Miruska

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2020. február 22.

Egyszerű, finom illat, jól esik szimatolni használat közben. Jól habzik, kellemes a bőrnek. Még jó, hogy a nagy kiszerelést vettem.

Cien Care Hidratáló Kézkrém Kamillával

Cien Care Hidratáló Kézkrém Kamillával
2020. február 22.

Nagyon kellemes illata van. Gyorsan beszívódik, s selymes lesz a bőr tapintása. Nekem még kézmosás után is megmaradt a hatása.

Nivea Baby Soft Krém

Nivea Baby Soft Krém
2020. február 19.

Nagy Nivea fan vagyok, de most ebben picit csalódtam. Valóban gyorsan felszívódik, de az illata... egyáltalán nem Nivea illat, sőt. Nem tudom, hogy meg tudom-e szokni. Egy vígasztal, hogy hamar elillan, a bőrön már nem érződik. Pedig alig vártam, hogy kipróbáljam.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Kézkrém

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Kézkrém
2020. február 1.

Tetszik az illata, frissítő, üde illat. Nagyon hamar beszívódik, s hosszan tart a hatása. Megszerettem, a kókuszos testvérével együtt.

Cien Csokoládés Testvaj

Cien Csokoládés Testvaj
2020. január 31.

Első ránézésre is elég csábító ez a kis csatos üveg (amit később is lehet használni majd), s az illata meg aztán pazar. Nekem nagyon bejön. Tetszik az állaga is, nem folyós, de szépen lehet kenni. Kell egy kis idő míg beszívódik. Nekem puha és sima lesz tőle a bőröm. Biztos, hogy beszerzek a kókuszosból és a mangósból is.

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő
2020. január 28.

Ennek elképesztően jó illata van! Nekem mindegyik Nivea tusfürdő bejön. Nem szárítja az amúgy is száraz bőrömet, jó az illata, jól habzik.

Ökokuckó Finomítatlan Shea Vaj

Ökokuckó Finomítatlan Shea Vaj
2020. január 27.

Még csak most kezdtem használni, így hosszútávú tapasztalataim nincsenek. Az illata nekem nem jön be, de eltekintek tőle cserébe a jótékony hatásaiért, amiket hallani róla. A testhő hatására olvad, így el lehet kenni, de szerintem én picit megmelengetem, hogy olvadtabb legyen. Én egész testre kentem, még az arcomra is. Teljesen jól fogadta a bőröm. Bizakodó vagyok a közös jövőt illetően.

Ökokuckó 100% Finomítatlan, Szűz Kókuszolaj Vco

Ökokuckó 100% Finomítatlan, Szűz Kókuszolaj Vco
2020. január 27.

Nemrég kaptam kézhez. Eddig csak a finomított kókuszzsírt használtam a hajamra pakolásként, de ez teljesen más, az illata isteni. Picit rádobtam a radiátorra, hogy puhább legyen, s gyönyörűen lehet kenni. Elég lassan szívódik fel, de este kell kenekedni, s akkor nem gond, ha esetleg a ruha olyan lesz. Még később is érződik a fincsi illata. Már most imádom.

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra
2020. január 23.

Nem valami hatékony cucc. Az illata jó, de a hajon már nem érezni. Közvetlenül a használat után puhább a haj, de hosszabb távon nincs hatása, amit várna az ember.

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal
2020. január 23.

Nagyon gyenge, nem sokat ér. Balzsam után szoktam használni. Közvetlenül hajmosás után puhább a haj, de a hajam állapotán hosszabb távon nem segít.