hete használom, íme a tapasztalataim:
A termék külső csomagolása nem biztos, hogy felkeltette volna az érdeklődésemet, nem szokványos a bőrápoló krémek között.
Nem okoz gondot a flakon használata, enyhébb nyomással megfelelő mennyiség jön ki belőle. A hab állaga könnyű, felvitel után nem kelt ragacsos érzést, könnyen eldolgozható. Az illata kellemes, nem erős, nekem picit gyógynövényre emlékeztető.
Egy hete használom a krémet, reggel és este. A téli időszakban enyhén száraz a bőröm, a pici hámlásos részeket kb. 2 használat után eltüntette. Egész nap a krém van az arcomon, nem használok utána alapozót, „viselete” kellemes, más krémekhez képest nem kelt zsíros hatást. Úgy érzem, javította a bőrömet, sokkal simább és feszesebb, üdébb lett.
1 hetes próba után tehát azt mondhatom, hogy az egyik legjobb krém, amivel eddig találkoztam, nem lesz tőle pattanásos a bőröm, szeretem az illatát, az állaga pedig fantasztikus és a szemem alatti kis „ráncaimat” is szépen kezeli.
Ha tehetem, ezentúl is használni fogom 

Garnier Color Sensation Hajfesték

Garnier Color Sensation Hajfesték
2018. július 28.

4.15-öst vettem meg, ami a kapott színt illeti: természetes és mesterséges fénynél vörös beütése van, aminek én annyira nem örülök, meg mondjuk a jeges gesztenye fantázianév esetében én nem egy meleg árnyalatra asszociáltam, de ez még hagyján. Viszont amit felvitel után 5-10 perc után produkált, olyat eddig még csak a blansolásnál tapasztaltam: csípett, égetett, holott ebben - gondolom - nem olyan veszett hatóanyag van, mint a szőkítéshez használatosnál. Lemosás után a hozzá adott balzsam halottnak a csók, így még a saját balzsamom is használtam, majd szárítás előtt és után ráfújtam egy tonna hajhidratálót, így lett az atomszárazból közepesen száraz a hajam. Azt hiszem, hogy ezzel a termékkel az első találkozásom egyúttal az utolsó is lesz

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2018. július 8.

Az alapozó valóban jól terül rajta, de az én fényesedésre jócskán hajló bőrömön diszkógömbös varázslat hatása van, ezért nem lett a barátom. Nagy reklámot nem akarok csinálni a Deciem-nek, azonban tény, ami tény, hogy a rendelésem egy hét után megérkezett, a három termékből ő volt törött, amit 6 nap múlva újra szállítottak, díjmentesen.