Milu66

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Dusche & Ölperlen Pfirsich

Balea Dusche & Ölperlen Pfirsich
2018. augusztus 9.

Általában szeretem a Balea termékeket, de ez a tusfürdő nem jött be. Több kellett belőle, nekem nem is igazán habzott, túl tömör az állaga. Nem éreztem különösebbnek az olaj ápoló szerepét sem. Kellemes az illata, de egyáltalán nem tartós. Ezt biztos nem fogom újra venni. Bár tény, hogy nem drága.

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra
2018. augusztus 9.

Ez igazi csodaszer. A teljesen összegubancolódott, vizes hajamat is ki tudom fésülni a használatával. Mindenkinek ajánlom. Száraz hajon is jó. Sokszor nem a hajamra fújom, hanem a tenyeremre néhányat, és úgy masszírozom bele a hajamba. Úgy érzem, így jobban eloszlik. Nem olcsó, de nagyon jó.

Matrix Biolage RepairInside Maszk

Matrix Biolage RepairInside Maszk
2018. augusztus 9.

Ugyanennek a tubusos változata kiváló. Nagyon kicsi kell belőle, és csodát művel a hajjal. Ennek a hatása sem rossz, de a másik után csalódtam, mivel azért vettem, mert azt hittem, hogy a maszk még intenzívebb. Hát nem. Sokkal több is kell belőle, és messze nem érzem annyira jónak a hatását. Persze, ez is javítja a haj kondícióját, de ha választani kell, én a másikat ajánlom inkább.

Matrix Biolage Advanced Full Density Shampoo

Matrix Biolage Advanced Full Density Shampoo
2018. augusztus 9.

Kellemes állagú sampon, ami azt ígéri, hogy már az első használatkor dúsít. Mivel nagy kiszerelést vettem, már majdnem 1 éves tapasztalatom van, de nem vagyok elájulva tőle. A dúsítást egyáltalán nem látom. A használata kellemes, dús habot képez, jó érzés masszírozni vele a fejbőrt. A hatás érdekében a második mosásnál mindig rajta hagyom legalább 5 percig, de semmi különöset nem tapasztaltam. A tisztítóhatásával sem vagyok teljesen megelégedve. Néha háromszor is megmosom a hajam, mert úgy érzem, hogy nem tiszta a második után. Vékony szálú hajam van. Úgy érzem, hogy még szárít is.

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Toner

Garnier Skinactive Soothing Botanical Rose Water Toner
2018. augusztus 9.

Érzékeny, rosaceás bőrömnek nagyon jót tett. Hűsítő, nyugtató érzést ad (persze, nem gyógyít, de nem is bántja a bőrt). Nekem nagyon bevált. Nekem nem habzik, mint valaki írta. Ajánlom.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2017. november 23.

Engem nagyon meggyőzött, pedig még csak a mintát próbáltam. Fodrásznál voltam smink nélkül, és szokás szerint a hajszárító melegétől fellobbant a rosaceám. Még volt elintéznivalóm, és elszörnyedtem, amikor a tükörbe néztem. Véletlenül eszembe jutott, hogy a táskámban van a minta. Nagyon kicsit használtam belőle, kézzel eldolgozva. Valami gyönyörűvé varázsolta a bőrömet minden egyéb púder, smink nélkül. Ráadásul aznap este nem maradt időm az arctisztításra, és még reggel is nagyon szép volt. A bőröm hajlamos a fényesedésre, de semmi olyat nem tapasztaltam, amit mások írtak, hogy pár óra múlva kifényesedik. Mint ahogy írtam, még másnap reggel is szép volt. Ez a nude árnyalatú volt, ami teljesen jó volt eldolgozva az egyébként világos bőrömön. Biztos, hogy meg fogom venni, pedig általában spórolós vagyok a kozmetikumokkal. Szeretek megfelelő ár/érték-arányban vásárolni. De ilyen hatása még nem volt nálam alapozónak.

Garnier Anti Ageing BB Krém

Garnier Anti Ageing BB Krém
2017. november 23.

Sajnos nem olvastam a véleményeket a vásárlás előtt. Ez a jellemzően semmire sem jó krém. Nem fed semmit. Többet használva pedig kimondottan csúnya. Az anti-aging hatást nem várom ki. Talán csak azok lehetnek elégedettek vele, akiknek amúgy is tökéletes a bőrük.

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2017. november 5.

Másodszor vettem meg, mert gondoltam, a makacs rosaceás bőrömnek több idő kell, hogy használjon. Többet viszont nem fogom. A második tubus felénél tartok, kombinálom Coupeliac-kal is, de nem látok semmiféle változást. Egyetlen előnye, hogy amikor beszívódik, szép matt lesz a bőr. Sokan írják az olajos hatást. Eleinte én is megijedtem, de a beszívódás után ez eltűnik, tehát ezzel nincs gond. De erre más, jobb és olcsóbb krém is van. Én kifejezetten a pirosodó bőröm miatt vettem, de ezzel sem értem el a kívánt hatást.

Medipharma Cosmetics Skin In Balance Coupeliac Gel Bőrpír Ellen

Medipharma Cosmetics Skin In Balance Coupeliac Gel Bőrpír Ellen
2017. november 5.

Most használtam el az első tubust. A kiírással ellentétben patikában vettem, nem csak online kapható. Eleinte akár naponta háromszor is bekentem az érintett részt az arcomon. Én nem éreztem különösebben pozitív hatást. Igaz, rosszabb sem lett. Naponta kétszer használom most már 3 hónapja reggel és este és még Mixa CC krémet is, de nem látok semmiféle javulást. Nem fogom újra vásárolni.

Alverde Kipirosodás Elleni Primer

Alverde Kipirosodás Elleni Primer
2017. november 3.

Szinte használhatatlan. Csak zöldíti a bőrt, és néha összecsomósodik. Még alapozó alá sem igazán jó. Ráadásul nehéz fölötte az alapozót (vagy hasonlót) jól eldolgozni. Nekem nem jött be.