Missglamorazzi

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chloè Nomade Absolu EDP

Chloè Nomade Absolu EDP
2022. január 20.

Első kifújáskor tavaszi mezei virágok illatát lehet leginkább érezni, itt még nem fogott meg az illat. De ahogy szépen lassan illeszkedik a bőrhöz és leszárad átalakul egy lágy-kellemes és friss köntössé a viselője körül. Még másnap is érzem a ruhán, amire fújtam - nekem másnap már egy kicsit maszkulin beütése van. Azt kell mondjam, hogy amennyire elsőre nem tetszett, annál jobban kezdem megkedvelni minden próba után. Munkahelyi illatnak tudom elképzelni, mert ápolt, friss érzést ad.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2022. január 20.

Első próba után elmegy kategória volt, de egy kollégám napi szinten viselte, illetve sokszor érezni buszon, trolin, és nagyon plastic. Van valami műanyagszerű tömény sugara, ami számora fejfájást okoz. Persze egy parfüm nagyon szubjektív, elsősorban a viselője kell, hogy szeresse.

Giorgio Armani My Way Intense EDP

Giorgio Armani My Way Intense EDP
2022. január 2.

Ez a parfüm bekerül a gyűjteményembe 2022-ben. Munkába nem szeretek nehéz, túl édes parfümöket viselni, és ez pont kellemes illatfelhő. Még nem döntöttem az eredeti vagy ez legyen-e, de a sima edp picit hamar elszáll és inkább gumicukros illat.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2022. január 2.

IMÁDOM! Nagyon sokáig szemezgettem vele, próbálgattam... A kabátomon még napokkal később is érződött a tesztfújás, és nagyon sokan kérdezgették mi ez a fincsi illat. Nem kérdés, beleszerettem, és Joy napok alkalmával beszereztem :) Az illata mellett az üvege is egyszerűen lenyűgöző :)

Update 2017. október: Még mindig szerelem, mindig megdícsérik rajtam. Lassan kezd kifogyni, biztosan újra fogom vásárolni, mert az én bőrömön nagyon kellemes az illata.

Update 2022. október: Sokadik újravásárlás után sem tudom megunni. Nekem ez a parfüm felszabadító, magabiztosságot adó. Inkább szabadidőmben, este viselem, munkára annyira nem. Viszont azt vettem észre, hogy a régebbihez képest nagyon gyenge a tartósság, mintha változtattak volna valamit. Az illata és a tartóssága is a legújabb üvegcsének lényegesen gyengébb. Más is tapasztalt ilyet?

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. december 26.

Ez a termék azt hiszem vagy nagyon beválik valakinek, vagy nagyon nem.Nagyon keményre szárad, nekem nem tett jót a pilláimnak, töredeznek - pedig nagy reményeim voltak , mert egyébként szépen építhető. Nem fogom elhasználni, alig lehet leszedni. -.-

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. november 14.

Egy sminkes használta rajtam, korábban nem próbáltam ezt az alapozót, de mindig kíváncsi voltam a már szinte holy grail vélemények miatt. Alá egy nagyon gazdag hidratálóra van szükség, így felkenve nekem egész nap helyén maradt. Nap folyamán szebbé válik, felkenés után még kicsit mű hatású. Bőrhibákat nálam elfedte, pedig nincs tökéletes bőröm. Képeken és messziről porcelánbaba- bőrt mutat.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2021. november 13.

Ezt az illatot csak 10 celsius fok alatt lenne szabad engedni, hogy használják :D Hideg időben van meg a varázsa, a melegsége, csillogása. Melegben fullasztó és túlzásba lehet vele esni, nem kelt olyan elegáns hatást. Így a tél közeledtével, és a téli ünnepekre szuper!

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó
2021. november 5.

Matt :D Az új Esteé Lauder Sheer és ez az alapozó között gondolkodtam, az eladóhölgy ,,hatására" esett erre a választásom 015 árnyalatban. Régebben zsíros volt a bőröm, mostanában inkább normál-érzékeny. Felkenéskor elsőre nem győzött meg teljesen, de napközben mikor tükörbe nézek azért rácsodálkozom milyen szép az összhatás, viszont mostanában már nem vágyom ennyire matt összhatásra. Könnyű egyébként eldolgozni, és aki soft matte - airbrush finishre vágyik, ajánlom - jó hidratálóval alatta. :)
Túl illatos, ezért levonnék, de plusz pont, hogy 40 ml van a kis üvegben (ára így is hiiiigh)

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2021. november 4.

Még februárban vásároltam meg a Douglasben ezt az illatot, mert szerettem volna egy kellemes, nőies de komolyabb parfümöt az új munkahelyemre. Évek óta vágytam rá, több alkalommal kipróbáltam, és mindig azt gondoltam, hogy csodás illat. Kellemes, friss, de igazán nem tartós, pedig sajnos rossz tulajdonságom hogy sokat fújkálom a parfümöket, ezért hamar is fogynak. Jó választás annak, aki nem akar hivalkodó illatot, ajándékba is safe buy, vagy egyszerűen nem szereti a túl édes parfümöket- viszont Chanelként lehetne tartósabb, különlegesebb.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2021. november 3.

Az üvege nagyon elegáns, nőies, semmi túlzás vagy felesleges dísz rajta, mégis megragadja a figyelmet. Az illatot is ugyanilyennek gondolom,viszont a levendula nekem nem a kedvencem női illatokban, és első kifújáskor markánsan érződik. Később viszont inkább édesebb, csábító illat lesz belőle.

Update: Kifújáskor a levendula nagyon erős, elnyomja teljesen a többi illatjegyet kezdetben. Férfi parfümökben kedvelem - Dior Sauvage pl nagy kedvenc, női parfümben kíváncsivá tett. A leszáradása meglepetés volt számomra, sokkal lágyabb és frissebb, mint elsőre gondoltam. Nálam a mandarin, narancsvirág marad a bőrömön, kis vaníliával és levendulával. Az üvege azonnal levett a lábamról, az illat viszont annyira nem, hogy hazavigyem. Újra próbálgattam őket, és végül az Intense mellett döntöttem.