Misa

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum
2024. február 22.

Semmi extra, annyit tud, mint bármelyik leave-in kondicionáló. Próbálgatom majd még, de egyelőre nem győzött meg. Hajtőre nem használom, mégis elnehezíti és gyorsan zsírosítja a hajat. Ki fogom próbálni kifésüléshez, száraz hajra is, mert elég könnyű az állaga, arra talán jó lesz.

Catrice Under Eye Brightener

Catrice Under Eye Brightener
2024. február 16.

Ez egy kevésbé felkapott, de annál jobban eltalált termék. Nekem semmilyen korrektor nem működött a szemem alatt, mindegyik beleült a ráncokba, szárított, és összességében csak rontott az egyébként is csúnya összképen. A szemem alatti részen a bőröm nagyon vékony, szinte áttetsző, és eléggé be is van esve a szemem alja, plusz tele vagyok mimikai ráncokkal. Szóval eddig semmi nem vált be, de ez a korrektor eddig egy nagyon pozitív csalódás. Egy ujjlenyomatnyi mennyiség elég belőle, feltapogatom, és aztán korrektorecsettel eldolgozom. A színe nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz, könnyű egyenletesen eloszlatni, nem ül bele a ráncokba, nem szárít, és egy kis púderrel fixálva egész nap a helyén marad. A finishe egyébként enyhén fénylő önmagában használva. Nagyon szépen világosítja és kicsit fedi ezt a területet. Nem irritál. A csomagolása stabilan záródik, és bár nagyon kis mennyiséget kapunk, nekem szerintem sokáig elég lesz.
Érdemes kipróbálni problémás szemkörnyékre, nekem eddig ez vált be a legjobban.

L'Oreal Revitalift Laser Renew Bőröregedés Elleni Szemkörnyékápoló

L'Oreal Revitalift Laser Renew Bőröregedés Elleni Szemkörnyékápoló
2024. február 4.

Lassan elfogy egy tubus, napi használat mellett, és abszolút semmilyen hatást nem vettem észre ahhoz képest, mint amikor a normál hidratálómat használom a szemkörnyékemen is. A fém applikátort én nem szeretem, túlságosan húzza a bőröm, ezért ujjbeggyel szoktam felkenni a krémet. Csak éjszakára tudom használni, mert egyébként kukacosodik, sminkelni sem lehet rá. Ha túl közel kerül a szememhez, akkor csíp és irritál. Nem hidratál jobban, mint bármelyik hidratálókrém. Egyszóval nem éri meg, pláne ennyi pénzért.

Zindaclin

Zindaclin
2024. február 3.

Meguntam az állam környékén időről időre megjelenő pattanásokat, és elmentem bőrgyógyászhoz, aki ezt és az Effezelt írta fel a problémára. A kettőt együtt használtam, és nagyon hatékony volt a kezelés. Később az effezelre már szerencsére nem volt szükség, és mióta megtaláltam a megfelelő retinolt, a pattanások teljesen eltűntek. Ha mégis megjelenik egy-egy, ez a krém spot treatmentként nagyon jól működik, másnapra lehúzza a gyulladást. Nemcsak pattanásokra, hanem mindenféle apró gyulladásra jó.

Organic Shop Organikus Bambusz és Tengeri Só Testradír

Organic Shop Organikus Bambusz és Tengeri Só Testradír
2024. január 28.

Nem szeretem használni, mert annyira durvák a szemcséi, hogy horzsolják és felsértik a bőröm. Használat közben potyog mindenhova. Az illata nagyon kellemes, de a durvasága miatt ritkán nyúlok érte. Megpróbálom majd a lábfejemre elhasználni, de nekem ez kapufa volt.

Barnängen Lagom Krémtusfürdő

Barnängen Lagom Krémtusfürdő
2024. január 27.

Sűrű, kiadós, jól habzik, finom az illata. Kevésbé szárít, mint más tusfürdők, de azért télen kell utána a testápoló. Ennyi pénzért nagyon jó télre, már többször újravettem. Csodát nem tesz, de legalább nem szárítja ki a bőröm még jobban.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2023. december 29.

Próbaképpen vettem meg ezt az egy darabot. Eddig egy ebelin alapozóecsetet használtam, már évek óta, és meg voltam győződve róla, hogy nem érdemes többet fizetni egy ecsetért - hát tévedtem. Ég és föld a különbség. Folyékony alapozó felvitelére használom, és igaz, hogy az első pár húzás picit csíkoz, de fél perc alatt tökéletesen el tudom dolgozni vele az egész arcomon az alapozót, egyenletes, vékony rétegben. Engem nem szúr, nem érzem durvának (de persze lehet, hogy ez azért van, mert eddig vacak ecsetekkel próbálkoztam). Ami különösen tetszik, az az, hogy nem zabálja fel az anyagot, alig marad az ecseten valami, nagyon szépen átviszi az arcomra, ahelyett, hogy elnyelné. Nekem telitalálat volt, most rendeltem meg a szemre való szettet, kíváncsian várom, hogy azok az ecsetek is ennyire jók lesznek-e.

L'Oreal Paris Glow Paradise Balzsamos Ajakrúzs

L'Oreal Paris Glow Paradise Balzsamos Ajakrúzs
2023. december 27.

A Rose Mirage árnyalat van meg, most rendeltem belőle egy másikat is. Az árnyalatok között állagban és fedésben is van különbség, én direkt olyat céloztam be, ami inkább egy színezett balzsam, ezért elégedett vagyok vele, hogy minimális színt ad csak. Nagyon kényelmes viselet, nem ragad, nem mászkál el. Nekem minden rúzs, szájfény szárítja a számat kisebb-nagyobb mértékben, egy picit ez is, viszont az átlagnál jobban ápol azért, és ez az árnyalat kiszáradt ajkakon sem mutat rosszul (egy picit még puhítja is). A csomagolása gyönyörű és stabilan záródik.

Schwarzkopf Got2b Glued 4 Brows Gél

Schwarzkopf Got2b Glued 4 Brows Gél
2023. december 27.

Végre egy színtelen szemöldökzselé, ami működik, és nem romlik meg két hét alatt. Teljesen elégedett vagyok vele, szívesen használom. A zselé könnyű, nem túl sűrű, de szépen helyre lehet fésülni vele a szálakat, és a pár perces száradás után atombiztosan a helyén tart mindent, anélkül, hogy természetellenes hatása lenne. Nem morzsálódik, nem fehéredik ki, nem pereg, nem okoz irritációt. Ahogy előttem is írták, nagy és gazdaságos kiszerelés, és a keféje nagyon praktikusan van kialakítva, egyik oldalán rövid, másik oldalán hosszabb sörtékkel, precízen lehet vele dolgozni. Egy rohanós helyzetben babahajra is kipróbáltam, és azon a téren is nagyon szépen teljesített. Ha valaha elfogy, ami nem most lesz, akkor újra fogom venni.

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás
2023. december 26.

A dream long lamellás vize után ezzel is tettem egy próbát, de nagy csalódás volt. Az illata kellemes, a csomagolása praktikus, de a hatása egyszerűen semmi extra, ráadásul nagyon macerás a használata. Nem tudom, lehet, hogy túl sokat használtam belőle, de eddig csak kb. kétszer sikerült úgy kiöblíteni, hogy utána ne legyen vele probléma. Minden más esetben tincsekké állt össze a hajam tőle, és nagyon nehezen száradt. Ahhoz képest, hogy milyen nehézkes használni, semmi pluszt nem ad egy normál hajbalzsamhoz viszonyítva. El akartam használni, ha már megvettem, de szerintem előbb vagy utóbb a kukában fog landolni, ami különösen bosszantó az ára miatt is.