Missmallberry

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion
2018. június 8.

Remek kis krém. Könnyű nyári. Félve emeltem le a polcról, mert a mai termékek között rendgeteg az édes, vatacukor illatú. Szerencsére ez kellemes, viselhető, nincs hányingerem tőle. Szépen mutatnak a csillámok a bőrömön. Mivel limitált, így a napokban szerzek még be, h nyáron ne maradjak nélküle. :)

Ziaja Marine Algae Spa Hidratáló Krém

Ziaja Marine Algae Spa Hidratáló Krém
2017. március 5.

Eddig egy alkalommal használtam. Tetszett, hogy a cég nem végez állatkísérleteket, illetve az ára is kedvező. azonban csípi az arcbőrömet és olyan érzés, mintha egy odatapadt vékony maszkot viselnék. Tehát nem szívódik fel maradéktalanul. A fejem is fájt tőle, ami eddig csak az olcsóbb arckrémeknél tapasztaltam. Ha valakinek van hasonló tapasztalata, érem ossza meg, kíváncsi vagyok melyik összetevő okozhatja ezt. Nagyon sajnálom, mert jó kis márkának tűnt.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2014. december 27.

Az első pattanástalanító, ami tényleg hat..... amit nem kellene használnom, ha az étkezésre odafigyelnék. Az az első. Ha ott rendben van minden, a bőr sem pattis. :) Azonban szeretek garázdálkodni, így a hűtőben mindig tartok. Nagy áldás ünnepek idejére is. Az igazán nagy gyulladásokat is gyorsan megszünteti. Persze a bioptron lámpa sem rossz ;) Színes ruháktól óvni!

Cuticura Hydrating Facial Moisturiser

Cuticura Hydrating Facial Moisturiser
2014. december 21.

Ára jó, szinte semleges illat, könnyen felszívódó. Sajnos nem volt időm túl sokáig tesztelni, mert migrénes fejfájást kaptam tőle minden használat alkalmával.

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2014. december 21.

6 csillagos, sőt....soha többé MÁST CSAK EZT!! :) Imádom, s sajnálom az elvesztegettet éveket, amit az alkalmas fogkefe keresésével töltöttem. Néhány éve már ajánlotta fogorvosom ezt a márkát, mivel erősen "rányom" a kefét a fogaimra. (Akkor nem hallgattam rá.) Olvastam néhány véleményt a gumis nyél hiányáról, s hogy a formája miatt könnyen kicsúszik a kézből. Nekem ezek miatt ajánlotta többek között az orvosom, ugyanis úgy van tervezve, hogy ne tudd megszorítani a nyelét, ezáltal nem tudod rányomni az ínyre, fogra, csak amennyire szükséges. Szóval ez nem hibája a kefének, hanem professzionalizmusa.
Ezt megelőzően volt egy kedvenc Dontodent fogkefém, de beszüntették a gyártását. Hasonlóan kis fejjel volt ellátva és nagyon csúnya kék, zöld, sárga és piros színekben lehetett kapni, jóval kedvezőbb áron...Ennek a kefének az ára nem túl olcsó, de megéri, hogy úgy mossak fogat, hogy élvezem és az ínyemet sem sértem fel.