Minocska

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Mádara AHA Peel Mask

Mádara AHA Peel Mask
2017. július 12.

Félve kerestem hámlasztó terméket, mivel érzékeny száraz bőröm van, ráadasul mindenképpen natúr terméket szerettem volna.

Erre esett a választásom, a Madara honlapjáról rendelve, mivel akkoriban még nem volt elérhető a Müllerben.

Nekem teljesen bevállt a termék - 5 percig fenthagyva egyáltalán nem bántja a bőrömet, kíméletesen hámlaszt, és utólag sincs semmilyen kellemetlen szárító érzése.
Felváltva használjuk húgommal, akinek kombinált bőre van, csak ő tovább hagyja fent a megfelelő hatás elérése érdekében.

Mádara Superseed Ragyogást és Energiát Adó Organikus Arcápoló Olaj

Mádara Superseed Ragyogást és Energiát Adó Organikus Arcápoló Olaj
2017. július 12.

A Madara három szárazolajából eddig kettőt sikerült kipróbálnom: mind a kettőt újra vettem! :)

Az Age recovery-t és a Radiant Energy-t használom felváltva, mind a kettő abszolút csodaszer.
Ezek voltak az első szárazolajaim - akkoriban vettem őket, mikor az egyik télen már semmi sem használt bőrszárazság ellen.
Vizes arcbőrbe szoktam bemaszírozni őket, így gyakorlatilag teljesen nyomtalanul felszívódnak, aztán jöhet rájuk a Madara valamelyik hidratálója. Gyönyörűen megmarad rajtuk a smink is, szép, egyenletes felszínt bizotsítanak neki.

Mára már a nappali és az esti bőrápolási rutinom elválaszthatatlan részeivé váltak, nem mondanék le róluk semmi pénzért! :)

Hasznos infó lehet még: nyáron inkább a Radiant energy-t használom, mivel a friss, citrusosra emlékeztető illatát sokkal jobban szeretem, mint az Age recovery nehéz, szinte kicsit büdös szagát. Ennyi, ezt meg kell szokni, de feltevés után pedig úgyis elillan záros határidőn belül. ;)

Mádara Time Miracle Eye Cream Bőröregedésgátló Szemránc Krém

Mádara Time Miracle Eye Cream Bőröregedésgátló Szemránc Krém
2017. július 12.

A Madara honlapjáról rendeltem, mielőtt még a márka elerhető lett volna a Müllerben.

Szeretjük egymást: a bőröm könnyedén beszívja, szépen simítja az enyhébb ráncokat, az illata pedig egyszerűen csodás. :)

Újravevős!

Mádara Moon Flower Színezett Hidratáló Arcápoló Fluid

Mádara Moon Flower Színezett Hidratáló Arcápoló Fluid
2017. július 12.

Kis méretben rendeltem meg a Madara oldaláról, de sajnos a szín nekem túl sötét lett, így eladásra kerül.

Ez már csak azért is sajnálatos, mert magával a termékkel nagyon meg voltam elégedve.
A fedése természetes, inkább színkorrigálásra alkalmas, mint hibák eltüntetésére, viszont nagyon szép, életteli hatást ad az arcnak.
Plusz előmye, hogy utazó és teljes kiszerelésben is kapható - jó lett volna, ha stimmel a szín, mert az összes többi Madara termékkel is nagy szerelemben vagyunk! :(

Peripera Ah! Much Real My Cushion Blusher

Peripera Ah! Much Real My Cushion Blusher
2017. július 12.

Ebay-en érkezett hozzám ez a vidám apróság két színárnyalatban, melyek közül a Pleased Pink árnyalatot sajnos el kell, hogy adjam, mivel túl világos a bőrömnek.

Egyébként kellemes termékek: a szivacsos aplikátort könnyű használni, a szín, ha egy kicsit száradhat a bőrön, tartós is.

És hát vidámak, de nagyon! :)

Peripera Peri's Ink The Velvet

Peripera Peri's Ink The Velvet
2017. július 12.

Ebay-en rendeltem, pár hete használom a Charming coral árnyalatot (13-as), eddig csupa jó benyomást szereztem róla.

A szivacsos aplikátort könnyű használni, a száj sarkaiban is szépen lehet dolgozni vele.
A szín tartós, bár nekem ajakápoló nélkül használva szárítja az ajkaimat mint minden más matt hatású szájtermék.
Alternatív módon használva egyébként nagyon bevállt: ajakápoló nélkül felteszem, hagyom megszáradni, majd letörlöm. A szín, ami utána az ajkakon marad nem teljesen azonos az ereetivel, viszont olyan extra tartós, hogy néha sminklemosóval sem szeretne megválni tőlem. Bátran lehet vele enni-inni, nem fog megfogni semmit sem, és azért sem kell majd aggódni, hogy milyen formában kopott le az ajkakról az ebéd ideje alatt - mert ez ugye kelemetlen lehet, főleg intenzívebb színek esetében.

Peripera Peri's Tint Water

Peripera Peri's Tint Water
2017. július 12.

A termékből a Cherry juice és a Pink juice árnyalatok vannak meg, mindkettőt az Ebay-en keresztül rendeltem Koreából.

Jelenleg hatalmas szerelemben vagyunk egymással, bár lehet, hogy a Pink juice árnyalatot el fogom adni, mivel ott nincs meg a tökéletes harmónia. :)

A terméket én legjobban ajakápoló fölé szeretem feltenni, és az ujjaimmal eldolgozni, így szép egyenletes, természetes hatást sikerül elérni velük, és nem ülnek be az ajkaim apró ráncaiba sem.
A Clinique Chubby stick kollekciója mellett a jelenlegi legnagyobb kedvencem, mivel pont annyira tartós és nem szárító hatású, mint az előbb említett termékek, viszont sokkal olcsóbb. Egyetlen hátránya, hogy nem rendelkezik túl nagy színskálával.

Erborian Solid Cleansing Oil Arctisztító

Erborian Solid Cleansing Oil Arctisztító
2017. július 12.

A terméket a Camelia Essence-szel együtt a Marionnaud parfümériák egyikében vettem 20%-os kedvezménnyel, mikor a téli bőrápolási rutinomon igyekeztem változtatni.

Az addig használt Bioderma Sensibio télen nagyon kiszárította a bőrömet, és mivel már egy ideje amúgy is érdeklődtem a koreai két fázisú arctisztítas iránt, gondoltam ezzel a termékkel kipróbálhatom ezt is.
A zselés állagú anyag az arcbőrre felkenve olajjá változik, majd vízzel lemosva jön a habzó arctisztítás.
Egyáltalán nem szárított, a sminket szépen hozta le az arcomról, talán csak a vízálló szemhéjfestékek esetében kellett egy kicsit jobban bátorítani.

Összességében tökéletesen meg voltam elégedve vele, az illata nekem kellemes volt, nem bántott az illatanyag a bőrömet.
Egyetlen hátránya van az ára mellett, noha az 1 éves használatnak köszönhetően még az is tolerálható: az én lelki békémet megviselte a spatulás
-kanalazgatós kiszedés, ami ott éri el a mélypontját, hogy használat után vissza kell dobni a spatulát a zselé mellé, majd a következő használat előtt onnan kibányászni. Körültekintően kell bánni a higiéniával.

Mindkettő hátránya ellenére újra vettem volna, de közben annyira magával ragadott a koreai termékek kipróbálása, hogy egy időre szüneteltetem.
Annak egyébként nagyon tudom ajánlani, aki a két fázisú arctisztítás híve, és erről utazás alatt sem szeretne lemondani, a bőröndje kapacitása viszont véges.

Erborian Dongbaek Camellia Essence Szérum

Erborian Dongbaek Camellia Essence Szérum
2017. július 12.

A terméket a Marrionnaud parfümeriák egyikében vettem, mikor 20% kedvezmeny volt rá, így kevésbé tűnt horrorisztikus vállalkozasnak kipróbálni.

Szerencsére a megbánás pillanata nem jött el! :)

Száraz, érzékeny arcbőröm van, így már egy ideje kísérletezek arcolajokkal ( Madara termekek), különösen a téli időszakban, amikor tarthatatlanna válik a helyzet. Ezt az olajat a 73%-os kamélia tartalma miatt választottam, mivel híresen jó hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik. Tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Arctisztítás után használtam reggel és este a hidratáló krémem alá (Madara Age defence), csodásan működtek együtt. A két csepp olajat nagyon hamar beszívta a bőröm, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, viszont azonnal jobb közérzetet biztosított a böröm számára.
Mivel elhasznaltam belőle egy üvegcsét, 4 évszakosan is sikerült tesztelni: én nyáron is elbírtam, ha nemi extra ápolásra volt szükség, de a nagy melegben már nem nyúltam utána.
A parfüm tartalmáról: nekem nem okozott bőr irritációt, viszont említésre méltó, hogy rendkívül erős illattal rendelkezik, ami viszont felkenés után hamar elillan.

Összességeben nekem nagyon megérte, hiszen több mint egy évet használtam, így akcióban biztosan újra veszem!