missmarple

Regisztráció dátuma: 2014. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva
2020. június 22.

4 év aktív borotválás alatt eddig kétszer vágtam meg magam, és egyszer sem volt benövésem. Ezzel mindkettőt sikerült gyarapítani, mindamellett, hogy nem is végez tiszta munkát, frissen borotválva is látszik (a vörös foltok közepén) a szőr

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray
2019. október 4.

Jó illata van és kevésbé izzadok, viszont nálam viszketést és kiütéseket okozott

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam
2017. június 12.

Nagyon jó! Zsírosodás elleni samponok miatt nagyon kiszáradt a hajam, nehezen fésülhető, kócolódik. Ez a balzsam tökéletes, egy használat után puha lett a hajam és most először ki tudom fésülni 1-2 perc alatt. Az ára pedig abszolút korrekt, nem kell belőle sok

Lush Floating Island Szilárd Fürdőolaj

Lush Floating Island Szilárd Fürdőolaj
2017. május 19.

Az egészet nincs szívem a fürdővízbe dobni, így máshogy használom. Vizes bőrön végighúzom néhányszor, majd a kezemmel belemasszírozom. Ugyanaz a hatás, sokkla gazdaságosabban. Az illata órákig érezhető a bőrön.

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2017. március 9.

Nagyon gazdag, olajos a textúrája, kevés kell belőle és hamar beszívódik. Az illata nem tetszik, nekem kicsit kesernyés-szúrós, de szerencsére nem annyira intenzív.

Dove Intensive Nourishment Testápoló

Dove Intensive Nourishment Testápoló
2017. március 7.

Szerethető lenne, de sajnos engem csíp, viszket és kiütéseket okozott.

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick
2017. március 5.

Nekem a 104-es nude árnyalat van meg.
Kényelmesa viselete és tartós is a szín, viszont engem nagyon szárított. Felkenés után 10 perccel már szétcserepesedik az ajkam :(

Lush Melting Marshmallow Moment Luxusfürdő

Lush Melting Marshmallow Moment Luxusfürdő
2017. március 5.

Jó illata van, édes, de nem gejl, tipikus cukorka illat. Egészben használtam el, de többet vártam tőle. 2 napig tudtam mellőzni a testápolót. Egy ilyen terméktől 4-5 napot elvártam volna. Egyébként színes, illatos, kellemes a fürdés

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2017. március 5.

Nagyon jó balzsam.A kinyomkodott, még vizes hajamon szoktam végigúzni párszor. Miután lemosom még nem érezni a hatását, de szárítás után egyértelműen puha, fényes. Illata szerencsére csak az első pár használatkor volt kellemetlen, azóta eygre gyengébb. Nem venném újra, de azért szeretem

Manna Kakaóvajas Habkrém Szűz Kókuszolajjal

Manna Kakaóvajas Habkrém Szűz Kókuszolajjal
2017. február 14.

Nagyon szeretm, természetes az illata. Estére használom hogy legyen dieje beszívódni. Ezen kívl előnyös, hogy könnyű kivenni a tégelyből, és a bőrön azonnal elkezd olvadni. Az agyonillatosított testvajaknál (pl The body shop) jobb és olcsóbb is