mira9413

Regisztráció dátuma: 2014. június 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 8.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték
2014. június 16.

Én az LX szőkítőjét használtam tegnap. 7.1- esből világos aranyszínű hajat kaptam. De mivel szőkítő, csak annyi elvárásom volt vele szemben, hogy csak vörös ne legyen az eredmény, a sárga még belefért, mert úgyis hamvas festéket kentem rá. Imperity 9.1-et, és szép természetes színe lett. Nem tudom mennyire irritál, nem a saját hajam festettem vele, de nem volt panasz rá. Rövid hajra bőven elég lett volna több alkalomra is, ezért bántam, hogy nem tudtam elfelezni. Ha nem ilyen felvivőflakonos lenne, kipróbálnám a 10.1-esét. Nem szárította ki a párom haját (mert az ő haját festettem) de ez nem a szőkítő érdeme, én óvtam és ápoltam agyon :) A saját balzsamja jó, de nem tökéletes, az illata kellemes, de a hatása közepes. 4-est adok neki.

Imperity Hajfesték

Imperity Hajfesték
2014. június 16.

Az ára szuper, 560-ért vettem oxival együtt. A párom 7.1-es természes, festetlen haját előszőkítettem, úgy aranyszőke lett, majd rákentem a 9.1-est 9%-os oxival, és 9.01-es természetes világosszőkét kaptam. Az ő rövid hajára 4 alkalomra elég lett volna, de a felét bekevertem, biztos ami biztos. Az állaga egész jó, nem csöpögött, jól lehetett kenni. Kicsit büdös volt, olyan festék szagú, de nem vészesen, tényleg csak enyhén, nem fullasztóan. A párom nem említette, hogy marta, irritálta volna a bőrét. Szárításról sem tudok beszámolni, bár szerintem az nem a festék érdeme, mert festés és szőkítés előtt is bekentem a haját kókusz olajjal, mindkettőhöz kevertem egy mogyorónyi balzsamot, szőkítés után balzsamoztam, festés után tejes pakolást tettem rá, tehát az eredmény a szőkeség mellett is pihe-puha volt. Nekem eddig tetszik, ha tartós is, akkor megérdemli tőlem az 5 pontot, ha nem, visszatérek lepontozni.

Elséve Full Repair 5 Instantvarázs Hajápoló

Elséve Full Repair 5 Instantvarázs Hajápoló
2014. június 9.

A hajam szinte folyt tőle, olyan selymessé tette, ráadásul rövid idő alatt. Számomra csodaszer.

Manna Eukaliptusz Illóolaj

Manna  Eukaliptusz Illóolaj
2014. június 9.

Én nem innen szoktam rendelni, ajándékba kaptam. Jó, ha van itthon, el lesz használva. Tiszta, friss, mentolos illata van, megfázás és szénanátha enyhítésére kiváló, de lehet, hogy fürdőbe is használni fogom, vagy testápolóval keverve frissitő lábkrémnek.

Manna Ylang–Ylang Illóolaj

Manna Ylang–Ylang Illóolaj
2014. június 9.

Virágos, és nyugtat.. de számomra kellemetlen a szaga, nem bírom megszokni. Ez nem az ő hibája, de így nem adhatok rá maximum pontszámot.

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan
2014. június 9.

Nem rossz, de többet vártam tőle.

Manna Gerániumos Extra Szűz Olivaolaj Szappan

Manna Gerániumos Extra Szűz Olivaolaj Szappan
2014. június 8.

Szeretem! Én arcra is használtam, és arra is tökéletes volt nekem. Az illatát elsőre borzasztónak találtam, de idővel megszerettem. Talán icurka-picurkát szárít, de a kombinált bőrömnek megfelelt, ahol esetleg szükségét láttam, hidratáltam utána, de legtöbbször nem kellett. Anyukám is folyton elkérte :) Ha nem drágállnám, újravenném.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2014. június 8.

Havi 1-2 alkalommal, mikor már nem tudok mit kezdeni a hajammal, jól jön, de 3 helyett 2 nap múltán kell mellette hajat mosnom, mert lelapul, elnehezedik tőle. Viszont selymes, fényes, puha. Nem árt, ha van otthon.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)
2014. június 8.

Kétszer használtam, eddig átlagos.. puha tőle a hajam, de nem tesz csodát vele. Ha valami változik, update-elek.