mimcsi13

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Chanel Perfection Lumiere Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Alapozó
2014. augusztus 16.

Nagyon nagyon jó csak az árával nem vagyok kibékülve,de ha meg azt nézem,hogy milyen sokáig elég legalább is nekem akkor az sem parás.Imádom benne,hogy tényleg matt lesz a bőröm és az is marad:)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2014. augusztus 16.

Nem fogom újra venni...Csalódás volt..Nehéz eldolgozni még ecsettel is normálisan.A fedéséről pedig annyit,hogy nekem inkább még jobban kihozta azt amit nem kellett volna..

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. augusztus 16.

sűrű állagú ami először nem tetszett,de nagyon jó a fedése ezért ez elenyésző"hiba".túl sok mindent még nem tudok mondani,mert most próbálom először,de eddig pozitív a véleményem.

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2014. augusztus 16.

Barátnőm ajánlásának köszönhetően megvettem és kicsit csalódás volt a számomra.Kissé szárít és az orrom elkezdett hámlani.Felét használtam el.

Celine Dion Simply Chic EDT

Celine Dion Simply Chic EDT
2014. augusztus 16.

Ajándékba kaptam én pedig tovább adtam az anyukámnak.Nem egy fiatalos illat.Inkább az idősebb korosztálynak való.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2014. augusztus 16.

ISTENI a mandulás:)Nem szárít,és hihetetlen sokáig tartja az illatát!!!

Balea Melon Tango Dusche

Balea Melon Tango Dusche
2014. augusztus 16.

Olcsó húsnak híg a leve,de ennyi pénzért milyen is lehetne.Kitűnő az illata,de amint lemosom magamról semmit nem lehet érezni.Nem tartja az illatát.Átlagos olcsó tusi.Kipróbáltam,de újra venni biztos nem fogom:D

Pantene Pro-V Aqua Light Kétkomponensű Tápláló Spray

Pantene Pro-V Aqua Light Kétkomponensű Tápláló Spray
2014. augusztus 16.

Ajándékba kaptam egy hajsamponnal egyött,előtte az arany színű Gliss Kur-t használtam.Meg kell mondjam sokkal hatásosabb nekem,mint az összes többi.Próbáltam Schaumát is és Baleássat is.Ez a Pantene nekem bevált és az illata is jobban tetszik mint a többié.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2014. augusztus 16.

Csodát nem tett de azért valamit segített.Pár óráig puha tapintású lett a hajam.Miután elfogyott megvettem az arany színűt kiváncsiságból.(szeretek kísérletezni és több mindent kipróbálni)Az arany színű a szalmaszerű hajra való.Ő többet segített mint a fekete:)Ettől független nem vettem újra!

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. augusztus 15.

kellemes az illata,puhava es fenyesse teszi a hajat:)nem kell belole sok!Aki toredezettseggel,szarazsaggal kuszkodik mindenkep tegyen egy probat vele.