Missbogarkaaa

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Kendermagolajos Arckrém

The Body Shop Kendermagolajos Arckrém
2020. június 24.

Közös használatra vettem a párommal ezt a krémet,télre.Ő neki hajlamos a bőre télen annyira kiszáradni hogy hámlik,ez a krém maximálisan jó volt rá és pillanatok allatt helyre hozta.Ami engem illet (kombinált arcbőr) semmi extrát nem tapasztaltam tőle.Maga a krém nagyon könnyed,gyorsan beszívódik és kellemes az illata,engem valamiért fahéjra emlékeztet.Annyi előnyt tudnék még hozzá írni,hogy mivel nem egy nagyon nehéz zsíros krém ,így melegebb napokon is lehet használni,nem okoz problémát az arra hajlamos bőrőn.

The Body Shop Olívás Testvaj

The Body Shop Olívás Testvaj
2020. június 24.

Summer Sale alkalmával sikerült megszereznem ebből egy 400 ml-es kiszerelést 50 %-al olcsobban.Kicsi tanakodtam előtte,hogy nyárra megmerjem-e venni,mert előtte a mangósat használtam és az ugye egy elág sűrű,lassan beszívódó krém,de nem bántam meg.Ez a krém sokkal "vizenyősebb" ,gyorsabban beszívódik és nem is hagy olyan krém réteget maga után a bőrön,mint a mangós( ami amúgy nagyon szuper,de inkább télen).Illatát tekintve semmi extra,én úgy mondanám hogy " krém" illata van.Hatását tekintve teljesen elégedett vagyok,ez a krém is olyan,hogy napokig hidratált marad tőle az extra száraz bőrőm,én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel is,csak ajánlani tudom.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2020. június 24.

Nagyon remek termék,csak ajánlani tudom mindenkinek,főleg nagyon száraz bőrre.Elég sűrű " nehéz" maga a krém,fürdés után is simán érezni még magadon.Használat után napokig hidratált a bőrőm,ami amúgy extra száraz.Nagyon kellemes illata van,kellően erős és gyümölcsös.Összetevői is rendben vannak.Epilálás előtti napokban szoktam használni,testradírozással karöltve,nekem nagyon sokat segített a benőtt, begyulladt szőrtüszők ellen.Összességében nekem ez az egyik kedvenc body shoppos termékem,minden pénzt megér :)

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2020. június 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a testradírt,egyáltalán nem csalódtam.Baromi jó termék!Számom,nagyon kellemes az illata és teszi a dolgát szépen.Nincsenek benne hatalmas szemcsék,hanem az egész egy aprószemcsékből álló massza,ami szerintem szuper ,mert így nagyon egyenletesen radíroz.Kellemes illatot hagy maga után és nagyon puha bőrt ,én csak ajánlani tudom .

Avon Care 3 az 1-ben Faggyúszabályozó Arctisztító, Tonik és Hidratáló Normál és Vegyes Bőrre

2014. március 25.

Megéri,főleg amikor akciósan lehet hozzá jutni! Én ilyenkor 2 flakonnal veszek egyszerre ! Nagyon szépen megtisztítja a bőrt,puha lesz utána,és matt ! Pont mintha le is tonizáltam volna arcmosás után!

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló
2014. március 25.

Nagyon jó kis krémecske,amikor intenzíven használtam,minden este és be is lett rendesen masszírozva nagyon látványos volt a hatása,de ha az embernek nincs ideje rá mindig ,csak néha néha amikor eszébe jut nem éri meg használni ! Érdekes kicsit az illata,az állaga pont jó ahhoz hogy betudd masszírozni kicsit hosszabban,viszont kicsit csíp,tehát vigyázni kell hogy ne kerüljön olyan helyre ahol nem lesz kellemes ez a csípés... :)

Avon Habfürdő Görögdinnye Illattal

Avon Habfürdő Görögdinnye Illattal
2014. március 25.

És tényleg görögdinnye illata van ,kellően habzik is,de pár perc alatt eltűnik az illat :( pedig nekünk mini fürdőszobánk van ! Sajnálom nagyon,pedig nagy reményeket fűztem hozzá,mivel az avonos habfürdők mindig nagyon jók szoktak lenni !

Avon Full Speed EDT

Avon Full Speed EDT
2014. március 25.

Jó az illata, elég " férfias " -ra sikerült ez a parfüm,de itt is elmondanám hogy nem igazán tartós az illata ,akárcsak a többi avon parfümnél !

Avon Care Méhpempős Testápoló

Avon Care Méhpempős Testápoló
2014. március 25.

Kedvenc testápolóm,és termékcsaládom is a méhpempős ! A kézkrémhez képest ez egy kicsit folyékonyabb,könnyebben beszívódó fajta ,nagyon jó illatúvá és selymessé varázsolja a bőrt,én már a 3. flakonnal fogyasztom :)

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2014. március 25.

Kellemes illata van ,nekem kicsit virágos,nyárra emlékeztető,az illata olyan középszinten tartós,az árával nincs arányban a minőség !