mirtillmajoros

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

Kérastase Resistance Masque Extentioniste
2019. február 3.

Nagyon szépen hidratalja és ápolja a hajam. Emellett pedig tényleg gyorsabban no tőle, látványos a változás. Hasznalom heti 2-3 alkalommal és egyszer csak arra lettem figyelmes 1-1.5 hónap után, hogy hoppá alakul a frizura!

Inglot AMC Zselés Szemhéjtus

Inglot AMC Zselés Szemhéjtus
2019. február 3.

Álom! Imadom, tartós könnyen kezelhető és zseniális a színe állaga !

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
2019. január 2.

Tökéletesen lenyugtatja a bőrömet, rendbeteszi a pórusaimat, ugyanakkor nem szárítja ki. Természetes érzete van, nem nehéz, nem kenődik el, stb. Szép tiszta, egyenletes bőröm lesz tőle.

Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate 12,5% Vitamin C

Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate 12,5% Vitamin C
2019. január 2.

Csodát művel a bőrömmel, kisimítja az egészet, azonnal felszívja, nem nehezíti el, viszont tökéletes, egyenletes felületet ad. imádom! Egyelőre még a mintákon és a kis kiszerelésen élek a borsos ár miatt, de idő kérdése és jön haza a nagy.

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2018. november 27.

Semmivel sem jobb, mint a többi drogériás lakk. És nagyon rossz vele dolgozni mint a Shellaccal is.

CND Shellac

CND Shellac
2018. november 27.

Gyönyörű színek vannak, bár a világosabbakból tényleg kell néha 3 akár 4 réteg is hogy tlejes legyen a fedés. Viszont, nehéz vele dolgozni és az ára is irreálisan sok. Csak azért használom, mert könnyen oldható.

CND SolarOil bőr- és körömápoló olaj

CND SolarOil bőr- és körömápoló olaj
2018. november 27.

Nekem semmivel sem extrább, mint a többi. Az állaga kellemesebb, nem annyira ragadós mint a Moyra, stb. társai, de extra hatást nem fedeztem fel, attól függetlenül hogy igen borsos az ára. Az illata marcipános-mandulás, elég intenzív, kedveltem.

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2018. november 26.

Semmit nem csinált a hajammal, túlárazott, mint egy gyenge drogériás termék, inkább szárítja a hajam mintsem hogy hidratálja.

Lush Tooth Fairy Epres Fogpor

Lush Tooth Fairy Epres Fogpor
2018. november 26.

Az íze sajnos csak az elején érződik, tisztításra sem kiemelkedő számomra. Az árát nem éri meg.

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2018. november 26.

Hihetetlen számomra, hogy ehető, de pont emiatt annyira egyszerű a használata, imádnivaló az ízé és csuda jó a hatása