Mirtus

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk
2014. április 3.

Sziasztok! Nekem ez a kettő van meg: 107 Beige Boheme és a 602 Perle de Jade. Harmadik napja van rajtam az utóbbi szín. Először egy körömerősítőt vittem fel, majd rá a színt, végül egy fedőlakkot. Bátran mondhatom, hogy az egyik legtartósabb lakk amit eddig próbáltam, pedig nagyon sok van otthon! A színek sajátosak, és impulzívak, kifejezőek. Legközelebb is ilyen lakkot veszek! Ajánlom!

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2014. március 25.

Jellegzetes, semmivel össze nem keverhető, számomra émelyítően büdös. Bárhol képes vagyok beazonosítani.

Oriflame Power Sine Palladium Körömlakk

Oriflame Power Sine Palladium Körömlakk
2014. március 25.

A Festive purple színt használom (kód 27097, honlap ahol további vélemény olvasható róla http://hu.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=27094 ). Tartóssága és kiszerelése megfelelő, a színe élénk, a fémrészecskék benne nem hivalkodóak. És egyszerűen nem "az" a szín, amit keresek. Remélem másnak megnyeri a tetszését!

Oriflame Amber Elixir Body Cream

Oriflame Amber Elixir Body Cream
2014. március 25.

Intenzív, vibráló illatú testápoló, ami hidratál is. A parfümmel harmonizál, de enyhébb az intenzitása. Valahogy nekem a pulzálás, és az impulzív szavak jutnak eszembe erről a krémről. Szeretem!

Oriflame Milk & Honey Gold Szappan Luxus Kiadás

Oriflame Milk & Honey Gold Szappan Luxus Kiadás
2014. március 24.

A formája pont megfelelő, jól tisztít és az illata is kellemes. Rendszeresen szappant használok, a tusfürdőt ha lehet mellőzöm. Ez a szappan bevált!

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2014. március 24.

Két éve Karácsonyra kaptam egy 50 ml kiszerelésű edp-t. Tényleg van benne valami "glamorous", valami playboy nagyvilági illataroma! Engem emlékeztet még J.Lo. "Live Lux" nevű illatára. Tartós, órák után gyümölcsös illat.

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2014. március 24.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, amíg rendszeresen igényeltem a hajpakolásokat, balzsamokat. Amióta nem festem a hajam (4-5 éve) egyáltalán nem is használok balzsamot. Bevált termék volt akkoriban, az illata is kellemes. Hajtőre sose rakok balzsamot, mert zsírosít!

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló

Azonnal érezhetően kiszárított.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2014. március 24.

A képen látható klasszikus változatot használom (szagtalan) ajakra, szemkörnyékre időnként, illetve száraz területekre. Nagyszerű a hatása, ennek köszönhetően nem volt drasztikus ajakszárazságom a télen.

Chanel Le Crayon Khôl Szemceruza

Chanel Le Crayon Khôl Szemceruza
2014. március 24.

A hófehér színűt használom az alsó vízvonal kiemelésére főleg. Az eddigi legtartósabb szemceruzám! Érdemes rá költeni, mert hosszú időn át kiszolgál!