MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2021. július 3.

Konnyed hajolaj, nekem elozoleg az argan olajos volt meg, az valahogy jobban bejott. Remelem nem fog jobban törni a hajam ettol az olajtol, az arganos nagyonjo volt, de kivancsi voltam erre is.

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2021. július 3.

Nagyonjo fekete tus. Tartos is. De mar ritkan csinalok tusvonalat, igy inkabb tegelyeset vettem ami tovabb elall, mint ez

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2021. július 3.

Nem ad semmi extra tartast, amire nekem szuksegem lenne, de kb 2x ujravettem. Sajna az alapozot megbontja, igy erdemes előtte feltenni

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2021. július 3.

Szerettem ezt a spiralr, de sajnos alleeguas lettem a fekete szemfestekre....sajnalom.mert tenyleg nagyon jo

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2021. július 3.

Tavaly nyaron sokat hasznaltam, mattit de elegge szarit is. Iden meg nem hasznaltam, maximum esemenyre orrom kornyekere fogom, de jo ha van

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél
2021. július 3.

Home officeba minden nap hasznalom. Dus es sotet szemoldokom van kis rendezesre van szükségem. Nem ad valami nagy tartast. Ha elfogy nem veszem ujra

Catrice Sheer Beautifying Lip Balm

Catrice Sheer Beautifying Lip Balm
2021. július 3.

Kellemes, es tenyleg hidratáló. Ad egy kis szint es, de konnyu kimenni vele a vonalbol. Egy ido utan nem valami esztetikus maga a termek, nem sziivesen hasznaltam fel ev utan.

Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték

Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték
2021. július 3.

Szerettem, egyszerű hasznalni, mindennap ezt hasznaltam egy idoben. Fel ev a szavatossag, es eleg sok van benne, igy nem annyira érte meg nekem utolag. Fel evnel Tovabb nem mertem hasznalni, mert erzekeny a szemem

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2021. július 3.

Erzekeny ajkuaknak nem ajanlom (ra is van irva egyebkent) mert par ora mulva ki is sebesedett a szam. Tesomnak adtam, neki sosinca herpesze, o szereti.

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs
2021. július 3.

Ennyi pénzért nagyonjo. Ennel jobb a Mac Love me formula nekem, ami hasonloan teljesit, hasonlokat iger. De ez jelentosen olcsobb. Nem bantam meg hogy megvettem, termeszetes hatasa van