mincson

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: -

Catrice Lash Boost Lash Extension Fibers

Catrice Lash Boost Lash Extension Fibers
2017. január 22.

Inkább csak dúsít, nem hosszabbítja meg tulsagosan a szempillaimat. Ettől fuggetlenul tetszik, nagyon termeszetes hatást lehet elérni vele.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. január 19.

Nekem elég száraz a szám, főleg télen. De ez mindig segít rajta. Kedvenc ajakápolóm! 🙂
Mindig újraveszem.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2017. január 19.

Nagyon sokat olvastam róla már régebben is, hogy gyorsabban nő tőle a haj, valamint csökkenti a hajhullást. Igazából én ilyet nem tapasztaltam (2 hetente használtam kb), viszont hajmosás előtt teszek a hajvégeimre belőle és 15-20 percig rajtahagyom.
Mindig használok hajvégápolót is, szóval nem feltetlenul csak ettől, de puha lesz a hajam.
Ár-érték arányban nem rossz, de valószínűleg áttérek a kókuszolajra.

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2017. január 19.

Általában 2 rétegben viszem fel (viszont 1 rétegben is nagyon jól fed), alap-, és fedőlakkot is használok. Nekem így kibír 1-1,5 hetet is. :)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. január 18.

Nagyom szeretem, tartós, viszont picit sok festéket visz fel egyszerre.
Féláron vettem viszont biztos újraveszem majd. :)

NYC Skin Matching Luminizer Alapozó

NYC Skin Matching Luminizer Alapozó
2017. január 18.

Nagyon régóta használom ezt az alapozót. Nem hagy maszk hatás maga után, pont annyira fed, amennyire kell. Ad egy kis színt az arcomnak, és egyenletes lesz tőle a bőröm.
Viszont egy problémásabb bőre nem lenne elég.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2017. január 18.

Nekem tetszik az illata, és sokaig érezni utana. Nem olyan hatásos, mint a sima verziója, de ár-érték arányban nagyon jó. :)

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Mindig újraveszem.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2017. január 18.

A hatalmas reklámja miatt sokkal többet vártam tőle. Nem rossz ajakápoló, tetszik a külseje is. Viszont ennyi pénzt nem ér meg szerintem. Nekem a carmex vált be a legjobban.

Schwarzkopf Szőkítő Spray

Schwarzkopf Szőkítő Spray
2017. január 18.

Első pár alkalommal bevált nekem, viszont mostanaban elég sárgás/vöröses beütést hagy maga után. Balayage hajfestesem van, és csak a szőke tincsekre használtam, amikor elkezdett sárgulni, viszont áttértem a festékre.
Nem fogom újravenni.