MissPoppy

Regisztráció dátuma: 2014. február 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Diamond Cellular Anti Aging Cream

Diamond Cellular Anti Aging Cream
2018. november 11.

Szeretem, már 2-vel elhasználtam, most bontom a harmadikat. Vegyes bőröm van, arra kiváló, nem zsíros. Az illatát nagyon szeretem.
Csodát 100 ezer Ft-os krémtől sem várok, nem tudom a többiek hogy vannak ezzel, de ha a ránctalanítók tényleg kivasalnák az arcot úgy igazán, a celebek sem szabatnák az arcukat hanem csak kenegetnék. Szóval ha két lábbal állunk a valóságban akkor megelégszünk egy tökéletes ápolt bőrrel amit ez a krém megad, és a hasonszőrű 10x drágább társai is. Ennyit azok is nyújtanak. Ha valaki simulni akar, akkor ott a doki késével a kezében vagy a vasaló... :) Egyébként pedig a bőröd épségét életmóddal lehet leghatékonyabban megőrizni az öregedéstől (pl. nem cigizel, nem alkoholizálsz, pláne nem drogozol, rendesen eszel, rendesen alszol és nem bulizod szét az agyad stb...) ha az életmódod egészséges akkor óriási esélyt kapsz az élettől, mert ha a tested szeretve van akkor vissza fog szeretni. Szóval a krém is ugyan úgy csak támogató, és nem irreális dolgokat kell várni egyiktől sem.

Ja, és én is éjszakára használom, mivel ez egy éjszakai krém. A krémekre rá is van írva, melyik napszakra ajánlják. Nem véletlenül. A bőrünk másképp dolgozik nappal és éjszaka is, és más hatások érik.
Ez a krém egyébként 40 éves kortól ajánlott. Szerintem aki még nem érte el ezt a kort, ne akarja beelőzni, mert ha eljut odáig, 40 évesen kellemetlen lesz csodaszert találni ha kiöli a bőr természetes összetételét addig.

Oriflame NovAge Ultimate Lift Lifting-Hatású Nappali Krém SPF15

Oriflame NovAge Ultimate Lift Lifting-Hatású Nappali Krém SPF15
2018. november 11.

Elhasználtam egy egészet, nekem vegyes bőröm van. Nem nyárra való krém, de télen szerintem megadja a bőrnek amire szüksége van. Nyáron nappalra nyilván könnyebb krémet kell választani. Aki nyáron használta, nem csodálkozom ha túl zsírosnak érezte. Persze van akinek a bőre erősebb krémet igényel. Egyébként, ezt úgy szoktam megoldani, hogy erősebb krémeket akkor használok, ha hétvégén otthon tudok lenni. A bőrnek időnként kell egy erősebb dózis. Nyilván zsírosabb a krém, hiszen több hatóanyag van benne jóval, mint egy sima hidratálóban. De hát erről is szól a NOVAGE.
Szembe ne kenje senki... ez minden krémre rá is van írva azt hiszem :) Az arcápolás lépéseit és az alkalmazását, a mozdulatokat is meg kell tanulni, ennek is van egy technikája. Akkor garantáltan nem kerül szembe. :)
Elégedett vagyok a krémmel, és elhasználtam a hozzá tartozó szérumból is már egy egész üvegcsével, és a szemránckrémből is. Nincs panaszom, szerintem jó kis krémcsalád.

Oriflame Eclat Mon Parfum

Oriflame Eclat Mon Parfum
2018. október 30.

Ezt az illatot is beszereztem. Sikerült megint egy nagyon jót kreálniuk. Tudjuk, hogy sok kozmetikai cég utánoz le alkotóktól parfümöket, de nem mindegy, hogy ezek hogyan sikerülnek. Az Oriflame illatai között is fel szoktam fedezni olyanokat ami más márkákra hasonlít, de ez engem nem zavar, mert az Oriflame-nek annyira profin sikerülnek ezek az illatai, hogy nem is vágyom másikra. Igazán kellemes viselni és még tartós is. Az árai nem elérhetetlenek, ezért lehet fújkálni bőségesen :)

Oriflame Miss Giordani Intense EDP

Oriflame Miss Giordani Intense EDP
2018. október 30.

Nagyon tetszik, már beszereztem, nagyon feldob ez az illat. Az Oriflame illatait egyébként is jónak találom, sok kellemes és tartós parfümöt sikerült eddig kreálniuk. Rendszeresen használom őket :)

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2018. szeptember 20.

Ez egy kiváló fedőlakk, csak sokan nem tudják használni. Láttam már néhány nő ismerősömet körmöt festeni, és bár ne láttam volna. A körömlakk hosszan tartó használhatóságának egyik titka, hogy hajszál pontosan és rettentő gyorsan használd a kezed, hogy az ecset minél kevesebb időt töltsön a levegőn. A festést 2 maximum 3 gyors mozdulattal kell felvinni a körömre, különösen igaz ez a fedőlakkokra. A fedől akkot sohasem rázzuk fel. A rázástól a lakk buborékos. Amikor visszatesszük az ecsetet akkor bele kell találni a lyukba és nem mellé... szóval láttam már karón varjút akik a legjobb minőségű lakkokat is két használattal tönkre vágják. Akkor persze nem lesz szép a körmökön. Szóval ez a lakk hibátlan, csak mindent tudni kell használni...

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2018. augusztus 13.

Sajnálom, hogy már sehol nem találom. Mióta egyszer kipróbáltam, csak ezt használtam, de sajnos nem tudok újat venni :( Nagyon bosszantó hogy állandóan kivonogatják a palettáról a jól bevált és megszeretett termékeket.

Elie Saab L'eau Couture

Elie Saab L'eau Couture
2018. június 9.

Már régóta kerülgettem, aztán végre megvettem. Csak néhány olyan illat van a mi a bőrömön nem változik el kellemetlen irányba, ez olyan. Tartós rajtam, és nyáron is tetszik, mert édes ugyan, de nem nehéz, engem igazán frissen tart. Szerintem a legtöbb alkalomra megfelel, elegáns viseletnek is.
Ma egy 50ml-es csomaggal jöttem haza :)

Escada Sorbetto Rosso

Escada Sorbetto Rosso
2018. június 1.

Kedves emesee6, szerintem nem az illat kelt soha infantilis benyomást, hanem a viselő viselkedése legfeljebb. Nekem nagyon tetszik, pedig már túl léptem a tini korosztályt, de azt gondolom, az az illat ami jól áll, semmiképp nem gerjeszt negatív benyomást senkiről. Minden illatnak megvan a maga helye és ideje, ezt kell eltalálni. Az Escada illatokban tetszik a vidámság, az élet szeretetét tükrözi. Az élet szeretete, semmiképp sem infantilis.

Oriflame Miss Happy Illatpermet

Oriflame Miss Happy Illatpermet
2015. augusztus 18.

Az Oriflame illatai nagyon tetszenek, és gondoltam kipróbálom. Nem rég hoztam haza, kb. fél órája amikor magamra fújtam, és már semmit sem érezni :( A műanyag tégely egyenesen kiábrándító!
Pedig olyan kis bájos lenne...
Kár, mert az illata egyébként jó.

Essence Like A Nauti Girl EDT

Essence Like A Nauti Girl EDT
2015. július 2.

Taxi ide vagy oda... nekem tetszik és veszek belőle tartalékot is.