MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. június 28.

Esti rutinom része, nagyon szep a bőröm miota használom, minimal rutinomba biztos helye van! Ujraveszem ha elfogy😊a borkepem egyenletes, es kevesebb a pattanas mitesszer is

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló
2018. december 11.

Kellemesen hűsít, reggeli puffadt szemre tényleg jo. Viszont telre nekem nem hidratal elegge, szaraz az a szemem alattt a bőr ha teszek ra korrektort igy most ujat keresek telre. Ha melegebb idolesz visszaterek hozza.

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2018. december 9.

Sokáig( évekig) használtam, viszont az utóbbi időben elhagytam... lehet vissza kéne térnem hozzá, mert tényleg csinalt valamit a hajammal.

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Levendula és Rózsa Sampon

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Levendula és Rózsa Sampon
2018. december 9.

Nagyon szerettem az illatát. Kicsit szárította a hajam, ennek ellenére párszor ujravettem.

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2018. december 9.

A hajhullason tényleg segít, szép fényessé teszi a hajat, viszont gyorsabban zsìrosodik... még 1 darabig használni fogom

Dove Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nourishing Oil Care Sampon
2018. december 9.

Teljesen kiszárította a hajam, nagyon száraz szálkás es gubancos lett... tusfürdőként végezte

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2018. december 9.

Frufrumra szinte csak ezt használom, jol teszi a dolgat ad egy kis volument, viszont eléggé szárítja a fejbőrömet.

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Sárgabarack és Mandula

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Sárgabarack és Mandula
2018. december 9.

Nagyon szerettem egy időben a vékonyszálú hajamnak adott egy kis volument. A vége fele viszont már eléggé szárított és mintha vörösesebb lett volna a hajam tőle.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2018. december 9.

Nagyon olajos lett tőle a hajam, főleg a hajtöveknél. Jó tartást ad arra az egy napra amég nemkell megmosni, de nem éri meg...

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2018. december 9.

Pattanásos időszakomban használtam, akkor jó volt de már az alkohol miatt inkabb nem használom. De tenyleg mattít és szerettem az illatát is.