Minocska

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Deep Comfort Kéz- és Körömápoló Krém

Clinique Deep Comfort Kéz- és Körömápoló Krém
2017. július 12.

Annyi évnyi kézkrémtesztelés után végre megvan az igazi! :)

Ez az a krém, ami majdnem bármennyire leromlott állapotból életet lehet a bőrömbe.
Az ára miatt nappalra, mikor a rengeteg kézmosás miatt folyamatosan kenhetem a kezemet, nem használom.
Este, lefekvés előtt kenem csak be vele a kezemet, így reggelre ott vár a csoda! :)

Én még a krém illatú illatát is szeretem!

Ja, az ára pedig persze egy horror. Viszont nézhetjük úgy is, hogy mivel nagyon kevés kell csak belőle esténként, így egy telet ki lehet húzni vele.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2017. július 12.

Vegyes érzelmeket táplalok ez iránt a termék iránt.

Egyrészt elképesztően erős illata van, amit én egész napon át érzek. Ezt kifejezetten utálom benne, hiszen nem parfümnek vásároltam.
Másrészt viszont nem hagy fehér port a hajban, és égészen jó volument biztosít ( ha viszont sikerült túlfújni, akkor Isten óvja a Királynőt!).

Sajnos más száraz samponnal nem tudom öyszehasonlítani, mivel ez az első, de azt hiszem nem venném újra a szaga miatt.

Biobaza Levendula és Citrom 3 az 1-ben Tusfürdő Gél

Biobaza Levendula és Citrom 3 az 1-ben Tusfürdő Gél
2017. július 12.

Én kifejezetten sampont kerestem, mikor rábukkantam édesanyámék fürdőszobájában a mediterrán gyógynövényes változatára.
Előfeltétel volt, hogy nem lehet benne Sodium Laureth Sulfate és yemmilyen hasonszőrű társa, mert elegem volt durva tisztító szerekkel teletömött samponokból és tusfürdőkből.

Én nagyon megszerettem mindkét szerepkörében (samponként után nem árt egy balzsam, de akár el is hagyható) - családilag is már csak egy használjuk.
A habzásával nincsen semmi gond (boi, mitől is habzana jobban), és szerintem megfelelően is tisztít.
Utazáshoz külön praktikus.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2017. július 12.

Tökéletes egyetértés az előttem szólókkal: mindenben tökeletes! :)

Shiseido Expert Sun Ageing Protection Lotion Plus SPF50

Shiseido Expert Sun Ageing Protection Lotion Plus SPF50
2017. július 12.

Nekem az SPF 30 van meg belőle, és tökeletes szerelem volt első és sokadik tapasztalásra is.

Előtte sok más fényvédővel próbálkoztam, mivel nagyon fehér bőrűként előfeltételei a nyári életben maradásomnak.
Alapvető kritiriumaim: semmi fehérítés, nem száríthat, nem fényesítheti ki az arcomat, nem ragadhat, nem pattoghat ki tőle a bőröm es jobb ha nem illatos (de ebből tudok engedni).

Viszont nem kellett, mert ez a termék mindezt tudja. Felkenés után olyan, mintha nem is lenne semmi a bőrömön. Annyira üdítő érzes a sok éves ragacsos nyári napok után, hogy már örömmel nyúlok reggelente a a termék után. Előtte legutoljára a La roche-posay Anthelios XL fluidját használtam, de még az is ragadt rajtam, holott tényleg száraz bőrű vagyok. Ezzel most viszont még a párom is megengedi, hogy bekenjem, mert nem érzi, hogy lenne rajta valami. Azt hiszem, ennél nagyobb elismerést a termék nem kaphatott volna! :)

Ja, és persze a napvédelme is jó - eddig egyszer sem égtünk le! :)

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2017. július 12.

Mivel a legtöbb alapozótól erősen kiszáradt a bőröm, végül adtam ennek is egy esélyt.

Olyan alapozót kerestem, ami messzemenőkig természetes hatást kelt, ugyanakkor képes korrigálni a pirosodásra hajlamos bőröm árnyalati tévelygéseit.

Tökéletesen végzi a dolgát (száraz bőrrel érdemes alaposan alá hidratálni, nyáron viszont nem árt egyvpici púder az orra), rádásul ha sikerül kifogni egy Douglas akcióban 20%-kal olcsóbban, akkor máris nem olyan elrugaszkodott az ára.

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2017. július 12.

Három árnyalatban van meg Ebayről rendelve: 1 (Strawberry), 3 (Apple) és 9 (Neon red).

Abszolút imádni való termékek, és nem csak a csomagolásuk miat!!!

Régóta kerestem olyan szájfényt, ami nem ragad, és nem csillagpornyi ragyogással hinti tele a számat. Megtaláltam! :)
Az aprósagok pont ezt tudják egy szájfény tartósságával, ezt lehet várni tőlük, rádásul szuper áron ( én akciósan nagyjából 1000 forintért vettem őket).

Az Apple és a Réd szép, pirosas rózsaszínes színek, a Strawberry viszont nekem egy kicsit túl világos, ettől sajnos meg kell válnom, mivel ajakápolónak mást használok.

Bármikor újravenném őket! :)

Mádara Növényi Kivonatokban Gazdag Dezodor

Mádara Növényi Kivonatokban Gazdag Dezodor
2017. július 12.

Aluminium mentes dezodort kerestem, így jött szembe velem ez a példány.

Sajnos nem váltotta be teljesen a hozzá fűzött reményeimet, mert bár nem irritál, kellemes az illata, és egy átlag hétköznap szépen megállja a helyét, stresszesebb helyzetekben már nem bizonyult elégnek.
Jelenleg a Biobaza egyik deóját használom, az jobban meggyőzött ár-érték arányban.

Mádara Micellás Arctisztító

Mádara Micellás Arctisztító
2017. július 12.

Olyan micellás arctisztítót kerestem, aminek az összetevő listájától nem éreztem magam halálra ítélve, így ő lett a befutó.

Nem szárít, nem irritál, és nagyon szépen megbirkózik a természetes szennyeződésekkel, a sminkkel viszont nem nagyon tud mit kezdeni, főleg, ha vízálló.
Én olyan szabadidős programok után használtam, mikor nem volt rajtam alapozó, és semmilyen masszívabb smink sem, így csak és kizárólag a nap folyamán a bőrömre rakódott koszt kellett eltávolítania.

Nem venném újra, mert erre a feladatra ugyan tökéletesen megfelet, ahhoz viszont drága, hogy csak erre tartasak egy külön arctisztítót.

Mádara Regeneráló Éjszakai Arcápoló Krém

Mádara Regeneráló Éjszakai Arcápoló Krém
2017. július 12.

Téli időszakban vásárolt abszolút életmentő termék.

Fantasztikus összetevő lista, és legalább olyan jó hatásfok: nagyszerűen hidratál, nem tömíti el a pórusokat, és nem hagy zsíros érzetet a bőrön, plusz az illata egészen megnyugtató lefekvés előtt.

Többszöri újravétel után a jővönk is hasonlóan verőfényes! :)