mimikehh

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aldo Vandini Tahiti Vanília és Makadámia Testradír

Aldo Vandini Tahiti Vanília és Makadámia Testradír
2015. augusztus 22.

Ajándékba kaptam még pár hónapja, azóta próbálok ismerkedni vele kisebb-nagyobb sikerekkel. Ami elsőre megtetszett benne az a szép kis tubusa, illetve a finom, édes illata. A legnagyobb problémám vele az, hogy nem mindig sikerül kinyitnom. Komolyan, nem tudom, hogy én vagyok-e ilyen béna, de egyszerűen vagy van kedve ahhoz, hogy használjam, vagy nincs, ez így működik köztünk. Amikor végre sikerült használni, eléggé elszomorodtam, mert inkább egy radírozós tusira hasonlít, nem egy testradírra. Nagyon finom és gyenge szemcsék vannak benne, ami speciel jó lehet annak, aki ezt szereti, viszont nekem nem. Úgy éreztem, hogy semmivel sem lett frissebb utána a bőröm sajnos :( Ami ennek ellenére pozitívuma, hogy szerintem sokkal tovább tart az illata, mint a testradíroknak, vagy tusiknak szokott. Összességében nekem nem jött át :/

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2015. augusztus 22.

Nagyon szerettem ezt az arckrémet télen, illetve nyáron is. Vékonyan kenve nem túl zsíros, pont annyira amennyi az én arcbőrömnek kell. Felvitel után fényes az arcbőröm pár percig, majd ez elmúlik, és jó alapot biztosít a sminknek. Egész nap puhának és hidratáltnak éreztem a bőröm utána. Az illatát és a szép kis egyszerű csomagolását pedig imádtam. Természetesen újravenném.:)

Balea Caribbean Dreams Női Borotvagél

Balea Caribbean Dreams Női Borotvagél
2015. május 13.

Imádtam!!! Az illata, a színe, tökéletes! És nem mellesleg nekem nagyon tartós volt az illata, pedig nem ez a fő szempont egy borotvagélnél. :)

Avon Little Pink Dress

Avon Little Pink Dress
2015. május 13.

Csak mintát volt alkalmam kipróbálni, de nagyon tetszik. Mindig jobb kedvem lett az illatától :)

Avon City Rush Parfüm

Avon City Rush Parfüm
2015. május 13.

Ez egy igazi különleges illatú őszi-téli parfüm. Nagyon megszerettem, mindenféleképpen újravenném :)

Avril Lavigne Black Star EDP

Avril Lavigne Black Star EDP
2015. május 13.

Kellemesen édes, virágos illat. Rajtam viszonylag sokáig érezhető maradt.

Imperity Hajbalzsam

Imperity Hajbalzsam
2015. február 3.

Jól puhítja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, az illata pedig nagyon fini :) Simán felveszi a versenyt a drága balzsamokkal.

Isana Hair Professional Gloss Hajbalzsam

Isana Hair Professional Gloss Hajbalzsam
2013. november 21.

Minőségben és minden másban hajaz a Syoss termékekre, ráadásul és a héten 350Ft-ért (!!!!) vettem meg a Köki Rossmannban :P Ennyiért mindenkinek megér egy próbát szerintem :)

Balea Hidratáló Hajkúra Sárgabarack Kivonattal és Tejjel

Balea Hidratáló Hajkúra Sárgabarack Kivonattal és Tejjel
2013. november 7.

Ár-érték arányban szerintem egész jó kis pakolás, sikerült a hajamat puhábbá és könnyen kifésülhetővé tennie, persze csodát nem művelt, de nem is vártam. Az én hajamnak ennél sokkal több kell, de ettől függetlenül nem sajnálom hogy megvettem.
Ezek mellett nekem az illata eléggé bejött, de sajnos a hajamon nem érezhettem sokáig :(

Dove Silk Dry Izzadásgátló Deo Stift

Dove Silk Dry Izzadásgátló Deo Stift
2013. június 17.

Adva egy esélyt a Dove stiftjeinek is - már szinte reménytelenül - választottam ki ezt a deót a kellemes illata, az szép csomagolása, és természetesen az ígért selymes bőr miatt. Legnagyobb meglepetésemre, bevált! Szemben az eddig próbált izzadásgátlókkal az elvárt hatás nem csak néhány napig, vagy egy hétig tart, hanem nálam kitartott egészen addig amíg sajnos el nem fogyott. Persze a 48 óra enyhe túlzás (egyébként én ezt sose értettem miért nem elég a 24 :D ), de reggeltől estig hősiesen kitartott szinte mindig, ha kicsit meg is izzadtam (tényleg kicsit!) attól még dolgozott, és nem hagyta hogy izzadságszagom legyen.
Mivel elfogyott, gondolkodtam újravegyem-e, vagy kipróbáljak valami mást ismét, de úgy döntöttem itt lehorgonyzok addig amíg hősiesen kitart mellettem. Másik verzióját választottam legutóbb, a tengeri sósat, ami persze ugyanúgy állja a sarat! ;)