MissSz*

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrprobléma: -

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2014. március 24.

Mindegyik verzióját megvettem már,bár nekem az illata mindegy,csak az érdekel,hogy hatékonyan fertőtlenítsen,amikor nincs lehetőségem fél óránként kezet mosni. Erre a célra pedig tökéletesen bevált! Napi használat ellenére sem szárítja brutálisan a kezem,viszont tisztának érzem és nem marad ragacsos érzés utána. Szerintem ez egy szuper termék,érdemes megvenni főleg annak,aki hozzám hasonlóan képes pánik rohamot kapni és katatón állapotba zuhanni,ha nem tud valahol kezet mosni.

Alverde Blond-Spülung Balzsam Szőke Hajra

Alverde Blond-Spülung Balzsam Szőke Hajra
2014. március 24.

Néhány hónapja még szőke voltam,gondoltam kipróbálom,mert nincs benne szilikon. Az illata és az állaga megfelelő,olcsó,ezért megkapja a 3 csillagot. Viszont. Nem használ semmit. Vízes hajon enyhén érződik,hogy selymesebb némileg,de száradás után ebből semmi sem érezhető. A hajvégem fakóvá és élettelenné vált tőle,kicsit seprűs is lett,hajvégápoló nélkül katasztrófa.

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2014. március 24.

Ajándékba kaptam,magamtól sosem vennék Avonos parfümöt,anno a koleszban a Pink Sugar mellett az Avonos csodákat is szagolhattam eleget,tekintve,hogy a fél koli Avon tanácsadó volt és minden nap próbált valaki rám tukmálni valamit. Aztán csak utól ért,megkaptam,hurrá. Talán én vagyok sznob/finnyás,de ez az illat borzasztó. Nem tudom,kinek jutott eszébe az a remek ötlet,hogy pézsmát ámbrával keverjen,utàna pedig löttyintsen rá egy kis orchideát,jázmint és ibolyát. Ugyanis rajtam a többi illat nem érződik,ezért számomra csak virágos illat,abból is a nehezen viselhető. Jellegtelen,ötlettelen,testetlen illat,mintha a múlt században készítették volna. Tartósságát illetően: bőrön a minimális kötelező pár óra,ruhán több a kelleténél. A többi parfümöm társaságban mindig 'kiemelkedik',tök mindegy,mások mit fújnak magukra,ezt még egy sima Adidas is lekörözte. Dekoltázsra fújás után az érzékeny bőrűek szép pirossággal,és apró,viszkető pöttyökkel gazdagodhatnak.
Senki ne vegye magára,de az én véleményem szerint ez egy falusi tanárnő tökéletes illata. Semmi merészség vagy meglepő felhang nincs ebben a parfümben.

Johnson's Baby Oil

Johnson's Baby Oil
2014. március 24.

Legalább 3 flakonnal elhasználtam,mire rájöttem,hogy ez okozza az irritációt. Először csak néha viszketett a lábszáram,aztàn apró,piros pöttyök jöttek ki rajtam,majd az egész testem elkezdett viszketni. Most megnéztem az összetevőit,hát nagy csalódás. Belegondoltam,ha az én bőröm így kikészült tőle,mit csinál a baba bőrével?! Az illata finom,viszont olyan,mintha soha nem akarna beszívódni. Max 1 csillag az illat miatt,de örülök,hogy utána néztem az összetevőinek,többször nem esem bele abba a hibába,hogy újra megvegyem.

Estée Lauder Lip Conditioner SPF 15

Estée Lauder Lip Conditioner SPF 15
2014. március 24.

6000 Ft környékén vettem,jó,jó,de nem az igazi valahogy. Valóban színtelen-ízetlen és hidratál,de számomra a téli időszakban kevésnek bizonyult. Tavasztól tökéletes,nem ragadós,könnyen beszívódik,nagyszerű érzés viselni. Ha rúzs alá kenem,biztos,hogy tökéletes lesz a végeredmény minden esetben,ez 5*. Viszont még egy sima vazelintől is puhább lesz az ajkam decembertől márciusig,ezért mínusz egy. Végeredményben megérte megvenni,tartós és minőségi,a csomagolása is tetszik.

Alberto Balsam Málnás Sampon

Alberto Balsam Málnás Sampon
2014. március 24.

Eddig nem volt dolgom ezzel a samponnal,Tescobol rendeltem idő hiányában,mert a többi ott kapható márkából már elegem van. Olcsó,1000 Ft alatt kapható. Az illata nagyon jó,finom,de nem tolakodó. Nekem nem egyértelműen málna illat jött át,ezért megfordítottam,és ott láttam,hogy kamilla-és borókakivonatot tartalmaz,ez maximálisan érezhető. Első hajmosás alkalmával a hátközépig érő hajamra egy maréknyival öntöttem,de hamar rá kellett jönnöm,hogy ez a sampon nem olyan,mint a legtöbb drogériában kapható márka. Nagyon sűrű,kemény habja van,és iszonyatosan finom illata. Aztán szárításkor majdnem megőrültem,mert úgy éreztem,ultra száraz lett a hajam. Viszont miután megszáradt,minden negatív érzésem elmúlt. Imádom ezt a sampont,jó tartásúvá,fényessé varázsolta a hajam,az illata napokig tart,pedig először direkt csak a sampont próbáltam ki,hogy önmagában mire képes. Kedvenc lett. Akinek nem túl problémás a haja,de szüksége van egy kis fényre,frissességre és puhaságra,annak nagyon ajánlom! Ja,és nincs benne szilikon,ezért nem zsírosodik vissza a haj 3 nap alatt.

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2014. március 23.

Múlt évben beszereztem pár terméket a Miss Sportytól tesztelés céljából,kíváncsi voltam,mit nyújtanak ezen az áron. Az egyik ez a korrektor volt,kicsit sötétebb árnyalatban /pontosan nem tudnám megmondani,de sötét bézs színű/. Az illata nem volt zavaró,az állaga viszont túl keménynek bizonyult. Szem alatt beül a ráncokba,macerás szépen eldolgozni az állag miatt. Minden apró száraz részt kiemel,és hiába illeszkedik a színe a bőröm tónusával,az apróbb szépséghibákkal sem képes elbánni,nem is tudom,milyen lenne pattanásokra kenni. Felvitel után maszatosnak érzem az arcom,pár óra viselet után ragacsosnak. Nem venném meg újra, nekem nagyon nem jött be.

L'Oreal Triple Active Anti-Shine Mattító Hidratáló Arcápoló Perlit+Szalicilsav

L'Oreal Triple Active Anti-Shine Mattító Hidratáló Arcápoló Perlit+Szalicilsav
2014. március 22.

Vonakodtam megvenni,túl olcsónak gondoltam ahhoz,hogy érjen is valamit/1500 Ft sincs/, de úgy tűnik,tévedtem. Első használat után éreztem és láttam a mattító hatását,emellett kellemesen lágy lett az arcom,olyan babapofis. Még egy hete sem használom,tehát egy reménykedős 5*,egyelőre tetszik az eredmény.

Treacle Moon The Raspberry Kiss Tusfürdő

Treacle Moon The Raspberry Kiss Tusfürdő
2014. március 22.

Tegnap rendeltem újra egy év után Tesco bevásárlás során,ma jött meg,azóta 2x tusoltam vele. Kíváncsi voltam,hogy szuperál a testápoló párjával kombinálva. Először is az illata: szirupos,cukorkás,enyhén mű,de mégis jóleső. Az állaga is szirupos,jó érzés felkenni,selymes. Tusolás után egy darabig az egész fürdőszoba úszott a málna illatban. Egyébként érdekes,hogy a flakonból szagolgatva valóban van egy kis mű mellékzöngéje,de a bőrön ennek semmi nyoma. Tiszta,csajos és tavaszias feelinget ad. Erősebb illatra, mint a testápolója,viszont másfél óra alatt elillan. A legfontosabb,hogy nem szárítja a bőröm,pedig napi 3-4alkalommal tusolok. Az összetevőire inkább rá sem nézek,mert tudom,hogy nem túl szépek. De abszolút kárpótol a zuhanyzás élménye. Ja,és persze a kiskutyám is meg van bolondulva az illatárt,fürdés mindig után jönne lábat nyalogatni :D

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2014. március 22.

Szerintem ezt szinte mindenki kipróbálta anno,kb 2 éve én is megvettem,de egy hét használat után röhögtem magamon,hogy persze már megint beleszaladtam egy tökéletesen használhatatlan termékbe. Először is,púder nélkül rajtam maximum 2 órát bírt fénylés nélkül. Másodszor a bőröm nem szellőzött alatta és nevetséges maszk hatást keltett lehelet vékony felkenés után is. Végül,de nem utolsó sorban,3-4óra után a kezdeti matt,púderes szín átment egy csodálatos narancs borzalomba,ami a világosabb és sötétebb árnyalatnál egyaránt észlelhető. Az illata nem volt katasztrófa,ezért 2 pont.
Fél évre hanyagoltam,aztán újra tettem vele egy kísérletet,de pár nap után nagyon kiszárította a bőröm és kipattogtam tőle.