minimano81

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2020. július 17.

Nekem nagyon bevált! Az állaga is, az illata is és a hatása is! Jelenlegi kedvenc!
Sok alu-mentes deot próbáltam már, és a 3 kedvencem: ez a deo, Uriage és a Biobaza Feel Good.

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2020. július 7.

A New volt az eddigi kedvencem, évek óta hazsnálom, de ez a sampon felzárkózott mellé! :)
Szeretem az illatát, a hajamat csodásan tisztítja és frissíti.... nem zsírosít.... sőt, mintha icipicit kevésbé zsírosodna az amúgy vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajam. Nekem tuti újravevős!

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. július 7.

Engem sajnos csíp :(

Yves Rocher Volume & Matière Dúsító Sampon

Yves Rocher Volume & Matière Dúsító Sampon
2019. november 12.

Nem tetszik ez az új változat. Elrontották. A régi fajtáját szerettem nagyon, egyik kedvenc samponom volt!
Ez az új: zselés állagú és teljesen más illatú. Nekem nem jön be.

Isana Deostick Sensitiv

Isana Deostick Sensitiv
2018. január 29.

Én 1 hete vettem ezt egy budapesti Rossmannban.
Meglepően jó dezodor!
Az ALU mentes deók közül nekem eddig csak a Balea pumpása jött be. Minden más, aminek jellegzetes illata van (citromfű, zsálya, aloe, gránátalma....stb), sajnos az 'büdös' rajtam. Nem szeretem.
Ez a deo felér a Balea pumpásával, kellemes, visszafogott, tiszta, friss púderes illata van.
Picit kemény a stift, és nyárra nekem kevés, de ősz-tavasz között ideális.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2017. október 13.

Vagy valamit változtattak rajta, vagy pedig ki kell fogni a jó eladókat ebay-en.....de nekem 2 különféle véleményem van erről a krémről: az első tégellyel imádtam! A bőröm nagyon szerette, állandóan ezt használtam, sokáig kitartott, nagyon szépen segített a bőröm állapotán. Most a másodikat használom.... és már felbontáskor feltűnt, hogy ennek más az állaga. Sokkal nyúlósabb, ragadósabb. Máshogy lehet belőle kieszedni kis mini üvegcsébe, és a bőröm sem szereti annyira. Ímmel-ámmal elhasználom, de gondolkodom az újravételen Az első adag után az újravétel nem volt kérdés, annyira szuper volt az. Én magam sem értem. Tapasztalta ezt vajon más is?

Douglas Szemfestéklemosó

Douglas Szemfestéklemosó
2017. október 10.

Legjobb!
Nem csíp, nagyon szépen leszedi a sminket. XS méretben próbáltam ki.... de most újravettem XL méretben. Tényleg jó!

Balea Duschschaum Fresh & Fruity

Balea Duschschaum Fresh & Fruity
2017. szeptember 15.

Nyárra tökéletes! :) Irtó finom illata van, sokáig elég, és árban sokkal kedvezőbb, mint a Nivea társa..... nekem bejött :) Tényleg kicsit nehéz kinyomni...de ennyi az össz negatívum.

Magister Products Natural Zsálya-Citromfű Dezodor

Magister Products Natural Zsálya-Citromfű Dezodor
2017. szeptember 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a deoval kapcsolatban. Nyáron sajnos folyt le rólam, nem tudtam használni. Most, hogy hűvösebb az idő, most kicsit mintha jobb lenne, de engem azért zavar az erős gyógynövényes illata.

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2017. szeptember 11.

Lanita 86 véleményét olvasva ugrott be, hogy aztaaaa igen, az én hajammal is ugyanezt tette! Vékonyszálú, viszonylag kevés hajam van...de amióta egyszer, kipróbálásképpen megmostam ezzel a samponnal, semmi tartása nincs :( Azóta újból a megszokott termékeimet használom, de hiába..... azt a minimális tartást sem adják most jelenleg, amit eddig.