MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Tinted Lip Glow Balm

Catrice Tinted Lip Glow Balm
2021. július 3.

Dior lip glow helyett jo lehet. Fel ev utan mar nem szivesen hasznaltam mert nagyon megroggyant vagy hogy is mondjam. Olyan megviselt lett. De estenkent szerettem felrakni furdes utan, kis eletet lehelt az arcomba.

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2021. július 3.

Ar értek aranyban egesz jo. Az elejen maszatol a sok festek. Nem vettem ujra, inkabb kiprobalok mast isert nem az igazi, es az elejen időigényes a maszatolast eltakatitani...

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. július 3.

Jo a fedése, valoban szép. De egy hasznalattol is eltomodnek a porusaim, nekem nem eri meg... Biztos nem reszem fel ujra meg egy fel orara sem

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. július 3.

Egy ido utan nagyon csipte a szemem, szerimtem a sok parfum... De egyebkent a fedese jo, akinek erősebb a bire es elbirja az irritalobb dolgokat is annak biztosan bevalik.

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2021. július 3.

Kombinalt a bőröm, de szeretem hazsnalni, nem tomiti el a porusaimat. Nyaron is hasznalom alkalmanként, ad egy plusz hudratalast, feltöltest. Neha hajamra is kenek ejszakara vagy hajmosas elotr

Aromax Mellápoló Olaj

Aromax Mellápoló Olaj
2021. július 3.

Evek ota hasznalom, mindig van itthon. Jo illata van, es szerintem feszesit is :)

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum
2021. július 3.

Strand idoszak elott, kisebb narancsborokre (persze mozgas es etkezes mellett) szerintem hatasos. Viszont elegge eget, ezt jó tudni, de bealdozom magam mert tenyleg mukodik valahogy, nem tudom hogy, de nemis érdekel :D

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2021. július 3.

Evek ota hasznalom, heti 2x 3x. Hatásos :) mindig van itthon belole, folyamatosan hasznalom, a Paula retinolos testapolojaval dekoltazson es nahyon jo kombo

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants
2021. július 3.

Az arcomra ezzel kezdtem a retinolozast, es bejott... Mostmar csak cicire, mellkasra hasznalom, es latom hogy van hatasa meg igyisbhogy csak heti 3x hasznalom. Nekem megeri, fiatal vagyok, de szeretném minel tovabb megorizni a dekoltazsom feszesseget😊

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2021. július 3.

Egyenlore minit vettem, kombinaltkent nagyon bejon... Kicsit fenyes de nekem tetszik... Nagyon szeretnem a nagyot megvenni, sajnos draga... De megprobalok osszesporolni ra. Plusz hogy vannak benne jo kis összetevők 😊