MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2021. július 3.

Egesz jo termek, viszonylag tartos. Sajnalom hogy nincs olyan sok szín, nem igazan talaltam meg a hozzam illot a valasztekban. A matt verziót szemhelyalapnak is hasznalom, bevalt.

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2021. július 3.

Sokoldalú paletta. Hétköznapi, es alkalmibb sminket is lehet vele csinalni, es nagyon szineset is. Nyaron nem igazan hasznalok szemhejpudert, de mar varom hogy ujra elovehessem

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2021. július 3.

A legjobb koromlakk, mar csak ezt hasznalom. Baratnomnek is ajanlottam, o is ugyanigy van vele.

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2021. július 3.

Egesz jo. Regebben munkaban hordtam, munkanapokat, pörköltös ebedeket is kibirt, delutanig kis igazitassal. Rajottem hogy nekem ezek az arnyalatok tul melegek, es a csokis vonallal jobban jartam volna. Bar van egy a csokisbol is egy barna, az jol all, szeretem.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2021. július 3.

A regi verziót jobban szerettem a csillamok miatt, de az uj verzió szebb a bőrön. Kellemes folyekony allag, megeri az árát. Nyaron jo hasznalni folyekony allaga miatt, az illata biszont nem tetszik

Rimmel Oh My Gloss Szájfény

Rimmel Oh My Gloss Szájfény
2021. július 3.

Nagyon szep a szine, es a regi sima verziót nagyon szerettem belole. Ez a mentholos verzió nem jon be a mentol miatt, nagyon eros. De erzekeny ajkaimat nem bantja, nem okkz herpeszt.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2021. július 3.

Evek ota hasznalom a sotet szineket, nekem bevaltak. A balzsamja nagyonjo.

Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
2021. július 3.

Az arany szin van meg. Medium akin tone vagyok de nekem is sotet. Dekoltazsra vallra hasznalom, arra bevalt.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2021. július 3.

Charming szin van meg. Szerintem teljes aron draga, foleg hogy milyen keves van benne. A szin nem all jol nekem, de amugyis nagyon szarit, nem jott be. Inkab maybelline supersaty vagy loreal Infallible

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2021. július 3.

Egesz jo koromlakk, viszonylag tartos, szepek a szinek is. De ma mar csak essiet hasznalok. Nem dobtam meg ki azert, mert tenyleg vannak kulonlegesebb szinek is.