MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2021. július 3.

Nagyon latvanyos hatas volt ugy max 2 napig, de esemeny elott peldaul jo volt hasznalni. Kar hogy mar nincs rossmannban.

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2021. július 3.

Az elso par hasznalatnal nagyonjo volt a hatasa, de a vege fele ez elmaradt. A maradekot tesomnak adtam, o ugyanereol szamolt be.

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2021. július 3.

Nagyonjo, mindig ujraveszem ezt a tipust. Hidratal, es olajos igy neha hajvegapolot sem hasznalok hozza. Hajszarito elott is ezt hasznalom

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj
2021. július 3.

Nagyonjo olaj, sokaig eleg is mert keves kell belole. Szep volt a hajam tole, szerintem nem is volt olyan törékeny. Most a macadamia olajosat hasznalom.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2021. július 3.

Nagyon világos arnyalatot vettem, olyan mint egy Korrektor. Nagyon foltos es nem tartos, igy nem visz ra a lelek hogy mas szint is kiprobaljak. Az ize is nagyon viaszos volt.

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2021. július 3.

Ennel nekem a miss sporty tartósabb, de ez nem szarad be olyan gyorsan mint az. Ma mar csak essiet veszek, de ami van ebbol azt elhasznalom

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. július 3.

Régebben teli nappali spfnek hasznaltam, azota mar minimum 30ast hasznalok, de egyebkent szerettem. Kar hogy nem 30 spf, igy mar nem vennem ujra, mert sok aktivit hasznalok.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2021. július 3.

Nagyonjo ez a krem, jo benne a nia, nekem hatasos volt mar igy is. Azota nia szerumot használók es eg es föld. Ősszel, télre hidratalonak kombinalt borueknek jo lehet, bar en erre meg cicaplastot is tettem.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. július 3.

Heti 2x max 3x hasznalom, mert azert szarit, de hatasos. Nem tudom ujraveszem e ha elfogy, mert hasznalok hamlasztot is, es egyeb aktivokat.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. július 3.

Nyaron záró arckrémnek hasznalom, kellemes konnyu, de telre keves lenne hidratalonak meg az en kombi zsíros boromre is