Misse25

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2019. május 30.

Azért vettem meg, mert a dm már nem forgalmazza a sajátját. Pedig az bevált.
Bementem a lushba, kb 20 perc alatt sikerült eldöntenem melyiket vigyem haza. Valljuk meg nem olcsó. Ennél döntöttem. Az illata valami fantasztikus. Imádom! Kicsit aggódtam, mert haza fele elkezdtem olvasni a véleményeket és sok a negatív is. Na de ha már megvettem csak kiprobalom és reménykedtem hogy nem lesz rossz tapasztalatom.
A hajamról és a fejbőrömről 2 szó: vállig erő fényes festetlen vékonyszálú. A fejborom: amióta nem festem a hajam nagyon érzékeny és fura. Vannak rajta kis viszkető pattik, néha korpás is, de hamar zsírosodik. Szóval a legjobb fajta. Erre a fejbőrre elég nehéz megfelelő sampont találni, ami nem szárít, nem zsírosít és a hajam is fényes marad.
Na ez a sampon ez az. Meglepődtem én is, de nekem nincs bajom vele. Kb 1 hónapja használom. A zsirosodast kitolta 1 nappal. Néha viszket a fejborom és néha van meg száz hamlas is (ha viszket kicsit vakarom) de lényegében teljes mértékben meg vagyok elégedve a samponnal. Ha elfogy tuti újra veszem, utalok keresgélni és kockáztatni. Amíg jó addig marad ez.
Aki meg a hajaba dugja a sampont és úgy mossa a hajat az ne csodálkozzon hogy virágos lesz és alig bírja kiszedni. Nem szabad az egész sampont a hajhoz dörzsölni. Csak a habbal kell hajat mosni, így a virágok nem mennek bele az ember hajaba.

Sundance Sport Napozó Spray SPF30

Sundance Sport Napozó Spray SPF30
2018. április 25.

Nem egy Banana márka de olcsó és teszi a dolgát. Nyáron nem kell kenegetni, csak fújni. Elsőosztályú. Mindig is gyűlöltem a krémeket, olajokat. Ez kényelmes, nem ragad nagyon de véd és szépen csillog a bőrön. Én sem égtem le a használatával. Fürdés előtt és száradás után is újra fújom magam, nem tudom mennyire mossa le a víz (jobb félni, mint megijedni). Minden szezonban ezeket veszem. A nivea sem tud többet szerintem 3x áron.
Remélem nem vonják ki forgalomból, mert szeretném jövőre is venni.

Sundance Lippenbalsam SPF30

Sundance Lippenbalsam SPF30
2018. április 25.

Szeretem, mert könnyű használni de valahogy mégis csak a stick-nél maradtam idén. Finom kókuszos de nekem túl sok.
Minden esetre, ha valaki kedveli az édesebb folyékony ápolót, annak ajánlom.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2018. április 25.

Minden évben veszek egyet. Ha nem is fogy el egy szezon alatt, elhagyom :D
Szeretem, mert nem olvad meg, kemény és se íze se bűze :D
Krémes, de nem folyik. Ápol és ami a legfontosabb véd a napon :) jah és 500 Ft.. ennél olcsóbbat nem is láttam!

Rival de Loop Age Performance Intenzív Szemkörnyékápoló Szérum

Rival de Loop Age Performance Intenzív Szemkörnyékápoló Szérum
2017. szeptember 21.

Lányok, valaki látott készleten? Mert én sehol nem találok. Sőt online sem. :/

Alverde False Lashes Szempillaspirál

Alverde False Lashes Szempillaspirál
2017. május 10.

Csak azért 4 csillag mert nem vízálló, persze ennek is meg van az előnye. A keféje szuper, kis tüskés. Állaga szuper, lassan szárad de szeretem. Nem pereg le, tartós, csak ne könnyezzen az ember mert egyből lefolyik. De nem lehet mindent kérni (vízállóság + tartósság + jó összetevők) egyben ennyi pénzért :)

Mincer Argan Gold 100% Argánolaj Kivonat

Mincer Argan Gold 100% Argánolaj Kivonat
2016. október 26.

árkádban vettem. Pipettás és nagyon nagyon szeretem. most kezd kifogyni, be kell szereznem 1 újat. szem alá szoktam kenni, reggelente a számat kenem be vele. szeretem. s árban is elfogadható!

Lovely High Definition Foundation Alapozó

Lovely High Definition Foundation Alapozó
2016. október 18.

Nekem sajnos nem vált annyira be, mint amennyire reméltem. Engem szárít és olyan fura lesz tőle a bőröm. Vészhelyzetre megtartom, ha elfogy a másik alapozóm, legyen mit gyorsan feldobni.

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2016. október 8.

Majdnem féláron sikerült megrendelni. Mostmár értem miért vannak elájulva az emberek ettől a lemosótól. A dm-es is igazán szuper annyi pénzért amennyi de ez, sokkal jobb minőségű cucc. Nem is annyira zsíros mint képzeltem. A vízálló spirált nagyszerűen leszedi. Nem csíp. Remelem sokáig kitart de ha el is fogy ez lesz amit újra veszek.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. július 14.

Púder színűt vettem. Színe tetszik. Ecset szuper. Állaga is OK. Tartósságát nem tudom, hamarabb lemosom mint hogy lekopjon. 2 réteg szuperül fed. 500-t simán megér.