MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. július 3.

Esti lemosasra hasznalom, ez valt be eddig a legjobban. Tetszik hogy habzik, de nem szarit. Neha persze igen de akkor a hamlasztas tultolasa is kozre jatszik, olyankor a vilagos zoldet hasznalom

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. július 3.

Arcra probaltam, de kombinalt a borom igy az allaga szamomra elegge fullaszto. Vegul kezkremnek hasznaltuk el párommal, arra is tökéletes

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. július 3.

Reggel hasznalom, vagy ha nagyon szaraz a bőröm este. Bevalt. Meg kellett szokni az allagat, de mar nem okoz gondot használni, nem okozott irritaciot, nem szarit.

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza
2021. július 3.

Nagyon vagytam ra, megrendeltem, aztán nem igazan hasznalom. Konturnak jo lehet, mert tartós, de a nyx es a mac szajceruzai jobbak

Max Factor Colour Elixir Velvet Matte Ajakrúzs

Max Factor Colour Elixir Velvet Matte Ajakrúzs
2021. július 3.

Nagyon szuper matt ruzs. Akciosan vettem oket. Drogeriaban szerintem legjobb matt, ami nem folyekony.

Max Factor Creme Puff Pirosító

Max Factor Creme Puff Pirosító
2021. július 3.

Nagyon szep pirosito. Nekem egy piros van meg belole azt hiszem cheeky coral, de sajnos pattanast okozott. Sajnalom mert szep es tartos

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2021. július 3.

Tobb szin is megvan, drogeriaban szerintem legjobb ruzsok a max factor ruzsok. A sunbronze szin a kedvencem, tobben is dicsertek rajtam. Kellemes viselet, elegans szinek. Szajceruzaval viszonylag tartos is

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2021. július 3.

Mintam volt belole. Nagyon jo a fedése és szep bőrt csinalt, de az alkohol miatt nem vettem meg..

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2021. július 3.

Jo kis szajfeny, nem olyan ragacsos, de nem hasznalom annyit... Kicsit nagy a csomagolasa igy nem olyan praktikus

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
2021. július 3.

Tesomnak van az ezustos szinu, nagyon nagyon jo. Tobbszor probaltam elkerni tole... Meglepoen jo minosegu