missmisfit

Regisztráció dátuma: 2012. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Rive Madame In Love EDP

La Rive Madame In Love EDP
2019. május 19.

Jól sikerült másolat, kellemes. Közepesen tartós. Ajánlom.

Bi-es Crystal Woman Swarovski EDP

Bi-es Crystal Woman Swarovski EDP
2019. május 19.

Fuh erre de haragszom. Nem baj, csak 2000 Ft-om bánja. De a az Armani Diamonds dupera vadászhatok tovább, mert ez nem is hasonlít!!!

La Rive Aqua Bella EDP

La Rive Aqua Bella EDP
2019. május 19.

Ez egy nagyon jól sikerült másolat. Két teszten is átment nálam. 1. A boltban megszagoltam az eredetit, majd megrendeltem ezt 2 hét múlva. Az emlékeim alapján azonos. 2. Szaglásztam két napig ezt, majd a boltban az eredetit magamra fujtam. Már kifújáskor is azonositottam az eredetiben a hamisat, aztán otthon a kettőt összevetve is nagyon nagynak éreztem a hasonlóságot. Sajnos kevéssé tartós. Ajánlom.

Chatler Admit It Woman

Chatler Admit It Woman
2019. május 19.

Ha Dior Addict másolatra vágysz, ez nagyon jól sikerült. Két teszten is átment nálam. 1. A boltban megszagoltam az eredetit, majd megrendeltem ezt 2 hét múlva. Az emlékeim alapján azonos. 2. Szaglásztam két napig ezt, majd a boltban az eredetit magamra fujtam. Már kifújáskor is azonositottam az eredetiben a hamisat, aztán otthon a kettőt összevetve is nagyon nagynak éreztem a hasonlóságot. Közepesen tartós. Én nagyon odavagyok érte.

Dragon Matte Liquid Lipstick

Dragon Matte Liquid Lipstick
2017. május 23.

lányok, ne vegyetek! ennek higító szaga van :( akkor inkább a lovely K lips!!!

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2015. február 8.

Az volt a cél, hogy a legalább 30 faktoros alapozót/BB-t/CC-t/amit találok-ot kezdjek el használni. Egyrészt az anyajegyeim indokolják a fokozott napvédelmet, másrészt sok meggyőző bizonyítékot láttam arról, hogy a nap mennyire öregít. Ennek a krémnek korrekt az ára és a BB változatát használtam már egy ideje, úgyhogy kipróbáltam ezt is. A BB szerintem jobb, nekem jobban bevált. Ennek a színe nem tökéletes, kicsit sötét nekem. Az állaga talán kellemesebb, az illata is jobb. Az ára más hasonló faktorszámú termékekhez képest nagyon baráti, sajnos ilyen fényvédelem csak a drágább krémekben van. Összességében jó terméknek tartom és használni fogom, azonban ebbe a "szükség" is belejátszik, hisz nincs számomra alternatívája.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2015. február 8.

Nagyon megszerettem! Törölköző száraz hajba kenem, óvatosan, nehogy túl sok legyen és beleszárítom. Nem mosom ki. Elég hosszú és száraz a hajam, nagyon kell neki ez a kis zsírosítás. Ha sikerül belőni az adagot akkor abszolút nem látszik zsírosnak a haj, ellenben nem száll össze-vissza és selymes lesz.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2015. február 7.

Isteni! Az első "komoly" parfümöm (ha az Escadat nem számítjuk annak). Édes, gyümölcsös, enyhén citrusos. A leszáradása számomra additív, legszívesebben mindig ebbe burkolóznék be. :) Szerintem nagyon nőies, fiatalos, energikus és magabiztos illat. A csomagolása alapján ő a báránybőrbe bújt farkas.
Azt a reflexet meg furcsállom, hogyha valami kifejezetten édes, akkor az már "tucat, semmitmondó édesség". Ezt valószínűleg azok mondják, akik nem szeretik az édeset, soha nem is hordanák és így számukra mind egyforma. Én, mint az édes parfümök kedvelője, abszolút különlegesnek és egyedinek érzem. A La vie est belle-hez távolról sem hasonlít.

Balea Mango Mambo Dusche

Balea Mango Mambo Dusche
2014. július 11.

Én ezt most gonoszan lepontozom. A minőség a szokásos, nincs vele probléma, de engem most ez a limitált kiadás nem nyűgözött le. Ennél sokkal fantáziadúsabb, kellemesebb illatú szériákat találtak már ki, valami "szórakoztatóbbra" számítottam most is. (Bár a naptej illatú napozás utáni tusi abszolút kárpótol.)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2014. július 11.

Ó ez az illat! Imádom! :D
Amúgy semmi hűsítő hatása nincs, de igazából én mindig csak a jópofa illatai miatt veszem a balea tusikat szóval hidegen hagy. :)