misoko

Regisztráció dátuma: 2011. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2011. július 7.

Évekig elhitették az emberrel mennyire egészséges és milyen jó,mi meg megvettük méregdrágán,köszönet Apolkának éa az oldalnak,hogy lehetőség nyílik rá,hogy mindenki szabadon eldönthesse mit is használ.Nekem amúgy nem vált be a termék és nem tudtam elviselni a szagát magamon.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2011. július 7.

Rengeteg benne a káros anyag és ezt jó lett volna tudni 4-5 éve akkor nem használom olyan sokáig.

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30
2011. július 7.

Függőséget okoz és ez nem vicc,volt idő mikor naponta legalább 40-szer kentem vele a számat,mert mindig azt éreztem,hogy ki van száradva.

Clinique All About Eyes Szemkrém

Clinique All About Eyes Szemkrém
2011. július 7.

Pár éve használtam és nagyon könnyen beszívódik. Frissíti a szemkörnyéket.nagyon kicsi kell belőle és sokáig kitart.

Olivia Szappan Ylang-ylanggal

Olivia Szappan Ylang-ylanggal
2011. július 7.

Egy gond van csak,hogy elég nehéz hozzájutni ezekhez a szappanokhoz,alig lehet valahol kapni.Mégjó,hogy van Magyarok Vására és tudok spejzolni! Nagyon kellemes illatú szappan.

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal
2011. július 7.

Kicsit szárítja a bőrt,legalábbis nálam ezt okozta. Pattanásra viszont tényleg hatásos.

Olivia Szappan Geránium Olajjal

Olivia Szappan Geránium Olajjal
2011. július 7.

Anyukámnak nagyon száraz,vízhiányos bőre van.Tavaly vettem neki próbaképpen és azóta csak ezt használja,mert tényleg puha és bársonyos lesz tőle a bőr.nem irritál és nem szárít.

Olivia Szappan Kakaóval és Mentával

Olivia Szappan Kakaóval és Mentával
2011. július 7.

Az Olivia szappanok a legjobbak én merem ajánlani mindenkinek,mert tényleg nagyon jók.
Olyan ez a szappan,mint egy finom csoki,mikor fürdik az ember legszívesebben megenné.

Olivia Szappan Szőlőmaggal

Olivia Szappan Szőlőmaggal
2011. július 7.

Hetente 1-2* használom az egész testemen, mivel remekül radírozza le az elhalt hámsejteket. A combon és fenékrészen pedig intenzívebben maszírozom,mert narancsbőrre hatásos és feszesít is.

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal
2011. július 7.

A kedvencem. Amióta használom nem szárad ki a bőröm és arctisztításra is kíváló, nálam kiváltotta az arclemosót.