missk

Regisztráció dátuma: 2015. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Face All-Rounder Ecset

Essence Face All-Rounder Ecset
2020. június 12.

Őszintén szólva fogalmam sincs mire való ez az ecset xd sosem láttam még ilyen formát! Alapozó ecsetet szerettem volna venni, de véletlen ezt sikerült... a csomagolástól nem látszott milyen a feje.. egész jó, de a sima forma jobb lenne!

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2020. június 12.

Az Essence Pure Skin Anti-Spot Mousse Make Up volt az első nem folyékony alapozóm. Az igazság az, hogy szerettem, most vettem egy ilyet.. tényleg mattít, ha sokat tesz az ember..

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. június 12.

Őszintén az illata miatt vettem meg, mivel zsíros, így puha lesz a hajam épp addig ameddig. Komoly hatást nem vártam.. igazából semmilyent.. és nem is kaptam. De legalább jó az illata :D Mondjuk az sem túl tartós.

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2020. június 12.

Nagyon szeretem! Egész tartós, viszont nálam max 2, de inkább 1 fújás elég belőle !! Émelyítő!

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2020. június 12.

Az illata nagyon jó! Imádom :D Viszont pár óránál nem tart tovább, főleg nagy melegben :(

Frissítés: A kókuszosnak jobb az illata! :DD

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2020. június 12.

Szolizás mellett használom minden este, lábfejen látszik a legjobban, hogy ér valamit! Furi az illata, elég nehezen szívódik be, de szeretem! :) A 24 órás hidratálás persze marhaság, mert reggelre száraz a lábamon a bőr..

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. június 12.

62-es Walking on Sunshine, okkersárga színre esett a választásom.. 2 rétegen át is átlátszik a szabad szél .. csalódás! A színe szép, de ennyi.. és nekem még csak gyorsan se száradt :S

Gliss Kur Supreme Length Szérum Spray

Gliss Kur Supreme Length Szérum Spray
2020. május 9.

Még csak egyszer próbáltam törölközőszáraz hajra (este) és másnap reggel sokkal könnyebben ki tudtam fésülni a hajam ! :) Töredezéssel nyilván fodrászhoz kell menni :D

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive
2019. augusztus 22.

Tescos leárazás keretein belül jutottam hozzá, 400 ml 1400 ft volt, gondoltam, akkor már kipróbálom ! Nagyon száraz és irritált bőrre való, így borotválkozás utániként használom, ráadásul illatmentes és még pumpás is!! Pont ez miatt szeretem, plusz gyors felszívódik, szóval nekem bevált!

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2018. december 3.

2017. május 15.
Mindig is Labellot használtam, a télen nagyon kiszáradt a szám és elegem lett, hogy a Labelloval semmire sem megyek... így mikor megláttam, hogy a Neutrogenanak van ajakápolója, rögtön azt választottam... gondoltam, hogy ha a testápoló jó, akkor ennek is jónak kell lennie! :D

2018.12.03.
Ismét vettem! Imádom! :3