Mimi0411

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás
2015. november 3.

Eddig 2x használtam csupán, de úgy gondolom, hogy figyelembe véve a hajam állapotát, az eddigi teljesítményére már megadom a *5-öst! A hajam vége túlzás nélkül is már olyan volt, mint a seprű vége, és ez a csodaszer, mintha visszafordította volna az időt! A hajam szép fényes, és mintha még dúsabb is lenne tőle! :) Valamint egyáltalán nem érzem úgy, hogy jobban zsírosodna tőle a hajam, mint egyébként, pedig a leírással ellentétben én legalább egy fél óráig fent szoktam hagyni!

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal

Lactacyd Pharma Intim Mosakodó Antibakteriális Hatóanyagokkal
2015. október 18.

Szerencsére nekem nincs semmilyen problémám az intim területeken, nem is azért kezdtem el ilyen 'csak gyógyszertárban kapható' mosakodót használni. Hanem mert, azt gondoltam így garantáltabb, hogy szebbek az összetevői. Irritációt, vagy egyéb kellemetlen érzést a használat közben vagy után egyáltalán nem tapasztaltam. Az illata is nagyon jó, de pont ezért is fogok levonni egy pontot, mert még mindig jobban örülnék, ha illatmentes lenne!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. október 18.

Már több Maybelline szempillaspirált is próbáltam, és eddig egyben sem csalódtam. Ahogy ebben sem, nagyon szépen különválasztja a pillákat a kefe, és éppen elegendő mennyiségű festéket visz csak fel. Ettől függetlenül, ha kijön egy újabb Maybelline szempillaspirál, biztosan ki fogom azt is próbálni. Én már csak ilyen vagyok! :D

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2015. október 18.

Annyira reklámozták, hát gondoltam kipróbálom! Beleestem a hülyén vásárlók csapdájába!!! Már az első használatot követően olyan volt, mintha el kezdett volna belekeményedni a tubusba a festék. Illetve a kefén is elkezdett megkötni, mert annyira rajta maradt lehúzás után is még, hogy a falat kidekorálhattam volna vele. A szempilláimon persze ettől csomókban állt a cucc, és össze is ragadtak! SOHA TÖBBET!

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2015. október 18.

Nagyon krémes, jól kenhető rúzs, csodás színekkel! Kár, hogy amelyik a legjobban tetszik az nálunk nem kapható, de ez már a bolt hibája, nem a rúzsé. Mindenesetre így is találtam magamnak megfelelőt a színválasztékból. Nekem a Rosewood (833) és Maroon Dust (735) árnyalatok vannak meg, szerintem mindkettő tök jól hordható hétköznapokon is. 4-5 órát simán kibírt nálam, mondjuk az is igaz, hogy nem ittam és ettem az idő alatt. És amit még nagyon szeretek benne, hogy nem szárítja az ajkaimat! :)

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2015. október 18.

Kedvenc matt rúzsom! Nagyon jó színek közül lehet válogatni, és jól pigmentáltak. Az illata pedig valami mennyei! :)A csomagolásról már ne is beszéljünk, nagyon dögös! ;D

NYC Ultra Last Rúzs

NYC Ultra Last Rúzs
2015. október 18.

Nem csoda, hogy már nem gyártják, szerintem elég silány minőségű volt! Le volt akciózva egyszer még a Müllerben, és gondoltam veszek egyet! Nem vagyok zsugori, de komolyan, még azt a 400 Ft-ot is sajnáltam már a végén érte! Ez volt az eddigi legrosszabb rúzsom! Abszolút nem volt tartós, a színezett ajakápolóm is tovább fent marad, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem volt egyenletes a fedése.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2015. október 18.

Én egy feketét szereztem be, most hogy le voltak akciózva. Nagyon elégedett vagyok vele! Szépen fed, és nagyon tartós! Mindenféle túlzás nélkül mondhatom, hogy kibírt egy hetet tökéletes állapotban!

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2015. október 18.

Tartósabb, mint a nagy átlag, de időközben már rátaláltam az 'igazira', tehát többször biztosan nem veszem meg. Én általában vízvonalon szoktam kihúzni a szemeimet, tehát fontos, hogy extra tartós legyen a szemceruza. Szó, szó, ez is kibírta egy darabig! Amit viszont nagyon szerettem benne, hogy vastag, így sokkal könnyebb volt használni!

Yves Rocher Poire Caramel Körte-Karamell Testápoló

Yves Rocher Poire Caramel Körte-Karamell Testápoló
2015. október 18.

Még tavaly télen szereztem be a limitált kiadású termékcsalád több tagjával együtt, mert szerintem isteni illata van! Igaz, hogy főként a körte érződik rajta (bár én olykor a karamelles alapot is érzem benne), engem azonban ez egyáltalán nem zavar, mert így is szeretem! :) Hidratáló hatásáról nem nagyon tudok mit mondani, mert rendszeresen egy másik testápolót használok, ezt csak alkalomadtán veszem elő, amikor éppen olyan karácsonyi hangulatom támad! :D Még nyáron is akár! XD