Mimi0411

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Körte&Karamell Krémtusfürdő

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Körte&Karamell Krémtusfürdő
2015. október 18.

Sokan mondták, hogy csak a körte érződik rajta. Ezzel egyet is értek, meg nem is! Mármint én érzem rajta a karamellt is, mikor beleszagolok, úgy kb. 10 mp-ig, aztán persze már csak a körtét. De én ezt egyáltalán nem bánom, mert simán körtésként is imádom az illatát!!! Egyáltalán nem szárít, pedig egy kicsit mindig aggódok emiatt a limitált kiadású termékeknél, hogy sokkal inkább figyelnek arra, hogy valami nagyon fancy illatot hozzanak ki belőle, és a hidratálásról meg egyéb összetevőkről elfeledkeznek. Szerencsére azonban ez itt nem történt meg! 5*

Essence Cake Pops 24 Órás Kézvédő Balzsam Vanília és Fahéj

Essence Cake Pops 24 Órás Kézvédő Balzsam Vanília és Fahéj
2015. október 18.

Még tavaly vettem ezt a kis csodát, és hát meg kell mondjam szerelem volt első használatra és szaglásra is! Azt én sem mondanám, hogy kifejezetten VANÍLIA és FAHÉJ illata van, inkább csak próbálom beleképzelni, hogy az! Azt persze nem tudnám megmondani, h pontosan mire emlékeztet ez az illat. Valami fűszereset mindenképpen érzek rajta, és valamit, ami abszolút karácsonyi számomra! :) Ja és persze a hidratáló hatásáról sem szabad megfeledkezni, mert szerintem egyértelműen jól hidratál!

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2015. október 18.

Legelőször a Glamourban volt szerencsém megszaglászni, és bár ott csak egy minta volt, de azonnal rabul ejtett! Már akkor tudtam, hogy ez nekem kelleni fog! Így megkaptam tavaly karácsonyra, azóta is imádom! Persze egyet kell értenem az előttem szólókkal a tekintetben, hogy ez egy igen csak tömény és édes illat, tehát aki a könnyedebb illatokat szereti, annak ez biztosan nem fog bejönni! De még az is lehet, hogy ez lesz a kivétel! ;D Na meg mondjuk ebből adódóan nem is egy nyári illat, de az ilyen hideg estéken, hmmm... :3

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2015. október 18.

Mivel mindig a vízvonalon húzom ki a szememet, így extra tartós szemceruzát kerestem már azóta, hogy egyáltalán elkezdtem magam sminkelni. És akkor rátaláltam erre! IMÁDOM!!! Nem is használok azóta másik szemceruzát! Ez az egyetlen, ami eddig több órán után sem mászott le a vízvonalamról, és a nap végén nem néztem úgy ki, mint aki most sírta ki a szemét! Egyértelműen 5*!!!

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum (régi)
2015. október 18.

Még nyár végén jutottam hozzá egy akció keretén belül. Akkor nem kezdtem el használni, mert kombinált bőröm van, plusz még izzadós is vagyok, ami nyáron 30-40 fokban még rátesz egy lapáttal, így olyankor inkább nem kenek nappalra semmit az arcomra. Érdekes módon azonban, mikor megjön a hideg idő, teljesen kiszárad az arcom, néha még a T-vonalam is, úgy hogy eljött ennek is az ideje. Illata csodás, 1 pumpálásnyi elég az egész arcomra, illetve elég lenne, de nem érzem azt a hidratáló hatást, amit vártam tőle, pedig majdnem 3 hete használom már. Próbáltam egyszer, hogy két rétegben viszem fel, de úgy meg valami borzalmas érzést hagyott maga után, alig akarta beszívni! Még próbálkozom, de egyelőre 2-nél több csillag nem jár tőlem!

Lactacyd Femina Intim Törlőkendő

Lactacyd Femina Intim Törlőkendő
2015. március 19.

OMG! A negatív tapasztalatokat még el sem olvastam, de a sokk, amit a RENGETEG összetevő láttán kaptam elég volt ahhoz, hogy ne vegyek ilyet! :(